Piknik 4x4

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Dedarek
Klubowicz
Posty: 259
Rejestracja: 11 paź 2007, 20:11
Auto: LJ70
Kontakt:

Piknik 4x4

Post autor: Dedarek »

W dniu 16.10.2008r w okolicach Kielc odbył się Piknik 4x4 zorganizowany przez Toyota Romanowski. W przepiękny , niedzielny poranek pod salonem Toyoty w Kielcach stawiło się prawie 50 lśniących 120 tek i Hiluxów. Były też cztery 70-tki i taki cukiereczekObrazekObrazek
Organizator podzielił stawkę na drużyny po 5 toyot, a my spontanicznie zorganizowaliśmy grupę
"bardziej dojrzałych"- trzy 70, 73 i 40 i ruszyliśmy na 40 kilometrową przejażdżkę w "pięknych okolicznościach przyrody". Celem była piaskownia w Bęczkowie, gdzie odbyły sie konkurencje "sprawnościowe". Nastepnie kolumna przejechala pod hotel Leśny Dwór, gdzie ogłoszono wyniki i odbyło się wręczenie nagród i rozpoczęła sie następna część pikniku.
Miło mi donieść,że nasze załogi toyot "właściwych" zdobyły II miejsce w konkurencjach drużynowych.
Zaprosiłem sympatycznego właściciela 40-tki do odwiedzenia naszego forum i podzielenia sie cennymi z pewnością uwagami na temat odbudowy jego pięknego autka.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Piknik 4x4

Post autor: Gałka »

Gratulacje za godne reprezentowanie imienia TOYOTA

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Re: Piknik 4x4

Post autor: margo »

i TLC również. :D . Gratuluje też II miejsca.

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Piknik 4x4

Post autor: BigU »

brawa z II plac !!

Karson
Posty: 138
Rejestracja: 28 gru 2007, 21:09
Kontakt:

Re: Piknik 4x4

Post autor: Karson »

z tego co mi wiadomo, chłopaki zdobyli najwięcej punktów, niestety mogli zająć max drugie miejsce. cóż... polityka :mrgreen:
ale i tak gratulacje :!:

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Piknik 4x4

Post autor: BigU »

Karson pisze:z tego co mi wiadomo, chłopaki zdobyli najwięcej punktów, niestety mogli zająć max drugie miejsce. cóż... polityka :mrgreen:
ale i tak gratulacje :!:
jestem od kilku lat organizatorem imprez LC więc nie dziwi mnie to :D jest to promocja nowych aut i tak ma być :wink:

było i tak, pewnie znacie to auto Obrazek
obiechałem te fure Uazem w orginale :D jakie zdziwienie było ludzi z tej firmy Obrazek

:mrgreen:

stanley
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2007, 19:54

Re: Piknik 4x4

Post autor: stanley »

Z tego co pamiętam to na tej imprezie nie bylo seryjnego uaza a w Tacomie byli nie doświadczenie klienci pierwszy raz w terenie. :)

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Piknik 4x4

Post autor: BigU »

stanley pisze:Z tego co pamiętam to na tej imprezie nie bylo seryjnego uaza a w Tacomie byli nie doświadczenie klienci pierwszy raz w terenie. :)
bez urazy :D
jedyny ktory stał sobie pod barem i był zielony, to był UAZ :) i zostałem namówiony co bym zrobił OS, własnie nim, co uczyniłem :wink: i stało się jak się stało :roll: wytyczyłem te traski dla Was i wodę też spuściłem z brodu, tak co by wszyscy dali radę :wink:

lanie dostała Tacoma na tym "os" ObrazekObrazek wiem jedno 6 razy chciał pobić moj wynik i lipa :wink:

za to Ravki walczyły dzielnie z piaskownią i tarczami sprzęgłowymi Obrazek

robimy te imprezy dla nie doświadczonych klientów i po to to jest :wink: i dla tego zabawy było ze hej z Uazem :wink:

a tu chyba faktycznie siedział nowy bo nie trafił w tor ObrazekObrazek


pozdro :roll:

stanley
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2007, 19:54

Re: Piknik 4x4

Post autor: stanley »

Cofam to co napisałem :oops: ,
Uaz był i dokopał wszystkim....

Pozdrawiam Mr Biga

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Piknik 4x4

Post autor: BigU »

stanley pisze:Cofam to co napisałem :oops: ,
Uaz był i dokopał wszystkim....

Pozdrawiam Mr Biga
spoko może nie wszystkim :D lecz Takoma dostała na sto % :wink:

BigU też pozdrawia :mrgreen:

ODPOWIEDZ