TLC Camp 2011

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: JaroFix »

Powiem tylko, że pomysł z balonem jest rewelacyjny. Byłem na kilku zawodach balonowych jako obsługa no i jest to niezapomniane przeżycie. Samo stawianie balonu to już ogromna atrakcja. Oby tylko pogoda pozwoliła na latanie, to wielu osobom banan z twarzy długo nie zniknie. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Addams »

zaraz nas Pyrka pogoni ale napisz dwa słowa gdzie jeździłeś? Bo my się może znamy :?: :wink:

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: JaroFix »

Addams pisze:zaraz nas Pyrka pogoni ale napisz dwa słowa gdzie jeździłeś? Bo my się może znamy :?: :wink:
Przygoda z balonami rozpoczęła się w Radawcu, a naprawdę polatałem w Pasłęku koło sierpnia ubiegłego roku. I tu pilot, z którym latałem nawet najbliżej rzucał markerem. :) W ostatni weekend lutego jadę do Ełku. Już się nie mogę doczekać. :)

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

No to sobie pogadajcie teraz o balonach na pw :mrgreen:. Ja miałem okazję z 5-6 lat temu wznieść się na sznurku w okolicach Potsdamer Platz (gondola była "balkonem" o średnicy ładnych kilku metrów), balon niestety był już napełniony, a z tego co piszecie najciekawsze właśnie jego stawianie. Pogodę załatwiamy odpowiednią w zw. z czym trzymam Addams kciuki za powodzenie akcji.

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: JaroFix »

Jakby coś to służę pomocą przy balonie na Campie.


I tym miłym akcentem kończę spamowanie tematu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Jak sądzę do dmuchania w balon to tam chętnych będzie pod dostatkiem, ale fachowców od tych objętości niewielu :wink:

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: BigU »

Eee tam, damy radę :D

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

A Ciebie BigU to widzę, że nie ma na liście uczestników - proszę już 3-ci miesiąc, żeby się do listy uczestników dopisywać, bo jak kilku listków srajtaśmy w kibelkach albo bigosu w barze zabraknie to będzie narzekanie i lamenty, a my tu musimy po poznańsku wszystko zaplanować należycie żeby porządek był a nie amatorka.

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Kames »

Pyrka pisze:A Ciebie BigU to widzę, że nie ma na liście uczestników - proszę już 3-ci miesiąc, żeby się do listy uczestników dopisywać, bo jak kilku listków srajtaśmy w kibelkach albo bigosu w barze zabraknie to będzie narzekanie i lamenty, a my tu musimy po poznańsku wszystko zaplanować należycie żeby porządek był a nie amatorka.
oni tak juz mają :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Gratka dla kinomaniaków na TLC Camp. Światowa premiera District 10 będzie właśnie tam :wink: . Producent poszedł po rozum do głowy i w tej części produkcji zagra już Hil komandora a nie jakaś zmota z poprzedniej części, która będzie teraz jedynie tłem :mrgreen:

Obrazek

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: BigU »

kames76 pisze:
Pyrka pisze:A Ciebie BigU to widzę, że nie ma na liście uczestników - proszę już 3-ci miesiąc, żeby się do listy uczestników dopisywać, bo jak kilku listków srajtaśmy w kibelkach albo bigosu w barze zabraknie to będzie narzekanie i lamenty, a my tu musimy po poznańsku wszystko zaplanować należycie żeby porządek był a nie amatorka.
oni tak juz mają :mrgreen:
spadaj góralu.

Wy górale zawsze wszystko przebarwiacie.

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: BigU »

Pyrka pisze:A Ciebie BigU to widzę, że nie ma na liście uczestników - proszę już 3-ci miesiąc, żeby się do listy uczestników dopisywać, bo jak kilku listków srajtaśmy w kibelkach albo bigosu w barze zabraknie to będzie narzekanie i lamenty, a my tu musimy po poznańsku wszystko zaplanować należycie żeby porządek był a nie amatorka.
Pyrka :D obiecuję już Ciebie nie stresować i w tym tygodniu zrobimy spis ludności :wink:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

No! To ze 3 rolki odłożymy :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Szczegółowy program TLC Camp zostanie zamieszczony w okolicach 1 maja - staramy się to zrobić tak, żeby czas był zorganizowany jak najbardziej atrakcyjnie. Ci z Was, którzy nie mieli szczęścia uczestniczyć w zeszłorocznej imprezie a zastanawiają się nad udziałem w tegorocznej edycji mogą zobaczyć jak wyglądał program 2010 tutaj: http://www.tlc-camp.pl/TLC-Camp/program.html

Wiadomo już natomiast jak będzie wyglądać czołówka filmu z TLC Camp 2011, który opublikujemy po zakończeniu Zlotu :D


Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: TLC Camp 2011

Post autor: qberus »

Zapowiada się super impreza. Tak się tylko zastanawiam czy jak się pół Europy tam zwali to się wszyscy pomieszczą :D
Pyrka pisze:Wiadomo już natomiast jak będzie wyglądać czołówka filmu z TLC Camp 2011, który opublikujemy po zakończeniu Zlotu :D
Może inna muzyka :?: 8)


ODPOWIEDZ