VII Zmota Challenge 23-25/X/09 40-latek czyli PRL-u Czar

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: VII Zmota Challenge 23-25/X/09 40-latek czyli PRL-u Czar

Post autor: francek »

5 dni do zamknięcia list startowych !!!

Żeby potem nie było obrażania . W tym roku MEGA konsekwencja. Jadą TYLKO Ci od których dostanę wpisowe do 10 października !!

Nie ma żadnego dopisywania po tej dacie.
Nie ma również możliwości zmiany klasy.

Jedyny wyjątek robię dla Zibiego, który być może przyjedzie Turystycznie-zobaczymy jak noga :?

Nie ma żadnych kolegów i koleżanek na trasie, oprócz ekip filmowych, foto i załóg z PLP
( Generał i sponsor)- Wszyscy inni są natychmiast zdejmowani z trasy przez SG

Nie ma już również zwrotów wpisowego- nie jeździć, nie rozdupcać, naprawiać, wymieniać liny w winchach, kupować kaski, wodery i interkomy.
Ekstrem ma grubo, górsko i mega błotniście, TUrystyk wszechstronnie z przewagą gór, Przygoda- raczej trudno.
APELUJEMY o rozwagę w wyborze prób- Pamiętajcie, że tu chodzi o życie Wasze i załóg pod Wami !!

Generalnie jest bardzo trudno i ciężko ale to już raczej standart ...... :roll: 8)

Awatar użytkownika
Rzeźnik
Posty: 50
Rejestracja: 21 lut 2009, 12:07
Auto: G240 Wolf
Kontakt:

Re: VII Zmota Challenge 23-25/X/09 40-latek czyli PRL-u Czar

Post autor: Rzeźnik »

Panowie i Panie, może ktoś potrzebuje pilota na Zmote bo mój przyjaciel ma straszne ciśnienie na latanie po górkach i brodzenie w bagnach.
Doświadczenie ma i się troszku na tym zna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jest komunikatywny, zawsze ma fajki i coś do jedzenia więc z nim nie zginiecie.
Jak komuś by się prawy fotel wysypał to dajcie znać na PW albo emila pawel@milosinski.com

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: VII Zmota Challenge 23-25/X/09 40-latek czyli PRL-u Czar

Post autor: francek »

Co z lopexem ?

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: VII Zmota Challenge 23-25/X/09 40-latek czyli PRL-u Czar

Post autor: hashid »

jedzie , jedzie, już go ścignąłem i robi przelew. będzie Cię informował - tak obiecał.

Awatar użytkownika
Lopex
Posty: 122
Rejestracja: 21 sty 2008, 10:31
Auto: LJ70
Kontakt:

Re: VII Zmota Challenge 23-25/X/09 40-latek czyli PRL-u Czar

Post autor: Lopex »

Tak, tak już kasa popłynęła, człowiek na urlopie zapomina o całym świecie.

Przy okazji mam pytanie do jadących...
czy ktoś jest zainteresowany w trunku "Piwo Ciechan Miodowe"... biorę tego trochę dla siebie, pilota, Hashida i czy ktoś jest zainteresowany jescze??? Piwo jest markąamą w sobie.. Zbieram zamówienia.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: VII Zmota Challenge 23-25/X/09 40-latek czyli PRL-u Czar

Post autor: hashid »

ja poproszę 8 na czwartek ale daj mi od razu w Wawie, w końcu jestem pilotem
a potem to wiadomo zero alku a na rałcie 40-latka to tylko wóda, w końcu ze Smirnofem jadę :mrgreen:

czaya
Klubowicz
Posty: 563
Rejestracja: 09 wrz 2008, 08:11
Auto: www.ready2go.pl
Kontakt:

Re: VII Zmota Challenge 23-25/X/09 40-latek czyli PRL-u Czar

Post autor: czaya »

Chłopaki i Dziewczyny ...

Gdyby okazało się że ktoś z Was potrzebuje "starszego tirforowego" lub chętniej "samobieżnego balastu" to jestem zwarty i gotowy. 8)

ps. nie piję gdy jeżdżę, chyba że na rozgrzewkę 50ml co godzinkę 8)

Awatar użytkownika
Rzeźnik
Posty: 50
Rejestracja: 21 lut 2009, 12:07
Auto: G240 Wolf
Kontakt:

Re: VII Zmota Challenge 23-25/X/09 40-latek czyli PRL-u Czar

Post autor: Rzeźnik »

Weźcie go Panowie, macha wajchą tak samo jak pije :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: VII Zmota Challenge 23-25/X/09 40-latek czyli PRL-u Czar

Post autor: francek »

Z tirforem będzie słabo :D
Inwestować w chinole byle nie w dragona bo to straszna chała jest :mrgreen:

czaya
Klubowicz
Posty: 563
Rejestracja: 09 wrz 2008, 08:11
Auto: www.ready2go.pl
Kontakt:

Re: VII Zmota Challenge 23-25/X/09 40-latek czyli PRL-u Czar

Post autor: czaya »

czaya pisze:Gdyby okazało się że ktoś z Was potrzebuje "starszego tirforowego" lub chętniej "samobieżnego balastu" to jestem zwarty i gotowy. 8)
Dziękuję ;)
temat nieaktualny.
Do zobaczenia się ze wszystkimi na imprezie :mrgreen:

