TLC Camp 2011

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Kolega MisiekG zauważył, że w formularzu rejestracyjnym na stronie http://www.tlc-camp.pl/TLC-Camp/uczestnicy.html brakowało Land Cruisera J10. Jest już, jest, naprawione :oops: .

Awatar użytkownika
Dragunov
Posty: 337
Rejestracja: 23 cze 2008, 00:30
Auto: 4runner '88
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Dragunov »

no ta już napewno zdążę poskładać się do końca z autem :mrgreen: - jest motywacja :D

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Zaktualizowałem archiwum na stronach zlotu o fotografie uczestników TLC Camp 2010, którcyh linki były podane na stronach tego forum - wszystko jest więc w jednym miejscu http://www.tlc-camp.pl/TLC-Camp/Zdjecia.html

Awatar użytkownika
Maciuś
Posty: 273
Rejestracja: 09 sty 2010, 19:51
Auto: Hilux - Jaszczurka
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Maciuś »

To możesz dorzucić jeszcze mój, jak jest miejsce.
http://picasaweb.google.pl/118248202137 ... 8/TLCCamp#

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Pierwszy Partner TLC Camp już na stronie zlotu . Kto to? Więcej informacji na stronach Zlotu http://www.tlc-camp.pl/TLC-Camp/info/info.html
w.jpg
w.jpg (80,63 KiB) Przejrzano 2521 razy
Wkrótce więcej informacji o kolejnych niespodziankach i najlepszych firmach, które postanowiły wesprzeć przyszłoroczny Camp.

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Dzisiaj koło 16-ej zarejestrował się na zlotowych stronach, na przyszłorocznego Campa pierwszy uczestnik spoza Polski, z Włoch dokładnie. Wątek dotyczący TLC Camp 2011 na włoskim forum Registro Land Cruiser Italia rozwija się pozytywnie dzięki Google Tłumaczowi :wink: i jest szansa, że będziemy mogli poznać załogi nie tylko polskie, niemieckie i czeskie ale również te z południa Europy. No i z dalszego niż Niemcy Zachodu również - dziś na mój mail odpowiedział pan Vadecard Guillaume, szef TLC Serie 4 z Francji http://www.serie4.fr/. Przekazał mi informację, że nasze zaproszenie zostało zamieszczone w klubowej części ich forum (zamkniętej :? ) jest więc szansa, że 40-ek na TLC Camp będzie więcej niż w tym roku.

Wkrótce następne miłe wiadomości.

Aha, przy okazji wizyty na francuskim forum zwróciłem uwagę na fajną rzecz. W formularzu rejestracyjnym mają okienko przystąpienia do "zespołu" Garage & Breakfast - chodzi o deklarację "dobrej woli" udzielenia pomocy komuś, kto jest swoim autem daleko od domu i ma awarię w drodze. Jak podaje się numer telefonu, deklaruje się jednocześnie gotowość do pomocy w tarapatach.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Gałka »

Pyrka pisze:


Aha, przy okazji wizyty na francuskim forum zwróciłem uwagę na fajną rzecz. W formularzu rejestracyjnym mają okienko przystąpienia do "zespołu" Garage & Breakfast - chodzi o deklarację "dobrej woli" udzielenia pomocy komuś, kto jest swoim autem daleko od domu i ma awarię w drodze. Jak podaje się numer telefonu, deklaruje się jednocześnie gotowość do pomocy w tarapatach.
To my to już mamy, tylko bez śniadania :D

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Kames »

Gałka pisze:
Pyrka pisze:


Aha, przy okazji wizyty na francuskim forum zwróciłem uwagę na fajną rzecz. W formularzu rejestracyjnym mają okienko przystąpienia do "zespołu" Garage & Breakfast - chodzi o deklarację "dobrej woli" udzielenia pomocy komuś, kto jest swoim autem daleko od domu i ma awarię w drodze. Jak podaje się numer telefonu, deklaruje się jednocześnie gotowość do pomocy w tarapatach.
To my to już mamy, tylko bez śniadania :D
jak to bez sniadnia :!: Pioti u mnie zjadł nawet mu smakowało :wink:
Pomoc to pomoc :wink:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Zaczął sie ruch :D . Dzięki firmie Semak z Nowego Targu i Kamesowi, który jej szefuje, dwóch szczęśliwców wyjedzie z Campa lepiej wyposażonych w... W co wyposażonych to możecie sprawdzić na stronie zlotu, tutaj: http://www.tlc-camp.pl/TLC-Camp/info/Wp ... odza!.html

