21-23 01 2011 czyli Czechy Zimą II

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: "KAMESOWO 76" czyli Czechy Zimą II

Post autor: BigU »

patryknowak111 pisze:ładnie szła Duchu a masz blokade z tyłu ???
i tak najlepsze auto na trj imprezie to toyota :) a nie parchy :)
tak, ma blokadę w nodze i L.K.M na masce :wink: :D

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: "KAMESOWO 76" czyli Czechy Zimą II

Post autor: BigU »

znam Kamesa i to co ten niby Kames pisał w swoim temacie to napewno nie był KAMES 76 tylko jego klon albo co gorszego :)

Oddajcie nam Kamesa!! o ile nie został zjedzony, znam tą mendę i wiem że to twardy chłop, no chyba ze stary już jest i teraz się chowa pod biurkiem albo za krzesłem :shock: :shock: bo jak tak jest!! to boję się wtedy co by mnie to nie dopadło :wink: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: "KAMESOWO 76" czyli Czechy Zimą II

Post autor: Kames »

PO pierwsze jak pisałem nie organizowałem imprezy /swojej /bo nie miałem ku temu powodu , miało to bys spotkanie znajomych :wink: ,
Ale :!: :!: ciagłe dyskusje nic nie znaczące docinki ,ironia spowodowana nie dowartosciowaniem duszy -wykonały to iz dostałem duzo tgzw/PW/ gdzie mnie pytano co to za cyrk- :!: Mam swoje zdanie i raczej go nie zmieniam , mam tez inną piskownice i swoje zabawki -wiec miejcie troszke klasy i dajcie spokój - sytuacja polityczna kraju w szczepach, a wy o takich pierdołach :!:
ps 21 stycznia ma urodziny i spedze sobie tak jak ja lubie ,a nie jak ktos ma ochote :!: pozdrawiam Kames

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: "KAMESOWO 76" czyli Czechy Zimą II

Post autor: BigU »

kames76 pisze:PO pierwsze jak pisałem nie organizowałem imprezy /swojej /bo nie miałem ku temu powodu , miało to bys spotkanie znajomych :wink: ,
Ale :!: :!: ciagłe dyskusje nic nie znaczące docinki ,ironia spowodowana nie dowartosciowaniem duszy -wykonały to iz dostałem duzo tgzw/PW/ gdzie mnie pytano co to za cyrk- :!: Mam swoje zdanie i raczej go nie zmieniam , mam tez inną piskownice i swoje zabawki -wiec miejcie troszke klasy i dajcie spokój - sytuacja polityczna kraju w szczepach, a wy o takich pierdołach :!:
ps 21 stycznia ma urodziny i spedze sobie tak jak ja lubie ,a nie jak ktos ma ochote :!: pozdrawiam Kames
A jednak stary już jesteś i widać lekko schorowany :D

znaczy się podstępem nas ściągałeś na urodziny :D ale nie zwalaj na mnie winy ze nie wyszła Tobie imprezka, My ze Śląska chcieliśmy być u Ciebie!! zje......ś nam plany damy sobie radę Kuzynie :wink:

my nie zbieramy się jak sójki za morze, dla Nas chcieć to Móc i nie branzlujemy się miesiącami na forum :wink: :D

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: "KAMESOWO 76" czyli Czechy Zimą II

Post autor: Kames »

wiec cisza ,oki bede bardzo rad :!: :wink:

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: 21-23 01 2011 czyli Czechy Zimą II

Post autor: BigU »

dobra bierzmy się za zarabianie kasy :lol: :lol: :lol: bo nie mam z czego żyć :D

1. Janusz 2
2. Duchu
3. Baczu 3
4. Maciuś
5. Somy 2
6. Doktorek ??
7. Pioti ??
8. Kameleon ??
9. Niedzwiedz 2
10.Adrozd ??
11.Jurek 3
12.Bigu 2
13.Lechu
14.Onasz
15.Gonzo :D

proszę o uzupełnieni ilości osób

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: "KAMESOWO 76" czyli Czechy Zimą II

Post autor: BigU »

kames76 pisze:ironia spowodowana nie dowartosciowaniem duszy -wykonały to iz dostałem duzo tgzw/PW/ gdzie mnie pytano co to za cyrk- :!:
niesamowite, co ja narobiłem :lol: Ludzie pisali na PW :shock: do mnie też piszą, i mają polewkę z braku trzymania ciśnienia :D :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: "KAMESOWO 76" czyli Czechy Zimą II

Post autor: Kwiatec »

BigU pisze:
kames76 pisze:ironia spowodowana nie dowartosciowaniem duszy -wykonały to iz dostałem duzo tgzw/PW/ gdzie mnie pytano co to za cyrk- :!:
niesamowite, co ja narobiłem :lol: Ludzie pisali na PW :shock: do mnie też piszą, i mają polewkę z braku trzymania ciśnienia :D :mrgreen:
JA też mam z Ciebie Bigu polewkę. :mrgreen: Smieszny jesteś że hej ale może ja nie mam śląskiego poczucia humoru :mrgreen:

