TLC Camp 2011

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Gałka »

jesteście niesamowici !!! :D

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Kames »


a to w przerwie nam zagra

Awatar użytkownika
Dragunov
Posty: 337
Rejestracja: 23 cze 2008, 00:30
Auto: 4runner '88
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Dragunov »

no.. loża szyderców będzie napewno :mrgreen:

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: estewes »

koniec świata :!:
Moja Aneczka ma ważne egzaminy akurat w tym samym terminie co TLC CAMP 2011 i chyba nie pojawi się na tej wyjątkowej imprezie :cry: ,w takim wypadku staje pod znakiem zapytania również mój przyjazd na campa.
na razie kombinuje jak to wszystko pogodzić ....... :?

Patry
Posty: 465
Rejestracja: 01 lis 2008, 21:47
Auto: J73 V8, HDJ100, HJ61, FZJ80
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Patry »

estewes pisze:koniec świata :!:
Moja Aneczka ma ważne egzaminy akurat w tym samym terminie co TLC CAMP 2011 i chyba nie pojawi się na tej wyjątkowej imprezie :cry: ,w takim wypadku staje pod znakiem zapytania również mój przyjazd na campa.
na razie kombinuje jak to wszystko pogodzić ....... :?

zastanów się dobrze, będzie piwo. dużo piwa.
nie da sie przełozyć tego egzaminu ? :(

dzikus1200
Posty: 103
Rejestracja: 12 lip 2010, 11:03
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: dzikus1200 »

Mam pytanie w sprawie noclegu na Campie, rozumie, że jak Camp to namiot, ale mimo tego chciałem zapytać czy w pobliżu jest może jakiś motel lub hotel. Będę jechał z 1,5 roczną córką a namiot raczej odpada. Mam jeszcze w planie przyczepę Camp - ingową. Ale mimo tego proszę o info.
Dzięki i pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Kames »

dzikus1200 pisze:Mam pytanie w sprawie noclegu na Campie, rozumie, że jak Camp to namiot, ale mimo tego chciałem zapytać czy w pobliżu jest może jakiś motel lub hotel. Będę jechał z 1,5 roczną córką a namiot raczej odpada. Mam jeszcze w planie przyczepę Camp - ingową. Ale mimo tego proszę o info.
Dzięki i pozdrawiam
na terenie od organizatora mozna wynajac dosc fajne przyczepy campingowe , jedyne co nalezy zrobic to zatyrkac i zamówic na dany termin :wink:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Jak Kames pisał - przyczepy będzie można wypożyczyć, ale nie będzie możliwości ich podłączenia do prądu. Pogoda jest zamówiona, nocki będą ciepłe. W pobliżu jest fajny hotelik, z którego w zeszłym roku skorzystał Kwiatek ze swoim maleństwem chwalił sobie.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: hashid »

jest hotel - Kwiatek podpowiedz, jest też jakaś baza agroturystyczna -znajdziesz w necie.
skorzystałem z agro na jedną noc dla mojego wtedy 1,1r malucha z żonką jak temp. nocą spadła do blisko zera (poprzedniej dał radę ale się podziębił) ale agromiejscówka nie zachwyciła, strzeliłem w ciemno i nie było czasu grymasić.
jak będzie ciepło nocą to dacie radę campowo :wink:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Kames »

Pyrka pisze:Jak Kames pisał - przyczepy będzie można wypożyczyć, ale nie będzie możliwości ich podłączenia do prądu. Pogoda jest zamówiona, nocki będą ciepłe. W pobliżu jest fajny hotelik, z którego w zeszłym roku skorzystał Kwiatek ze swoim maleństwem chwalił sobie.
a prąd na co :?: mozna gaz zabrac jest cała instalacja ,a lampke na bateryje :wink:

onasz
Posty: 543
Rejestracja: 03 kwie 2009, 16:29
Auto: Chwilowo brak
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: onasz »

Pyrka pisze:Jak Kames pisał - przyczepy będzie można wypożyczyć, ale nie będzie możliwości ich podłączenia do prądu. Pogoda jest zamówiona, nocki będą ciepłe. W pobliżu jest fajny hotelik, z którego w zeszłym roku skorzystał Kwiatek ze swoim maleństwem chwalił sobie.
A można jakiś namiar na te przyczepy czy jak w zeszłym roku do właścicieli campa?

dzikus1200
Posty: 103
Rejestracja: 12 lip 2010, 11:03
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: dzikus1200 »

A jakiś namiar na ten Hotel można prosić - nazwę ,telefon, adres

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Onasz - poczekaj jeszcze chwilkę, będzie info. Dzikus - google maps: Książ Wielkopolski, hotel, pensjonat - pokaże Ci

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: estewes »

Ja mogę polecić Hotel Zajazd Europejski
http://www.hotel-zajazdeuropejski.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Byłem tam rok temu na jedną noc przed Campem.
Nowy budynek,wysoki standard,obsługa miła i przyjazna,a syte śniadanie pyszne i pełnowartościowe,a jak wiemy to najważniejszy posiłek dnia. :D
Mi ten Hotel polecił jeden z właścicieli Autotromu 4x4
http://www.autodrom4x4.pl/index.php?MENU=o-autodromie" onclick="window.open(this.href);return false;
a tam właśnie odbywa się TLC Camp :wink:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Kwiatec »

hotel czad. czysty nowy i stosunkowo niedrogi. jedzonko i wóde mają. jedna jest to ok 10km od campa i dla mnie upierdliwe były powroty na noc nie można było nic dziabnąć. w tym roku albo dziewczyną spią pod namiotem albo nie jadą:)
co do przyczep to sa to przyczepy od jakiejś osoby handlującej nimi. nie wszystko zawsze w nich działa no i problem z prądem jest jeżeli liczy sie na grzanie. generalnie hotel polecam

ODPOWIEDZ