TLC Camp 2012

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Podobnie jak w zeszłym roku, czeka na Was na TLC Camp wiele atrakcji. Jedną z nich będą ufundowane przez nasz Klub trzy duże obrazy na płótnie (o wymiarach jak na edycji 2011) - obrazy są numerowane i będą wyprodukowane jedynie w 3-ech egzemlarzach. Obrazy z numerami TLC02 i TLC03 zostaną przeznaczone na nagrody w konkursach na TLC Camp (będziemy się starać, żeby na tym Campie nagrody były oryginalniejsze niż to, co możecie zwyczajnie znaleźć w sklepach i kupić :wink: ), obraz z numerem TLC01 zostanie przeznaczony na licytację. O celu licytacji poinformujemy Was na tych stronach w ciągu 3-ech miesięcy.

Obrazek

Poniżej widać dobrze jaki rozmiar będą miałby "banknoty" One Hundred Cruiser - taki sam jak podczas edycji 2011. Przypominam, że na stronach http://tlc-camp.pl/ możecie równolegle znaleźć wszystkie potrzebne informacje i wpisać się na listę uczestników, co znacznie ułatwi nam przygotowania.

Obrazek

Awatar użytkownika
pioti
Posty: 56
Rejestracja: 29 maja 2009, 10:34
Auto: J95
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: pioti »

No pięknie panowie :!:

Camp za pół roku a ja i moi chłopcy już powoli nie możemy się doczekać :D

Widzę, że jak zwykle imprezka będzie na najwyższym poziomie i pewnie znów czymś nas komandor P. zaskoczy 8) Koszulka niezła, a hundred cruiser wymiata.

Jako, że pobiegać za piłką lubię bardzo na mecz chętnie wpadnę, pozycja dowolna. A przy okazji ME - może by zorganizować jakiś namiot/wiatę kibica, gdzie ludzie kochający piłkę mogliby sobie oglądać relacje z mistrzostw :?:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

pioti pisze:A przy okazji ME - może by zorganizować jakiś namiot/wiatę kibica, gdzie ludzie kochający piłkę mogliby sobie oglądać relacje z mistrzostw :?:
Kolega będzie spokojny :wink: , się pamięta o takich sprawach.

Awatar użytkownika
Gruzin
Komisja Rewizyjna
Posty: 305
Rejestracja: 10 kwie 2008, 22:42
Auto: LJ70 2LT
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Gruzin »

.

Przeca napisałem że zwyczjny śmiglak... :wink:
Tu powyżej na piknym łobrazku jest nawet wizualizacja jak śmigło pracuje... :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
pioti
Posty: 56
Rejestracja: 29 maja 2009, 10:34
Auto: J95
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: pioti »

Pyrka pisze: Kolega będzie spokojny :wink: , się pamięta o takich sprawach.
Sounds good :!:

To jedyna rzecz, którą martwiłem się przed wyjazdem :D

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Niespodzianek w tym roku będziecie mieli wiele, więc zaczynam już dziś nie czekając do poniedziałku :wink:
Obrazek

Niezawodny Robert Ziemianek i jego firma RXV Robin's Expedition Vehicles ufundowali wielce przydatną w terenie nagrodę, która trafi w ręce jednego ze szczęśliwców na TLC Camp 2012. Nagroda to nie wszystko - w związku z najbliższą wyprawą Roberta mam dla Was mały konkurs-zagadkę, w którym do wygrania będzie historyczna naklejka z pierwszym logo naszego Klubu.

I o nagrodzie od RXV i o zagadce możecie przeczytać na stronach Zlotu http://www.tlc-camp.pl/TLC-Camp/Blog/Blog.html. Robert - serdecznie dziękuję Ci za pamięć o TLC Camp, no i pomyślności podczas wyprawy!

Obrazek

Husky
Posty: 909
Rejestracja: 31 sty 2010, 22:19
Auto: plastic fantastic

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Husky »

[quote="Pyrka"]
Niezawodny Robert Ziemianek i jego firma RXV Robin's Expedition Vehicles ufundowali wielce przydatną w terenie nagrodę, która trafi w ręce jednego ze szczęśliwców na TLC Camp 2012. Nagroda to nie wszystko - w związku z najbliższą wyprawą Roberta mam dla Was mały konkurs-zagadkę, w którym do wygrania będzie historyczna naklejka z pierwszym logo naszego Klubu.

quote]


hmm: Lake Tahoe, Torres Del Paine National Park, Chile

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Husky pisze:hmm: Lake Tahoe, Torres Del Paine National Park, Chile
No i zgadł! Myślałem, że będzie trudniejsze :wink: . Istotnie Chile, Patagonia, Ameryka Południowa. Neklejka idzie do Husky'ego. A resztę na Campie czeka ciekawa opowieść i fotoreportaż Roberta. Poniżej inne ujęcie na ten masyw, pewnie będąc na tym kontynencie Globi "zahaczy" również o ten park. Więcej informacji na temat Torres Del Paine National Park jakby ktoś miał ochotę wyskoczyć: http://www.parquetorresdelpaine.cl/home.html

Obrazek

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Przeczytajcie o kolejnej niespodziance, czekającej na Was podczas TLC Camp :wink: http://www.tlc-camp.pl/TLC-Camp/Blog/Wp ... wino..html

Obrazek

moniss69
Posty: 11
Rejestracja: 31 gru 2010, 20:33
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: moniss69 »

Koszulka zacna musze przyznać, ale zdecydowanie dla męskiej części, a co z kobietami za kierownicą... hmmm?

górol
Klubowicz
Posty: 1095
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: górol »

Zacna to impreza będzie. Norick już tam podąża


,jak widać jurta się powiększa w tym roku łopróc łowiecek i kózek bedom i łosiołki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2012, 01:27 przez Remiołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem link do YT.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: hashid »

moniss69 pisze:Koszulka zacna musze przyznać, ale zdecydowanie dla męskiej części, a co z kobietami za kierownicą... hmmm?
prowokujesz Pyrkę:)

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

hashid pisze:
moniss69 pisze:Koszulka zacna musze przyznać, ale zdecydowanie dla męskiej części, a co z kobietami za kierownicą... hmmm?
prowokujesz Pyrkę:)
No nie będzie podczas tej edycji niestety koszulek unisex i hasło Toys for Boys z żelastwem zostanie, choć koszulka z tym napisem opięta na pięknym, kobiecym biuście też będzie wyglądać znakomicie :D . Tymczasem gryzę się w palce, żeby nie pisać już żadnych seksistowskich tekstów, bo mnie kobiety w czerwcu pogonią i będą problemy.

W przyszłym tygodniu zostaniecie poinformowani o kosztach Zlotu.

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Norick »

górol pisze:Zacna to impreza będzie. Norick już tam podąża



,jak widać jurta się powiększa w tym roku łopróc łowiecek i kózek bedom i łosiołki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hehehe a najgorszę że jak się uprę to i mogę osła przywieźć...tyle że wtedy będzie brylował w naszym towarzystwie :mrgreen: ( i kto bedzie się nim/nia zajmował)
Na razie nabyłem biblię ruchu oporu czyli "partyzanckie noce Stanisława Wałacha"...ostatni egzemlarz gdzieś mi zaginąl...a moc zawarta jest w nim okrutna :mrgreen:
Jednocześnie domagam się dostepności starego wzoru koszulek, bo z jajem i w barwach klubowych. Nowa też fajna ale .. :cry:
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2012, 01:10 przez Remiołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem link do YT.

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Ducha nie trać Norick. Z koszulek też będziesz zadowolony.

ODPOWIEDZ