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: "KAMESOWO 76" czyli Czechy Zimą II

Post autor: BigU »

Kwiatec pisze:
BigU pisze:
kames76 pisze:ironia spowodowana nie dowartosciowaniem duszy -wykonały to iz dostałem duzo tgzw/PW/ gdzie mnie pytano co to za cyrk- :!:
niesamowite, co ja narobiłem :lol: Ludzie pisali na PW :shock: do mnie też piszą, i mają polewkę z braku trzymania ciśnienia :D :mrgreen:
JA też mam z Ciebie Bigu polewkę. :mrgreen: Smieszny jesteś że hej ale może ja nie mam śląskiego poczucia humoru :mrgreen:
bo jesteś z Wawy i to może dla tego :mrgreen: ładny Kwiatek z ciebie :mrgreen:

Awatar użytkownika
duch
Posty: 275
Rejestracja: 22 gru 2009, 20:26
Auto: LAND CRUISER J12 3.0
Kontakt:

Re: "KAMESOWO 76" czyli Czechy Zimą II

Post autor: duch »

Kwiatec pisze: ale może ja nie mam śląskiego poczucia humoru :mrgreen:
No chyba nie masz bo coś za sztywny jesteś :lol:

Ludzie,o co tu kaman,ma być fun a nie kwasy :P

Bawmy sie dobrze i życze wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i dużo topienia w błocie :D

Kames,jak Cie nie będzie u Czechów na imprezie ( miałes być w Rycerce i nas olałeś ) to obiecuje że Cie jak Harnasia za ziobro na haku powiesimy :lol:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: "KAMESOWO 76" czyli Czechy Zimą II

Post autor: Kwiatec »

duch pisze:
Kwiatec pisze: ale może ja nie mam śląskiego poczucia humoru :mrgreen:
No chyba nie masz bo coś za sztywny jesteś :lol:

Ludzie,o co tu kaman,ma być fun a nie kwasy :P

Bawmy sie dobrze i życze wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i dużo topienia w błocie :D

Kames,jak Cie nie będzie u Czechów na imprezie ( miałes być w Rycerce i nas olałeś ) to obiecuje że Cie jak Harnasia za ziobro na haku powiesimy :lol:
oho odezwało się chodzące poczucie honoru :mrgreen: coś focha dawno nie walnąłeś a rok się kończy :mrgreen:

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: 21-23 01 2011 czyli Czechy Zimą II

Post autor: BigU »

dobra bierzmy się za zarabianie kasy :lol: :lol: :lol: bo nie mam z czego żyć :D

1. Janusz 2
2. Duchu 2
3. Baczu 3
4. Maciuś
5. Somy 2
6. Doktorek ?? ma ferie więc miejsce wolne
7. Pioti ??
8. Kameleon ??
9. Niedzwiedz 2
10.Adrozd ??
11.Jurek 3
12.Bigu 2
13.Lechu
14.Onasz
15.Gonzo 2

proszę o uzupełnieni ilości osób

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: 21-23 01 2011 czyli Czechy Zimą II

Post autor: BigU »

dobra bierzmy się za zarabianie kasy :lol: :lol: :lol: bo nie mam z czego żyć :D

1. Janusz 2
2. Duchu 2
3. Baczu 3
4. Maciuś
5. Somy 2
6. Doktorek ?? ma ferie więc miejsce wolne
7. Pioti ??
8. Kameleon ??
9. Niedzwiedz 2
10.Adrozd ??
11.Jurek 3
12.Bigu 2
13.Lechu
14.Onasz 2
15.Gonzo 2
16. Rudydh 2

proszę o uzupełnieni ilości osób

Kameleon

Re: 21-23 01 2011 czyli Czechy Zimą II

Post autor: Kameleon »

BigU pisze: 8. Kameleon ??- Nie wiem czy się wyrobię, bo we wczesniejszy weekend mam być na Beskidzkiej Zimie :roll:

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: 21-23 01 2011 czyli Czechy Zimą II

Post autor: BigU »

dobra bierzmy się za zarabianie kasy :lol: :lol: :lol: bo nie mam z czego żyć :D

1. Janusz 2
2. Duchu 2
3. Baczu 3
4. Maciuś
5. Somy 2
6. Doktorek ?? ma ferie więc miejsce wolne
7. Pioti ??
8. Malutki 2
9. Niedzwiedz 2
10.Adrozd ??
11.Jurek 3
12.Bigu 2
13.Lechu
14.Onasz 2
15.Gonzo 2
16. Rudydh 2

proszę o uzupełnieni ilości osób

ODPOWIEDZ