TLC CAMP 2023 w dniach 8-11.06 JURA

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kawapower
Klubowicz
Posty: 271
Rejestracja: 28 sie 2013, 13:13
Auto: UZJ80 :-D 1993
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2023 w dniach 8-11.06 JURA

Post autor: kawapower »

Dzięki Gene i Rokfor za krótkie podsumowanie

Kochani.
Dziękuję Wam za tak liczne przybycie. Mimo kiepsko zapowiadających się prognoz pogody mogliśmy się cieszyć przez większość czasu słoneczkiem, lasem i wspólnym towarzystwem

Chciałbym z tego miejsca podziękować osobom, bez których wsparcia CAMP by się nie odbył, którzy zawsze pytali, jak mogą pomóc i czy coś jeszcze mogą zrobić:

Gene, dziękuję za pomoc na miejscu i wspaniałą oprawę graficzną, którą co roku tak przeczołowicie przygotowujesz, dbając o każdy szczegół i o to aby cieszyła ona oko długo po zakończeniu Campa na koszulkach, naklejkach, plakatach.

Tynio, dziękuję że ogarnialeś stronę i rejestrację imprezy oraz aktualizowałeś ją w ekspresowym tempie. Również za ekspresowe wydrukowanie i oprawienie roadbooków i pomoc na miejscu

Plum, dziękuję, że chciało Ci się objechać i zweryfikować trasę a także przygotowanie i zredagowanie roadbooka mimo że nie mogłeś pojawić się na imprezie.

Rysio, dziękuję za przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń z pierwszej pomocy. Jak zawsze mimo powagi zagadnienia, wiedza którą nam przekazywałeś była podana w przystępny a czasem zabawny sposób.

Fobos, dzięki za poprowadzenie licytacji. Twoje zaangażowanie miało odzwierciedlenie w rekordowej kwocie, którą udało się zebrać.

Pietia, dzięki za dowiezienie i montaż oznakowania oraz za super baner imprezy.

Hashid, dzięki za wsparcie mimo, że z " tylnego siedzenia"

Przepraszam, jeśli kogoś pominąłem ale to tylko dowodzi, że TLC-CAMP jest organizowany dzięki pracy zespołowej.

Dziękuję wszystkim partnerom TLC Camp, którzy co roku angażują się w zorganizowanie super fantów na licytację charytatywną.
W tym roku byli to:
Carsdubai
Bison Gear
Toyota Radość
Wyprawa 4x4
ACUBRA.pl
REDREEF
RONI

Dzięki chojności Waszej i Campowiczów udało się zebrać przeszło 11 tysięcy na pomoc dzieciakom, które przekazaliśmy Fundacji "Żyć na nowo" w Zawierciu.

Mam nadzieję, że zobaczymy się za rok na kolejnym 14 TLC CAMP

Zachęcam Was do dzielenia się zdjęciami z Campa, niestety ja nie miałem czasu robić.



Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka




Awatar użytkownika
kawapower
Klubowicz
Posty: 271
Rejestracja: 28 sie 2013, 13:13
Auto: UZJ80 :-D 1993
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2023 w dniach 8-11.06 JURA

Post autor: kawapower »

Małe ogłoszenie:
Na Campie została znaleziona bransoletka męska rzemieniowa oraz lampka turystyczna quechua.
Proszę o kontakt osoby, którym zginęły te rzeczy.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
maju
Posty: 51
Rejestracja: 17 sty 2010, 21:59
Auto: HZJ78
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2023 w dniach 8-11.06 JURA

Post autor: maju »

To ja się wyłamię i zapodam ... zdjęcia

Awatar użytkownika
Roni
Posty: 58
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:17
Auto: HZJ105

Re: TLC CAMP 2023 w dniach 8-11.06 JURA

Post autor: Roni »

Cześć,
i ja chce podziękować wszystkim organizatorom, sponsorom i uczestnikom tegorocznego Campa.13 TLC CAMP w Siamoszycach był moim pierwszym spotkaniem z Wami ,ale na pewno nie ostatnim. Miejsce naprawdę fajne ,szyszki mi nie przeszkadzały :mrgreen: ,a w okolicach mnóstwo rzeczy do zwiedzania. Pomimo tego że prawie nikogo nie znałem to nie czułem się jakoś obco .Dzieciaki tez zadowolone z pobytu, było z kulturką bez głośnych balang :lol: ,tak więc TLC Camp jak najbardziej pro rodzinny.
Dzięki za wrzutkę zdjęć z CAMPA.
Do zobaczenia za rok.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2023 w dniach 8-11.06 JURA

Post autor: Gałka »

I znowu było fajnie Was zobaczyć. Dzięki Organizatorom że im się chciało i tym wszystkim co przyjechali że też im się chciało. :)

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1428
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2023 w dniach 8-11.06 JURA

Post autor: tadeo »

Pełen szacunek dla całej ekipy organizującej campa!
Jak zwykle cudownie zobaczyć Wasze kochane mordy:)
Wpadłem co prawda na najtrudniejsze nocne oesy z nalewkami, ale zrobiłem wszystkie pieczątki!

No to do jesieni!

ODPOWIEDZ