TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

aglar
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2014, 20:35

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: aglar »

Mój przyjazd pod znakiem zapytania. Toyka odmawia współpracy i niestety wypluwa płyn chłodniczy i nie wiadomo dlaczego... Strach jechać kilkaset kilometrów z trójką maluchów... Chyba, że wezmę 10l baniaczek i na dolewkach sie doczłapie :) Będzie w razie czego jakaś pomoc tech. na miejscu?

Awatar użytkownika
Mirekk
Klubowicz
Posty: 665
Rejestracja: 12 wrz 2017, 21:46
Auto: KZJ95, A6 Allroad
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: Mirekk »

Ponoć m być kilku mechaników.

Awatar użytkownika
sMAJSTER
Posty: 93
Rejestracja: 28 wrz 2010, 20:37
Auto: KZJ 77
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: sMAJSTER »

Cześć
Szukam. Kto będzie na campie z Lublina i moze odebrać moje koszulki?
Paweł

Awatar użytkownika
radomada
Klubowicz
Posty: 465
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:14
Auto: FJ40
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: radomada »

Dziękujemy.
Byliśmy, jesteśmy zadowoleni.
Pozdrawiamy
Trzy pokolenie Toyotowców

Awatar użytkownika
sMAJSTER
Posty: 93
Rejestracja: 28 wrz 2010, 20:37
Auto: KZJ 77
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: sMAJSTER »

Cześć
Szukam. Kto będzie na campie z Lublina i moze odebrać moje koszulki?
Paweł
Dzięki Piotrowi za fatyge . Pro

aglar
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2014, 20:35

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: aglar »

Kilka fotek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

aglar
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2014, 20:35

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: aglar »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: kylon »

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za tak liczne przybycie. Przez to że było ciaśniej było chyba nawet fajniej. Wszyscy w zasięgu wzroku i nie trzeba było biegać po placu aby z kimś pogadać. Zmęczenie po intensywnych czterech dniach ogromne ale było warto.
Jak macie jakieś fotki to wrzucajcie na naszego fejsa. Ja zrobię relację za kilka dni.

Awatar użytkownika
Jastrząb
Posty: 426
Rejestracja: 09 lip 2017, 14:57
Auto: Toyota LJ70,
silnik 2,4td --> 3.0 1kzt
rocznik 1987
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: Jastrząb »

Drodzy campowicze... Zapewne wielu z Was liczy na pokazanie się filmu z Campu na YT Terenwizji. Ja też na to liczyłem, że uda mi się stworzyć relację z tej wspaniałej imprezy. Czuję się trochę tak, jakbym nie wywiązał się ze swojego zadania, jednak Camp wygląda trochę inaczej niż jakieś inne pojeżdżawki terenowe. Pojechałem na tą imprezę nic o niej nie wiedząc (byłem pierwszy raz) I zrozumiałem, że charakter tej imprezy jest zupełnie inny, że tutaj wszyscy ludzie są nastawieni na chillout i długie rozmowy na tematy wszelakie :) Jednym słowem, na Campie liczą się ludzie, a nie tereny. Dlatego mam nadzieje, że wszyscy zrozumieją, iż zrobienie fajnej, relacji, w której coś się dzieje, było prawie niemożliwe. Impreza bardzo mi się podobała, w nocy zalało nam namiot a i tak wszystkie owady bardzo chciały w nim mieszkać :lol: Miło było poznać Was wszystkich na żywo, wymienić się problemami i patentami. Na pocieszenie zamieszczam relację zdjęciową https://drive.google.com/open?id=1NIvRf ... eslmZ2hB-p A na facebooku terenwizji pokaże się gaziko-toyota, jakby jeszcze jej ktoś nie znał :) Dzięki za wspólny długi weekend i do zobaczenia za rok! 8)

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2506
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: kpeugeot »

aglar pisze:Mój przyjazd pod znakiem zapytania. Toyka odmawia współpracy i niestety wypluwa płyn chłodniczy i nie wiadomo dlaczego... Strach jechać kilkaset kilometrów z trójką maluchów... Chyba, że wezmę 10l baniaczek i na dolewkach sie doczłapie :) Będzie w razie czego jakaś pomoc tech. na miejscu?
pamietaj korek chlodnicy najpierw :mrgreen:

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2506
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: kpeugeot »

Dziękujemy organizatorom za kupę roboty żeby było tak super jak było
i za wg mnie bardzo fajna miejscówkę

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: kylon »

Bo to jest z założenia impreza stacjonarna dla rodzin z dziećmi albo dla osób które chcą się spotkać z przyjaciółmi i pogadać. Zatem śmieszą mnie czasem komentarze, że Toyociarze to offroad uprawiają na przystrzyżonych trawnikach. Otóż wielu z nas ma już go po dziurki w nosie i przeszła etap siedzenia po szyję w bagnie no ale i do tego trzeba dorosnąć ;-).
Jastrząb - fajne fotki i dzięki za wizytę. Kiedyś docenisz taki sposób spędzania czasu. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy.

Awatar użytkownika
Jastrząb
Posty: 426
Rejestracja: 09 lip 2017, 14:57
Auto: Toyota LJ70,
silnik 2,4td --> 3.0 1kzt
rocznik 1987
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: Jastrząb »

Już doceniłem. :D Co weekend taplam się w bagnie, na tym trawniku było cudownie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Gene
Klubowicz
Posty: 147
Rejestracja: 26 wrz 2007, 10:01
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: Gene »

Emocje wciąż się kotłują. Napisać dziękuję to tak jakby nic nie napisać. Wielkie słowa uznania za organizacje. Za wszystkie te rzeczy, które wydają się być naturalnym stanem a kosztują mnóstwo czasu, energii i pieniędzy. Za niezłomne przekonanie, że robi się coś dla sprawy.
Tak już na koniec. Szacunek dla Pietii właśnie za to o czym wspomniałem. No i dla mojego agenta artystycznego za to że umie ze mną rozmawiać i nieustająco wspiera działania twórcze.
Good job jak mawiał Hancock!

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: luk4s7 »

Jastrząb pisze:Jednym słowem, na Campie liczą się ludzie, a nie tereny.
Właśnie tak! To ludzie ludziom to robią! :D Super że przyjechałeś i że Ci się podobało. Dzięki za zdjęcia i do zobaczenia niebawem!

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie! Wybaczcie skąpość wypowiedzi ale po prostu musimy odpocząć...

ODPOWIEDZ