ŁOŚ

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

onasz
Posty: 543
Rejestracja: 03 kwie 2009, 16:29
Auto: Chwilowo brak
Kontakt:

ŁOŚ

Post autor: onasz »

Ktoś się wybiera popaplać w błocie? :mrgreen:
http://www.rajdy4x4.pl/index.php/ida/8/ ... dzaj=0&p=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Re: ŁOŚ

Post autor: Boryś »

Odkąd poznaliśmy Panią Klępe już tam nie jeździmy. Trochu sie jej boimy :)

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: ŁOŚ

Post autor: czobi »

uuu powodzenia, ja pdl... :mrgreen:

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: ŁOŚ

Post autor: fobos »

Eeee.... demonizujecie. Łosica jest spoko, trochę przaśna, ale nie jest aż tak groźna. :wink:
Napiszę to po raz kolejny. Niezależnie od samych walorów off-road, mają tam super agroturystykę i jedzonko.
Trochę się zgapiłem, bo też bym chętnie pojechał. :(

onasz
Posty: 543
Rejestracja: 03 kwie 2009, 16:29
Auto: Chwilowo brak
Kontakt:

Re: ŁOŚ

Post autor: onasz »

Byłem i wróciłem z pewnymi modyfikacjami auta :evil: ale o własnych siłach :mrgreen:
Rajd kameralny -8 załóg ale tereny zajfajne - dla lubiących błoto, tereny super do topienia auta .
Załączniki
3
3
2
2
1
1

onasz
Posty: 543
Rejestracja: 03 kwie 2009, 16:29
Auto: Chwilowo brak
Kontakt:

Re: ŁOŚ

Post autor: onasz »

Były też awarie , na jednym zdjęciu jest mój zmodyfikowany drążek kierowniczy wspomagany przez naturę (patyk okręcony taśmą syntetyczną i samoprzylepną)i tak wyjechałem z lasu i jeszcze dotarłem do domu :mrgreen:
Załączniki
6
6
5
5
4
4

Awatar użytkownika
nieludzki
Klubowicz
Posty: 560
Rejestracja: 05 gru 2009, 02:11
Auto: HDJ 80 4,2 TD '93; Hilux 2,4 TD '98
Kontakt:

Re: ŁOŚ

Post autor: nieludzki »

jak tak dalej pójdzie to imprezy organizowane przez ŁOSIA zostaną okrzyknięte polską Ładogą... :mrgreen:

@onasz gratuluję pomysłowości... :wink:

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Re: ŁOŚ

Post autor: Boryś »

a Pani Łosica dalej tam grasuje na tych wyjazdach? bo może juz odpuściła i zrobiła sie z tego całkiem ciekawa impreza.

onasz
Posty: 543
Rejestracja: 03 kwie 2009, 16:29
Auto: Chwilowo brak
Kontakt:

Re: ŁOŚ

Post autor: onasz »

Organizacyjnie jest naprawdę Ok super teren i wyżerka i państwo "Łoś" bardzo mili.

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: ŁOŚ

Post autor: fobos »

onasz pisze:Organizacyjnie jest naprawdę Ok super teren i wyżerka i państwo "Łoś" bardzo mili.
A nie mówiłem, że jest fajnie :D

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: ŁOŚ

Post autor: Kames »

onasz pisze:Były też awarie , na jednym zdjęciu jest mój zmodyfikowany drążek kierowniczy wspomagany przez naturę (patyk okręcony taśmą syntetyczną i samoprzylepną)i tak wyjechałem z lasu i jeszcze dotarłem do domu :mrgreen:
no wiesz co Onasz ale robisz jaja :wink: ile to kilometr. zrobiłes na tym zmutowanym drązku ja bym sie bał powaga :!:

onasz
Posty: 543
Rejestracja: 03 kwie 2009, 16:29
Auto: Chwilowo brak
Kontakt:

Re: ŁOŚ

Post autor: onasz »

kames76 pisze:
onasz pisze:Były też awarie , na jednym zdjęciu jest mój zmodyfikowany drążek kierowniczy wspomagany przez naturę (patyk okręcony taśmą syntetyczną i samoprzylepną)i tak wyjechałem z lasu i jeszcze dotarłem do domu :mrgreen:
no wiesz co Onasz ale robisz jaja :wink: ile to kilometr. zrobiłes na tym zmutowanym drązku ja bym sie bał powaga :!:
"Bo w życiu trzeba być twardym nie miętkim" 8)
Drążek był cały tylko osłabiony przez kilkukrotne prostowania które wystarczały do następnego uderzenia kołem o pień lub próby wyjechania z koleiny a dodatkowo po jednym takim wygięciu wyrwał rurę z chłodnicy i zostałem w bez płynu :evil:
Wówczas sama natura przyszła z pomocą i teraz tylko dobry nóż ,taśma samoprzylepna i w dziale ZRÓB TO SAM będę lepszy od FOBOS-a :wink:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: ŁOŚ

Post autor: Kames »

onasz pisze:
kames76 pisze:
onasz pisze:Były też awarie , na jednym zdjęciu jest mój zmodyfikowany drążek kierowniczy wspomagany przez naturę (patyk okręcony taśmą syntetyczną i samoprzylepną)i tak wyjechałem z lasu i jeszcze dotarłem do domu :mrgreen:
no wiesz co Onasz ale robisz jaja :wink: ile to kilometr. zrobiłes na tym zmutowanym drązku ja bym sie bał powaga :!:
"Bo w życiu trzeba być twardym nie miętkim" 8)
Drążek był cały tylko osłabiony przez kilkukrotne prostowania które wystarczały do następnego uderzenia kołem o pień lub próby wyjechania z koleiny a dodatkowo po jednym takim wygięciu wyrwał rurę z chłodnicy i zostałem w bez płynu :evil:
Wówczas sama natura przyszła z pomocą i teraz tylko dobry nóż ,taśma samoprzylepna i w dziale ZRÓB TO SAM będę lepszy od FOBOS-a :wink:
Ta tasma na gada to juz nie jednemu dupe uratowała gratulacje pomysłowosci

onasz
Posty: 543
Rejestracja: 03 kwie 2009, 16:29
Auto: Chwilowo brak
Kontakt:

Re: ŁOŚ

Post autor: onasz »

Tu widać cały kunszt wykonania :mrgreen:
Załączniki
DSC01442.jpg

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: ŁOŚ

Post autor: Kames »

onasz pisze:Tu widać cały kunszt wykonania :mrgreen:
A te jezuski na zdjęciu to czyje :mrgreen:

ODPOWIEDZ