JEST DOSTEPNA.....FJ PICK UP

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
mopar
Klubowicz
Posty: 974
Rejestracja: 31 gru 2007, 02:24
Auto: HDJ 100
Kontakt:

JEST DOSTEPNA.....FJ PICK UP

Post autor: mopar »

STAN OK.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Ja już widziałem i tak jak napisałem Moparowi. Samochód niestety skundlony na maksa. Nie ma oryginalnej paki jak Pick-up tylko współczsną z aluminium. :cry:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Zgadza się, że trzeba włożyć sporo pracy ale łatwiej jest mieć oryginalną bazę niż wychodzić z tego samego poziomu i mieć jeszcze do kupienia drugie pół samochodu.
Za dwa tygodnie będziemy mieli już dostepne blachy do czterdziestek. Moja prawdopodobnie przypłynie ze stanów. Poszukiwania rozpoczęte. No chyba że cos trafi sie fajnego bliżej. Ten Pick-up co jest u mnie na stronie był kupiony za niewiele wiecej a jego stan jest nie do porównania na korzyść straży pożarnej.
http://www.wyprawa4x4.pl/go/_gallery/sh ... .php?id=69
W trzecim rzędzie.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Dla lepszego porównania fotki. Przebieg oryginalny 25 tyś km. Do samochodu jest jeszcze oryginalna pompa wody do węża strażackiego. Taka wielka machina montowana z przodu na zderzaku.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Post autor: konus »

Ponieważ o restauracji aut wiem pewnie tyle co wy o toyotach, to napiszę tylko trzy rzeczy:
1. Auto na bazę do odbudowy nie może być "skundlone" bo zazwyczaj takie kundlenie powoduje mase kolejnych zmian w aucie. ( często przerobienie mocowań, zaczepów, usuwanie oryginalnych otworów), więc do odbudowy lepiej kupić "rozsypkę" niż auto po tuningu jakimkolwiek.
2. Zbudowanie auta na tiptop w polskich warunkach jest bardzo proste bo mamy fachowców od wszystkiego, jednak robienie tego u pana mietka odradzam.
3. Podliczyłem sobie budowę 40 i jak bym nie liczył w 100 się nie zamknie.

No chyba że ma to tylko być do lansu przed kolegami z forum a nie piękna replika do lansu na zlotach starych aut.

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Post autor: konus »

A może pomyśl nad zrobieniem terenówki z epoki, tzn. zawiecha, koła, dyfry, wyciagarka, gadgety offroadowe, wszystko z epoki. Takie coś też ma sens. Dużo aut sportowych tak się buduje.

Ważne aby pozostał duch tamtych lat, wtedy takim autem możesz i w teren i od razu ubłoconym na wystawę.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Tak z ciekawości. Sprzedała się :?:

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

kylon pisze:Tak z ciekawości. Sprzedała się :?:
zapewne z taką kasę .... kylon sam wiesz za ile kupiłeś swą i wiesz że za tyla można w polsce coś niezłego wyrwać... czasem

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Ja to raczej farta miałem. Adam za swoją też zapłacił grubo ponad dwadzieścia tysi i to bliżej trzydziestu. Emsiego też coś koło dwudziestu paru. Handlarze wiedzą co sprzedają a ilość chętnych jest spora i często cena rośnie w górę. Znam w Polsce przypadek gdzie cena ładnego egemplarza wzrosła chyba o 15 tysi w stosunku do wystawionej. Goście się licytowali. Ja tez już miałem ofertę kupna :wink: mimo, że jeszcze do mnie nie zajechała.


Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: JEST DOSTEPNA.....FJ PICK UP

Post autor: konus »

już za chwileczkę już za momencik kółko z pankracym zacznie się kręcić.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: JEST DOSTEPNA.....FJ PICK UP

Post autor: hashid »

Skrzyzowanie fajnego picupa z XVwiecznym galeonem. jaks lanserska stolarska wiocha, fuj.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: JEST DOSTEPNA.....FJ PICK UP

Post autor: hashid »

klimat może i ma ale z tyłu to wyglada jak dupa galeonu. te plastiki do wurstów od Tom'sa też mają takie tyły. Mnie się to nie podoba. Pamiętaj nie rób takiego kuku swojej 40 :wink:

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: JEST DOSTEPNA.....FJ PICK UP

Post autor: Gałka »

ten długi picup ( 2 link) to coś fajnego na budowę wyprawówki; szkoda, że ja buduję ....dom a kredyt się skończył..... :( bo bym kupił " na zaś"

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: JEST DOSTEPNA.....FJ PICK UP

Post autor: Gałka »

hashid pisze:klimat może i ma ale z tyłu to wyglada jak dupa galeonu. te plastiki do wurstów od Tom'sa też mają takie tyły. Mnie się to nie podoba. Pamiętaj nie rób takiego kuku swojej 40 :wink:
tył musi mieć tak scięty bo to przecież samochód TERENOWY i kąt zejścia musi MIEĆ !

ODPOWIEDZ