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Re: VII Zmota Challenge 23-25/X/09 40-latek czyli PRL-u Czar

Post autor: margo »

@Francek dziękujemy za wspaniałą zabawę w turystyku. Tak jak pisałeś
francek pisze:.....
W tym roku na trasie Turystyka dużo gór, rockcrawlingu, trawersów oraz zjazdy i podjazdy w pięknej scenerii pewnej kamiennej rzeczki :D
....
było dużo technicznej jazdy. Zmagania z terenem to bezcenne doświadczenie. To nic że szyby się tłukły,stalowe liny wyciągarek rwały, a same wyciągarki nie dawały rady. Było zaje...... :D

Wielkie dzięki w imieniu uczestników z TLC.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: VII Zmota Challenge 23-25/X/09 40-latek czyli PRL-u Czar

Post autor: hashid »

Nadal jestem nieprzytomny.
Zjechaliśmy o 21 we czwartek na bazę. Lopex przywitał nas kratą Ciechana :mrgreen: :mrgreen: wypas :!: Potem było gorzej bo w 8-osobowej sali dwóch megachrapaczy nie pozwoliło mi się wyspać.
Ale poranna adrenalina postawiła mnie na nóżki.
Odprawa w wykonaniu Franca to ciekawy przypadek. Francu masz gadane Chłopie - zamordyzm działa na tych ogrów :mrgreen:
Zebraliśmy się w team 2x70-ka, Hilux i Wrangler. Pierwsza pieczątka, pierwsze ruchy, pierwsze komunikaty kierowca pilot i prawa lampa w Hilu poszła w p... Potem Jarek już się słuchał. :wink:

W porównaniu do zeszłorocznej Zmoty - lepiej, grubiej i zdecydowanie technicznie. W poprzednim roku generalnie łinczowanie i łinczowanie do utraty prądu. Teraz wąwozy, kamole, trawersy i kombinowanie na trapach, asekuracja na taśmach, przepiękne dojazdówki po lasach i pagórach. O np. zjazd do PRL-u... kierowca z extremu szedł obok samochodu trzymając kierę i pilota od wyciągarki... w dole rzeka jak górski potok, przepięknie.
07 zgłoś się i Pewex - no tam spędziliśmy trochę czasu - zabawa przednia ale sprzęt nie wybacza błędów. Trzeba się było nagłówkować jak poobracać 70-ki z jedną wyciągarą.

Nie będę narzekał ale w roli pilota się nazapierd...em jak nigdy no i dzięki temu talibowy autobus hilux rodem z salonu okuty co nie co i złinczowany obustronnie wyszedł cało....dzięki memu poświęceniu w chwili otarcia się o kalectwo lub śmierć kiedy poszła lina stalowa na zadnim łinczu, na szczęście zostawiłem na niej zblocze i dzięki temu wektorowo poszła w stronę pasa na drzewie a nie mojego wątłego ciała. Syntetyk, syntetyk, syntetyk ten sznurek jest bezpieczniejszy. Zagrałem w lotto i muszę wygrać.

Od tej imprezy wynoszę pod niebiosa rolę pilota bo kierowca ma niewiele do roboty i niewiele do gadania. Ma jedną rolę - musi być posłuszny.
No i co... już zaklepałem miejsca na następny rok... dla Was też Chłopaki bo było miło. Szpejować się i ma się nic nie urywać i nie pękać.

Na bankiecie dotrwałem tylko do ogłoszenia wyników i końca litra absoluta - normalnie wymiękłem i zwaliłem się do wyra...to była jedyna noc kiedy chrapanie miałem w dupie. Starość chyba...

Awatar użytkownika
dziadek
Posty: 112
Rejestracja: 16 gru 2008, 20:11
Auto: KZJ73
Kontakt:

Re: VII Zmota Challenge 23-25/X/09 40-latek czyli PRL-u Czar

Post autor: dziadek »

Może macie Panowie jakieś foty z wypadu - z chęcią byśmy zobaczyli.


Awatar użytkownika
Piotrusz
Posty: 38
Rejestracja: 09 lut 2009, 00:11
Auto: by? kzj95
Kontakt:

Re: VII Zmota Challenge 23-25/X/09 40-latek czyli PRL-u Czar

Post autor: Piotrusz »

To był mój trzeci raz, dotychczas w turystyku jeepami, tym razem ze względu na posiadanie prawie fabrycznego 5-cio metrowego autobusu zdecydowałem sie na przygodę.
W aspekcie trudności terenu i posiadanego auta było ciężko, wywijanie między konarami, głazami, nawroty w wąskim kanionie, trawersy....ufff.
Jednakże po raz pierwszy udało mi sie zamknąć pętlę i zrobić wszystkie pieczątki zajmując zaszczytne 3miejsce za ...samurajem i Wranglerem :mrgreen:

Jak zwykle było pięknie, nowe tereny, niesamowite krajobrazy i dziewicza przyroda, tam chce sie wracać :mrgreen: . Bankiet też trzymał klasę, a różnokolorowe trunki (czerwony, zielony i żółty) nieźle waliły w beret :mrgreen:

Podziękowania dla całej Adrenalinki.pl za piękną imprezę.

ODPOWIEDZ