Górale nie zawodzą! Wiwat Kames, wiwat Semak!
Semak.gif

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Na liście uczestników TLC Camp 2011 pojawili się, znani Wam z prezentacji imponującej wyprawy po Azji podczas tegorocznego Campa, Ute Vogel i Andreas Bläse. Mam nadzieję, że nic nie pokrzyżuje im planów przyjazdowych i w 2011 pochwalą się wyprawą do Kurdystanu (Turcja, Iran, Irak, Syria), na którą wyruszyli bezpośrednio z Campa 2010. Z wyprawy wrócili dopiero na Buschtaxi we wrześniu więc materiał będzie zapewne bogaty i przygotowany profesjonalnie.

Czekam oczywiście na propozycję Waszych wypraw, którymi chcielibyście pochwalić się podczas Campa.

Hallo Pyrka,
das TLC 2010 war absolute Spitze und wir haben uns bei Euch sehr wohlgefühlt. Besonders witzig war unser Seidenstraßen Vortrag mit polnischer Dolmetschung. Wir werden alles daran setzen, im nächsten Jahr wieder dabei zu sein.
Und wenn alles gut geht, gibt es dann den Vortrag "Durch das wilde Kurdistan in den Kaukasus (Arbeitstitel ) auf deutsch/polnisch.
Liebe Grüße
Ute und Andreas


Obrazek

góral
Posty: 22
Rejestracja: 07 paź 2008, 10:45
Auto: HDJ80
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: góral »

Tak się zastanawiałem jak mógłbym swoją skromną osobą urozmaicić trochę TLCCamp i przyszło mi do głowy że jako ratownicy wspólnie z kolegami z Off-Road Rescue Team moglibyśmy zorganizować jakiś kącik pierwszej pomocy gdzie można by było sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z udzielania pomocy, poćwiczyć na manekinach, posłuchać relacji z rajdów od trochę innej strony. Co na to organizatorzy??

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Bardzo nam będzie przyjemnie :wink: Opiekun medyczny z zeszłego roku już się zapowiedział, ale od przybytku głowa nie boli. Zapraszam.

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Kwiatec »

góral pisze:Tak się zastanawiałem jak mógłbym swoją skromną osobą urozmaicić trochę TLCCamp i przyszło mi do głowy że jako ratownicy wspólnie z kolegami z Off-Road Rescue Team moglibyśmy zorganizować jakiś kącik pierwszej pomocy gdzie można by było sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z udzielania pomocy, poćwiczyć na manekinach, posłuchać relacji z rajdów od trochę innej strony. Co na to organizatorzy??
a może naprawde zorganizowany kurs pierwszej pomocy dla chętnych. dużo by trzeba było na to poświęcić czasu??

góral
Posty: 22
Rejestracja: 07 paź 2008, 10:45
Auto: HDJ80
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: góral »

Taki pełny kurs pierwszej pomocy zajmuje od kilku do kilkunastu godzin i żeby były jakieś efekty to robi się to w max kilkunastu osobowych grupach. Wydaje mi się, że niewiele osób poświęci kilkanaście godzin zlotu na naukę, forma pokazów odpowiedzi na pytania i ćwiczenia indywidualne wydają mi się bardziej odpowiednie na takiej imprezie, jeśli pomysł zostanie zaakceptowany to będziemy kombinować jak to wszystko dokładnie zorganizować i zastanowimy się czy nie zrobić takiego kursu.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Gałka »

ja to bym chciał się pokursować ( może nie cały dzień ale ze 2 h wytrzymam ) :D

ODPOWIEDZ