Polecicie trasy pod Wałbrzychem?

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Gabrielle
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2019, 17:29

Polecicie trasy pod Wałbrzychem?

Post autor: Gabrielle »

Ja z nietypową prośbą - w firmie padł pomysł, żeby w ramach promocji zorganizować jakąś imprezę off-roadową. Jesteśmy z Dolnego Śląska, a wiem że pod Wałbrzychem był/jest organizowany Rajd Hałda albo coś podobnego... myślicie, że to dobre tereny, byłaby duża frekwencja/??
Wszystko jest na razie bardzo wstępnie, pomysł na lokalizację może się jeszcze zmienić - nam zależy na tym, żeby wyeksponować nasze logo, kwestia stworzenia do tego odpowiednich okoliczności i pozytywnej atmosfery :mrgreen:

Gabrielle
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2019, 17:29

Re: Polecicie trasy pod Wałbrzychem?

Post autor: Gabrielle »

Gabrielle pisze:
04 gru 2019, 08:44
Ja z nietypową prośbą - w firmie padł pomysł, żeby w ramach promocji zorganizować jakąś imprezę off-roadową. Jesteśmy z Dolnego Śląska, a wiem że pod Wałbrzychem był/jest organizowany Rajd Hałda albo coś podobnego... myślicie, że to dobre tereny, byłaby duża frekwencja/??
Wszystko jest na razie bardzo wstępnie, pomysł na lokalizację może się jeszcze zmienić - nam zależy na tym, żeby wyeksponować nasze logo, kwestia stworzenia do tego odpowiednich okoliczności i pozytywnej atmosfery :mrgreen:
Ogólnie w promocji pomogła by agencja interaktywna aby zasięg był mierzalny i sukcesywny - dostaliśmy propozycję <CIACH SPAM> Wiec promocja na Wrocław i resztę miast w odległości 200 km będzie trafnym rozwiązaniem.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Polecicie trasy pod Wałbrzychem?

Post autor: luk4s7 »

Gabrielle, nie będziemy pozycjonować tutaj stron. Inteligentna acz słaba ta reklama... Jak widać również odzewu nie ma.

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Polecicie trasy pod Wałbrzychem?

Post autor: jezus »

Pod nazwą impreza off-roadowa może się kryć sporo.
Od jazdy po asfaltach i zwiedzaniu okolicznych atrakcji, upalaniu po polach w kółko, po topieniem aut w błocie po klamki.
Ze znanych imprez w okolicy jest, czy była Hałda, ale też trochę dalej bo w Lwówku Śląskim jest jedna z tras Polskiego offroadu Bednarczyka.
Pytanie jakiej formy ta impreza miała by być i do kogo chcecie trafić.

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2506
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: Polecicie trasy pod Wałbrzychem?

Post autor: kpeugeot »

Jezus ale wiesz ze to boot a nie prawdziwe pytanie

ODPOWIEDZ