TLC Camp 2011

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: BigU »

Dzięki :D

mario4x4
Posty: 6
Rejestracja: 04 kwie 2009, 20:29
Auto: na 40 chc? 40
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: mario4x4 »

.........na MARIO4x4 też możecie liczyć ..............

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

mario4x4 pisze:.........na MARIO4x4 też możecie liczyć ..............
8)

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: hashid »

pierwszy raz w historii łofrołdu zaraz po imprezie tworzy się szybko lista... ale nie uczestników lecz sponsorów.
Tego jeszcze nie było!

Awatar użytkownika
nieludzki
Klubowicz
Posty: 560
Rejestracja: 05 gru 2009, 02:11
Auto: HDJ 80 4,2 TD '93; Hilux 2,4 TD '98
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: nieludzki »

to nasz Nieludzki Team też można już wpisać... sądząc z opisów post Campowych to wszystkim uczestnikom przydałyby się prep. p./kleszczowe nie tylko psom... :mrgreen:

a jeśli zajdzie taka potrzeba (oby nie...) to psom szczekającym po niemiecku też pomożemy-to już deklaracja mojej małżonki... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

nieludzki pisze:to nasz Nieludzki Team też można już wpisać... sądząc z opisów post Campowych to wszystkim uczestnikom przydałyby się prep. p./kleszczowe nie tylko psom... :mrgreen:

a jeśli zajdzie taka potrzeba (oby nie...) to psom szczekającym po niemiecku też pomożemy-to już deklaracja mojej małżonki... :mrgreen:
Respect!

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: MariuszS »

A ja mam "takiego małego pomysła";-) - by zrobić każdemu identyfikator z nickiem na szyję i za szybę samochodu (może to być tani, prosty wydruk - chodzi o ułatwienie organizacyjne).
Tzn., myślę, że nie ma konieczności narzucania obowiązku skorzystania z tego, ale dla tych, co chcą poznawać ludzi, bardzo by to było pomocne.
Sam żałuję, że brakło czasu na odszukanie pośród drzew owocowych, namiotów, i stoliczków ze smakołykami ;-) wszystkich tych, których chciałem poznać w realu. Wzmaga to jednakowoż motywację do śledzenia zegara z odliczaniem do TLC Camp 2011 :D

podroze4x4
Posty: 102
Rejestracja: 29 paź 2009, 11:39
Auto: HDJ80, HDJ80, HZJ80
LR Discovery 300
LR Discovery 200
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: podroze4x4 »

Słuchajcie a co z pomysłem Zrobienia zlotu w Beskidzie Niskim??
Przepiękne tereny , 400 Hektarów ziemi, właściciel był kiedyś delerem Toyoty w Krakowie, Tor off-road Itp itp

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

podroze4x4 pisze:Słuchajcie a co z pomysłem Zrobienia zlotu w Beskidzie Niskim??
Przepiękne tereny , 400 Hektarów ziemi, właściciel był kiedyś delerem Toyoty w Krakowie, Tor off-road Itp itp
Organizowany przez Toyota Land Cruiser Owners Club TLC Camp cyklicznie będzie się odbywał w tym samym miejscu - we Włościejewkach, podobnie jak Buschtaxi w Buseck.

Awatar użytkownika
pioti
Posty: 56
Rejestracja: 29 maja 2009, 10:34
Auto: J95
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: pioti »

Ja chętnie pomogę organizacyjnie - zorganizować coś dla dzieci - ale będę potrzebował pomocy. Myślę, że dla maluchów też przydałyby się jakieś atrakcje. Mam kilka pomysłów. Co Wy na to?

ps. Pyrko, Ty wiesz ilu było małolatów na Campie? Masz taką statystkę?

A na całość Campu przydałoby się jakieś nagłośnienie, tuba, głośniczki - "RadioCamp" :wink:

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: MariuszS »

pioti pisze: A na całość Campu przydałoby się jakieś nagłośnienie, tuba, głośniczki - "RadioCamp" :wink:
Komunikaty, zapowiedzi, przypomnienia itp. - to fajny pomysł!
Ale żeby nie było "umc!...umc!", bo ucieknę "gdzie pieprz rośnie"! :mrgreen:
Ogromna frajdą były - moim zdaniem - sympatyczne, kameralne pogawędki w podgrupach :D

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

pioti pisze:Ja chętnie pomogę organizacyjnie - zorganizować coś dla dzieci - ale będę potrzebował pomocy. Myślę, że dla maluchów też przydałyby się jakieś atrakcje. Mam kilka pomysłów. Co Wy na to?
ps. Pyrko, Ty wiesz ilu było małolatów na Campie? Masz taką statystkę?
A na całość Campu przydałoby się jakieś nagłośnienie, tuba, głośniczki - "RadioCamp" :wink:
Jak to mówią "pierwsze koty za płoty" - sądząc po Waszych reakcjach, było całkiem, całkiem :wink: a zrobimy wszystko, żeby uczestnicy przyszłej edycji byli jeszcze bardziej zadowoleni. RadioCamp przyszedł nam już do głowy w piątek i postulat jest jak najbardziej słuszny - nie do tego, żeby sączyła się z niego muzyka bo ptaków słucha się przyjemniej, ale sprawy komunikacji znacznie to uprości. Dzieciaczkom postaramy się przygotować za rok więcej atrakcji - statystyk nie przeprowadziliśmy, ale było ich niemało.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Gałka »

Pyrka pisze: Dzieciaczkom postaramy się przygotować za rok więcej atrakcji - statystyk nie przeprowadziliśmy, ale było ich niemało.
zwłaszcza, że może ich być więcej; szykują się 2 wesela... a i nie wszyscy chrapali przez cała noc :D

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: milczacy »

Od strony technicznej (nagłośnienie) chętnie się włączę w 'RadioCamp' :)

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Napisał do mnie @Remik - nasz forumowicz i posiadacz J6 zarazem. Nawet jak nie dojadą na Campa 2011 to dla czworga ufundowali weekendowy pobyt w swojej Bacówce pod Bereśnikiem http://www.beresnik.pl (weekend - poza Sylwestrem i długimi weekendami) - wielkie dzięki!

Wszystkie informacje zaczną się pojawiać na nowych stronach campowych być może od przyszłego tygodnia.
Obrazek

ODPOWIEDZ