TLC Camp 2011

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Magnus »

Fajnie było :D Pełen luzik i oderwanie się od dnia codziennego. Doborowe towarzystwo, nowi i starzy znajomi, piwo i inne napoje oraz same Toyoty. Bezcenne :wink: W przyszłym roku pewnie z rodziną, bo widzę że dziaciaki fajnie sie tam bawią i mają co robić.
Pyrka - dzięki.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: kylon »

Było SUPER. Wszystko zagrało i dopisało. Nawet pogoda, która była idealna.
Fajnie było Was wszystkich spotkać choć mam wyrzuty sumienia, że nie udało mi się do wszystkich podejść i zamienić paru słów mimo obietnic :oops:. Miałem chyba zbyt wiele na głowie :cry:. Obiecuję nadrobić to na przyszłym Campie.

Fotki wrzucę do jutra.

Awatar użytkownika
wolf
Klubowicz
Posty: 828
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:47
Auto: Hilux, 69AM
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: wolf »

Impreza beznadziejna!!!
- wszyscy sie do mnie usmiechali
- kazdy napotkany uczestnik stawial mi piwo
- bylem karmiony
- oferowano mi darmowy sex z kozami

Wiecej nie przyjade
wolf

:mrgreen:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Kwiatec »

wolf pisze:Impreza beznadziejna!!!
- wszyscy sie do mnie usmiechali
- kazdy napotkany uczestnik stawial mi piwo
- bylem karmiony
- oferowano mi darmowy sex z kozami

Wiecej nie przyjade
wolf

:mrgreen:
pierwszy punkt bym zmienieł na: wszyscy się ze mnie śmiali.
było fajnie jak zawsze

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: MariuszS »

"Jest radość!" ;-)
Wielkie dzięki dla Komandora i grona zaufanych Rycerzy, którzy ofiarnie Mu pomagali.
(Ja, w tym roku, musiałem być tylko "trutniem ze sztywnym członkiem" :mrgreen: )
Impreza jest absolutnym sukcesem organizacyjnym, marketingowym, oraz motywacyjnym - gwałtownie wzrasta "apetyt na podróżowanie" :-)
W drodze powrotnej, spontanicznie "zbłądziliśmy" nieco w poszukiwaniu jadła, i przy okazji zwiedziliśmy Byczynę (polecam wszystkim wracającym na południe) :-)

Awatar użytkownika
gif_kuba
Posty: 113
Rejestracja: 01 mar 2010, 13:11
Auto: KZJ95
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: gif_kuba »

My również dziękujemy za super imprezę, Pryka - naprawdę ogarniasz ten temat perfekcyjnie !!!
W przyszłym roku pojawi się nas więcej :mrgreen:

Pozdrawiamy wszystkich !!

Atka
Posty: 25
Rejestracja: 04 cze 2010, 20:25
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Atka »

WIELKIE, WIELKIE dzięki za WSPANIAŁĄ imprezę, PYRKA JESTEŚ WIELKI :D Do zobaczenia :D

maras
Posty: 234
Rejestracja: 23 cze 2010, 11:28
Auto: kiedyś KDJ 95 vel Krowa :)
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: maras »

My również przyłączamy się do peanów na cześć Pyrki i pozostałych organizatorów :!: Klimat rewelacyjny, poznaliśmy kupę ciekawych osób, oderwaliśmy się trochę od świata :!:

Pełen szacun za pomysły, realizację i w ogóle :mrgreen:

Minusy
- na świecie jest tyle miejsc do zobaczenia a spotkani ludzie udowadniają, że da się - i nie ma jak się wytłumaczyć, że tam się jeszcze nie było :wink:
- nie pamiętam imion / nicków większości osób z którymi rozmawiałem :mrgreen:
- tyle szpeju do auta by się przydało / tyle fajnych patentów widzieliśmy, a do zimy daleko i nie będzie kiedy kombinować :roll:

Nasz powrót również był nieco dookoła - nawet się zastanawiałem, czy nie zrobić "foty z wyprawy" z naklejką na aucie :mrgreen:

Jeszcze raz dzięki tym, którzy to zorganizowali i tym, którzy stworzyli klimat tej imprezy :!:

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Boryś »

Pyrka dziękuję za fenomenalnie przygotowaną imprezę. Brawo !!

Za rok przyjeżdżam z żona i córką - może to sprawi że koledzy od kóz nie będą mnie tak namawiali na alkohol (a ja będę bardziej asertywny)

było super!!!

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Cooder »

Pyrka, jesteś moim idolem!! Wielki podziw i respekt za mega-profesjonalne ogarnięcie całego tematu. Imprezy nie dało się lepiej przygotować, pomyślałeś naprawdę o wszystkim (rozwaliła mnie cysterna polewająca drogę, żeby się nie kurzyło :shock: ).
Podczas rozmowy z Niemcami na zakończenie ustaliliśmy, że Alex z Buschtaxi mógłby się we Włościejewkach wiele nauczyć. Chyba nikt się nie spodziewał, że impreza już w 2. edycji przerośnie największy niemiecki zlot tego typu...

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: konus »

Cooder dało się lepiej i będzie lepiej. Standardy które się wam jeszcze nie śniły Pyrka już zaczyna wdrażać. Będzie lepiej, szybciej, więcej.

Awatar użytkownika
śpioch
Posty: 110
Rejestracja: 05 lut 2010, 09:43
Auto: zjep
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: śpioch »

Na wielu imprezach już byłem i jak do tej pory myślałem, że najlepszy klimat jest na skokach w Zakopcu... Jakże się myliłem!! :twisted: Rewelka!!
Pyrka, brak słów :!:
Dzięki wszystkim za zabawę
Jeśli Camp 2012 będzie jeszcze lepszy niż tegoroczny to chyba dostanę orgazmu, bo w tym niewiele już mi brakowało :mrgreen:
Kto nie był niech mocno żałuje
Do zobaczenia Wszystkim :!:

patrol911
Posty: 26
Rejestracja: 22 mar 2011, 00:36
Auto: LC J95
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: patrol911 »

podziękowanie dla organizatorom,miło było w końcu zobaczyć z kim się na forum gawędzi :).Widać ze organizacja rewelacyjnie ogarnięty nie ma do czego się prze....lic :lol:.Pogoda rewelka ,teren całkiem całkiem ,jedynie to co juz przed powiedziałem"ciężko jest sie dogadać jak sie nie pije alko " :oops: po prostu gada się jednak w innym języku :roll: ale tak to juz jest.

szacun i raz jeszcze podziękowanie

solli
Posty: 16
Rejestracja: 16 gru 2010, 19:58
Auto: HJ45 1977
HJ60 1983
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: solli »

Thank you all for a great meeting. I have never been on something better :D
I really hope we can make it next year too, then I will come in my HJ45!

maras
Posty: 234
Rejestracja: 23 cze 2010, 11:28
Auto: kiedyś KDJ 95 vel Krowa :)
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: maras »

@Solli - next year you should come on bike you won this year :wink:

I have planned a trip to Norway but there is always lack of time - you have prooved that one may go to Norway with a car only for a weekend trip as you came to Poland :mrgreen:

ODPOWIEDZ