Yota Spot 2007

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

MarekWójcik pisze:Moje negocjacje w domu trwają. :wink:
Czy ewentualnie jesli nie pojadę swoim HDJ ktoś z Warszawy zabrałby mnie na zlot?
damy rade,pakuj sie
90
4R
hilux
do wyboru do koloru

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

No i jeszcze 95 ;-) na razie w obsadzie 2 do 3 tusz, więc jeszcze sporo miejsca

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

MarekWójcik pisze:Moje negocjacje w domu trwają. :wink:
Czy ewentualnie jesli nie pojadę swoim HDJ ktoś z Warszawy zabrałby mnie na zlot?
Postaram się przebić kolegów swoją ofertą;
HZJ73 z plandeką i klimą , jadę sam, dam poprowadzić :D
wyjazd na spoko w piątek ok. 12.00 oby tylko złożyli pompę do kupy.

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

Pytanie do onanizatorów ;-) Dużo stracę zostając na szosówkach? (znaczy AT ;-) ) Wiem, że wy pewnie zyskacie trochę fanu, jak se bulwar powkleja :P
Ale tak zdrowo rozsądkowo - traska widokowo-turystyczna i bardziej kamienisto-ziemna? Czy dużo gliniastych kolein i torfów, i miła zabawa w nich?
Tak się durno pytam bo nie chcę za mocno nadwyrężać haków kolegów i robić za zawalidrogę-ryzykanta, ale i na razie niekoniecznie butki na MT zmieniać, cóż chwilowo za dużo "terenu miejskiego" w planach.

Awatar użytkownika
fuda
Klubowicz
Posty: 166
Rejestracja: 04 kwie 2007, 15:06
Auto: KZJ70 nieaktualny, GRJ120 nowa era
Kontakt:

Post autor: fuda »

Black pisze:Pytanie do onanizatorów ;-) Dużo stracę zostając na szosówkach? (znaczy AT ;-) ) Wiem, że wy pewnie zyskacie trochę fanu, jak se bulwar powkleja :P
Ale tak zdrowo rozsądkowo - traska widokowo-turystyczna i bardziej kamienisto-ziemna? Czy dużo gliniastych kolein i torfów, i miła zabawa w nich?
Tak się durno pytam bo nie chcę za mocno nadwyrężać haków kolegów i robić za zawalidrogę-ryzykanta, ale i na razie niekoniecznie butki na MT zmieniać, cóż chwilowo za dużo "terenu miejskiego" w planach.
traska to w większości szuter i troche asfaltu, gdzieniegdzie krzaczki, trawka... full relax... pozabierać menażki co by jeżyn nazrywac, koszyki wiklinowe na grzyby :lol: jak popada to nawet lepiej bo sie kurzyć nie bedzie. Co do terenu nad zalewem i niedzielnego toru, to na sucho jest ok a jak nam popada to nawet z MT sie slicki zrobią 8)

Awatar użytkownika
fuda
Klubowicz
Posty: 166
Rejestracja: 04 kwie 2007, 15:06
Auto: KZJ70 nieaktualny, GRJ120 nowa era
Kontakt:

Post autor: fuda »

koleżanki i koledzy,

lista jeszcze nie zamknięta.....dzisiaj znowu doszedł nowy zawodnik :D

ps. koszulek mamy więcej a i noclegowni nie braknie

Rebeka
Posty: 95
Rejestracja: 06 kwie 2007, 17:05

Post autor: Rebeka »

Witam !!!
Pozdrowienia z Tallina. Wyprawa do Estonii naprawdę warta kilometrów, szczególnie zaczarowała nas wyspa Saaremma, gdzie w Parkach Narodowych są wyznaczone trasy dla samochodów i to niekoniecznie osobowych :) Jutro ruszamy w stronę klifów i miasta Narwa potem już w dół Tartu i do domu, niestety nasz szanse na Yote spadły do 30% i raczej są mało realne, zobaczymy jak droga nam sie rozłoży.
POZDRAWIAMY
Rebeka,Grzesiek,Pola

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Gałka pisze:
MarekWójcik pisze:Moje negocjacje w domu trwają. :wink:
Czy ewentualnie jesli nie pojadę swoim HDJ ktoś z Warszawy zabrałby mnie na zlot?
Postaram się przebić kolegów swoją ofertą;
HZJ73 z plandeką i klimą , jadę sam, dam poprowadzić :D
wyjazd na spoko w piątek ok. 12.00 oby tylko złożyli pompę do kupy.
Dzięki Gałka i Czobi za propozycje, ale nistety nie będę na Yocie. :cry: Sprawy rodzinne wzieły górę. Życzę wszystkim udanej zabawy! :D

Miro
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2007, 09:57

Post autor: Miro »

W czasie kiedy będziecie rozpoczynać w piątek zabawę na Yota Spot 2007 będę dojeżdżał do Flensburga na granicy D/DK, aby w sobotę dotrzeć do promu do Hanstholm (DK), którym rozpoczynam kolejną wyprawę na ISLANDIĘ.
W związku z tą usprawiedliwioną nieobecnością życzę wszystkim Yotowiczom udanej zabawy i mocnej integracji :!: :D

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

kto i o której wyrusza z W-wy? może zrobimy grupę?

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

Ja się wyrwę z fabryki najpóźniej około 15:00, może się uda 14:00 to będę miał szansę zdążyć na wieczorną przejażdżkę :-) choć ostatnio droga do Krakowa usłana różami nie jest ;-)

Awatar użytkownika
kmachacz
Posty: 91
Rejestracja: 05 kwie 2007, 06:13
Auto: RAV4
Kontakt:

Post autor: kmachacz »

Black pisze:Ja się wyrwę z fabryki najpóźniej około 15:00, może się uda 14:00 to będę miał szansę zdążyć na wieczorną przejażdżkę :-) choć ostatnio droga do Krakowa usłana różami nie jest ;-)
Oj nie jest !! :cry:

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

w lipcu jechałem do Krakowa 7 !!!!!! godzin; były po drodze 2 kawki, 1 obiad, 3 korki - przebudowa drogi. Dlatego teraz myślę wyjechać ok. 12.00 i zrezygnować z 1 kawy :D Są chętni na tę godzinę? Emsi, Kylon - jak jedziecie?

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

Gałka pisze:w lipcu jechałem do Krakowa 7 !!!!!! godzin; były po drodze 2 kawki, 1 obiad, 3 korki - przebudowa drogi. Dlatego teraz myślę wyjechać ok. 12.00 i zrezygnować z 1 kawy :D Są chętni na tę godzinę? Emsi, Kylon - jak jedziecie?
my to chyba rankiem prze opole coś słuchy chodzą czekamy na info o urlopie mym :wink:

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

to kiedy będziecie wiedzieli skąd jedziecie?

ODPOWIEDZ