TLC Camp 2012 - drużyna "reszty świata"

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

TLC Camp 2012 - drużyna "reszty świata"

Post autor: Pyrka »

Drużyna TLC już ma skład. Zawodnicy "reszty świata" zza granicy na razie się nie kwapią do gry w zw. z czym poproszę o zgłaszanie się chętnych do gry w tym wątku. Jeśli nie uda się zebrać składu do przyszłej środy-czwartku mecz niestety będzie musiał zostać odwołany z powodu braku zawodników :? . Chodzo o 60 minut podczas TLC Camp, które na zawsze zmienią historię piłki nożnej.

Jeden zawodnik już jest
MariuszS pisze:Pewien Redaktor ;-), Partner medialny, zgodził się wystąpić w drużynie "Reszty Świata", o ile nie będzie wystarczającej frekwencji wśród gości zagranicznych. A ja wiem, że trochę umie ;-)
1. Pewien Redaktor.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012 - drużyna "reszty świata"

Post autor: kylon »

Konik :?:

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012 - drużyna "reszty świata"

Post autor: MariuszS »

kylon pisze:Konik :?:
Oczywiście :-)

BJ75
Posty: 26
Rejestracja: 19 gru 2010, 15:39
Auto: Toyota Land Cruiser BJ-75
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012 - drużyna TLC

Post autor: BJ75 »

Skoro TLC Sqad jest kompletny to jeżeli będzie taka potrzeba mogę zagrać na"przeciwko" najlepiej na bramce lub na innej pozycji. Lepiej nie na środku bo tam dużo biegania a butle z tlenem, podobnie jak ja mają swoją wagę. Pozdrawiam. Tomek-BJ. :D

BJ75
Posty: 26
Rejestracja: 19 gru 2010, 15:39
Auto: Toyota Land Cruiser BJ-75
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012 - drużyna TLC

Post autor: BJ75 »

A może jeżeli nie uda się zorganizować ekipy na piłkę kopaną, to może na piłkę siatkową.

Awatar użytkownika
oskar
Posty: 437
Rejestracja: 06 lut 2010, 16:33
Auto: KDJ95'02
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012 - drużyna "reszty świata"

Post autor: oskar »

Skoro TLC tak szybko został obstawiony to wstępnie byłbym chętny zająć ten środek, a i w siatkę mogę popykać. :mrgreen: Warunek to dotarcie na TLC Camp :? .

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012 - drużyna "reszty świata"

Post autor: Pyrka »

Dzisiaj ostatnia szansa na możliwość dołączenia do drugiej drużyny. Brakuje jeszcze 11 zawodników, jeśli do jutra nie uda się zebrać ekipy - odwołuję mecz i pamiątkowe koszulki. Trzeba widzę więcej kobiet do TLC wciągać, bo jak było widać w zeszłym roku bardziej skore do wspólnej zabawy :wink:

Obrazek

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012 - drużyna "reszty świata"

Post autor: fobos »

Ja tylko mam nadzieję, że z tym odwoływaniem meczu to takie strachy na lachy. Bo jeszcze tak nie było, by mając piłkę, boisko i 100 chłopa, nie dało się zmontować dwóch drużyn.

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012 - drużyna "reszty świata"

Post autor: milczacy »

Przecież może być mecz bez specjalnych koszulek, ba - w ogóle bez koszulek może być :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012 - drużyna "reszty świata"

Post autor: Pyrka »

fobos pisze:Ja tylko mam nadzieję, że z tym odwoływaniem meczu to takie strachy na lachy. Bo jeszcze tak nie było, by mając piłkę, boisko i 100 chłopa, nie dało się zmontować dwóch drużyn.
Jak wiesz Fobos, staram się podchodzić do zagadnienia rzetelnie - te koszulki z FC Land Cruiser miały być elementem, który będzie dla zawodników i nagrodą, i pamiątką jednocześnie. W zw. z tym, że nie można zebrać składu, a i nie wszyscy Ci, którzy zgłosili się do drużyn nie przysłali mi rozmiarówki, to najprawdopodobniej koszulek nie zamówię, a nie lubię niczego robić na ostatnią chwilę (każda koszulka miała być z osobnym numerem, trwały nadruk fleksem). Nie będę uszczęśliwiać nikogo na siłę :wink: , a jak ktoś będzie chciał zagrać to zagra.

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012 - drużyna "reszty świata"

Post autor: milczacy »

Pyrka - sprawę postawiłeś jasno i zakładam, że wszyscy potencjalni gracze są tego świadomi i na pewno nikt z nas nie będzie Ci robił wyrzutów o brak koszulki.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012 - drużyna "reszty świata"

Post autor: hashid »

ja mogę zagrać w drużynie reszty świata jeśli ktoś ma parcie na grę wyłącznie w drużynie TLC :wink:
i obiecuję nie sabotować "przeciwnika":mrgreen: :mrgreen:
w końcu to ma być zabawa, podejrzewam, że po prostu nie wszyscy są zdecydowani albo cykorzą...a czego tu się obawiać. Połazimy, pobiegamy i pośmiejemy się. :lol:
Pyrko jeśli są możliwości produkcyjne tych koszulek to olej te marudy i zrób zamówioną rozmiarówkę a resztę w jednym rozmiarze XL - jeden się wciśnie, inny da żonie do spania a inny wymieni na campie za jakąś padlinę do żelaza. I po sprawie. :wink:

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012 - drużyna "reszty świata"

Post autor: MariuszS »

Dobrze piszesz, Hashidku, dajmy szanse przybyszom z "reszty świata" zgłosić się spontanicznie., na miejscu.
Tym bardziej, że "Reszta Świata", z założenia, rzadko czyta na bieżąco Forum TLC...
(Ja swoją robotę "łowcy głów" odrobiłem ;-))

Awatar użytkownika
MAC332
Posty: 129
Rejestracja: 02 cze 2010, 23:43
Auto: LC150 i co? wpl.
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012 - drużyna "reszty świata"

Post autor: MAC332 »

Popieram przedmówców i także mimo iz jestem zgloszony w TLC team moge zagrac w barwach world players, przeciez najwazniejsza bedzie zabawa !!!
rozmiar XL lub XXL - kolor mi wisi i wynik meczu tez ale jak sie nie odbedzie to juz nie bede zadowolony. :evil:
Jest okazja aby pobiegac to zrobmy to!!!

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012 - drużyna "reszty świata"

Post autor: konus »

Dokładnie tak.
Jak nie bedzie koszulek to damy radę w swoich zagrać, najważniejsza jest dobra zabawa.

Zrób koszulki na Czechów bo ogni pewnie bedą główna siła z poza.

ODPOWIEDZ