Impresja pozmotowa

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
wolf
Klubowicz
Posty: 828
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:47
Auto: Hilux, 69AM
Kontakt:

Post autor: wolf »

Dzwoncie szybko do Pani Krystyny bo miejsca sie koncza.
Ja szarpnalem pokoj z lazienka (podobno) za 25 zyli/glowe.
Znalazlem takze doswiadczonego pilota 8) i zobaczymy jak autosan bedzie jezdzil :)

francek

Post autor: francek »

Bankiet w tym roku w nieco innym miejscu :wink: ale niedeleczko :D

Awatar użytkownika
pku
Posty: 168
Rejestracja: 04 mar 2007, 18:25
Kontakt:

Post autor: pku »

Black pisze:
pku pisze:Jakby coś sie zwolniło /samochód lub krzesło/ to ja tez chętnie bym sie wybrał.

Uprzejmie proszę zarządzających listą o pamięć :)

Uniżony sługa .....
To w autobusie masz tylną kanapę do dyspozycji - zapraszam, bo pewnie z miejscem na samochód już będzie krucho. W sumie do targania tirforem zawsze chętni mile widziani ;-)

Super, dzieki!

Jako znany osiłek na pewno przydam sie do trifora, w razie czego zawsze mogę kawę lub herbatę zrobić :)

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Post autor: Damian »

Bardzo fajna reklama :-) Zmoty, którą wszystkim serdecznie polecam.

Na listopad z TLC wybierajÄ… siÄ™:

Kylon KZJ 70
Emsi KZJ 70
Kwiatec KZJ 70
MaxLux KZJ 70 (właśnie się o tym dowiedział) 8)
Rebeka coÅ› lub ktoÅ› inny

5 miejsc zaklepanych
Zapomnieliście o mnie...a w kwietniu mówiłem na naszym podforum na rajdach, zebrała się nawet ekipa na nocleg w jacznie - mieliśmy tam robić bazę TLC. Potwierdził to Kylon, Kwiatek, Black i chyba emsi...

Czy to jest nadal aktualne?

I co teraz zrobicie ze mną jak jest 5 miejsc a moje jak widzę jest zajęte? :mrgreen:

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

Damian pisze:
Bardzo fajna reklama :-) Zmoty, którą wszystkim serdecznie polecam.

Na listopad z TLC wybierają się:

Kylon KZJ 70
Emsi KZJ 70
Kwiatec KZJ 70
MaxLux KZJ 70 (właśnie się o tym dowiedział) 8)
Rebeka coś lub ktoś inny

5 miejsc zaklepanych
Zapomnieliście o mnie...a w kwietniu mówiłem na naszym podforum na rajdach, zebrała się nawet ekipa na nocleg w jacznie - mieliśmy tam robić bazę TLC. Potwierdził to Kylon, Kwiatek, Black i chyba emsi...

Czy to jest nadal aktualne?

I co teraz zrobicie ze mną jak jest 5 miejsc a moje jak widzę jest zajęte? :mrgreen:
wiesz jakbyś częściej tu bywał i czytał a tak....
może coś sie zwolni a jak nie to zapisuj sie do franca na rezerwówkę nigdy nie zaszkodzi

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Post autor: Damian »

Cztery tygodnie byłem poza siecią, odbierałem tylko maile.

Nieważne, już jestem na liście - Franc dobry człowiek jest i wie, że bez Mojego Nikifora ta impreza nie będzie miała klimatu ;)

Pytanie co z noclegiem:

Tak jak pisałem, byłyby miejsca dla ekip z TLC u moich przyjaciół, tutaj: www.jaczno.pl

miejsce piękne, bar, kominek, cisza, spokój, duży plac, zaplecze serwisowe, wóz serwisowy (hilux i lc95), do bazy rajdu w smolnikach 2km off-roadowym skrótem

to jak? fajnie by było zadekować się w jednym miejscu, a tam mamy wszystko czego spragniona dusza zapragnie :)

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

wiesz tam jest troszku drogawo a lokalizacje francowe mają to do siebie że pod nosem są i można w każdej chwili wrócić do bazy

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

Panowie, mnie tam wszystko jedno, w każdym razie w kupie raźniej to się dostosuję do wyboru większości (moja załoga pewnie też bo nie będzie miała innego wyjścia ;-). Balet końcowy i tak podobno poza bazą jest, więc ten + odpada, jak chcecie wygody to głosujcie nogami za Jacznem,
Damian spytaj ile Ci Twoi znajomi chcieliby z nas zedrzeć, biorąc pod uwagę, że dużo będą musieli błota z dywanów sprzątać. Na razie mamy jak pisałem 2 pokoje po 4 łóżka i wilkens w bazie też już zarezerwował 2kę dla się, jak widzę to ja już mam brak co najmniej 1go łóżka + Damian ty i twój pilot, to albo to dorezerwuję, albo zmieniamy miejsce. Głosować kto luksusy 3-4razy drożej woli, a kto chce agroturystyki zaznać. W każdym razie sympatycznie byłoby razem ruszać na trasę, a nie się zbierać z 3 różnych miejsc jak to na ostatniej Zmocie było.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2007, 16:29 przez Black, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Post autor: Damian »

260zł za dobę za pokój dwuosobowy

myślę że spokojnie zeszłoby się do 200zł a może nawet sporo poniżej, wychodzi 100zł lub mniej od osoby

odległość Jaczna od bazy to 2-5min jazdy lasem
odległość z trasy do bazy to od 15min do 45min jazdy

ale jak sobie społeczeństwo życzy, szkoda, bo byśmy mieli bazę TLC w jednym, fajnym miejscu, z placem, salonem kominkowym, barem dla kierowców i siłownią dla pilotów ;) Jaczno nie jest "luksusem" - to miejsce z wyjątkowym klimatem, zrobione w stylu starej karczmy gdzieś na rozstaju dróg na Podolu :)

może jednak? TLC to będzie 10 osób, popytam Daniela jak z warunkami płatności, od kwietnia do października ma 100% full, a sylwka to się teraz na 2010 rezerwuje...ale w listopadzie powinienen mieć pusto i nie powinno być problemu z pokojami za sensowne piniondze

@Black - mój pilot prowadzi Gościniec Jaczno i tam na pewno będziemy nocować, bardzo bym chciał żebyśmy wszyscy w jednym miejscu byli...co do bankietu, to będziemy mieli transport hiluxem lub lc95

DziÅ› jeszcze dzwoniÄ™ i kombinujÄ™

Pisać jakie warianty noclegowe nas interesują. Ile nocek i ile posiłków.

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

targuj się jak dobra cena będzie to lecim tam

Awatar użytkownika
pku
Posty: 168
Rejestracja: 04 mar 2007, 18:25
Kontakt:

Post autor: pku »

Black pisze:(moja załoga pewnie też bo nie będzie miała innego wyjścia ;-).
Nie będzie :)

Ale jakieś wyrko dla mnie tez poproszę /gdziekolwiek/

Awatar użytkownika
pku
Posty: 168
Rejestracja: 04 mar 2007, 18:25
Kontakt:

Post autor: pku »

Damian pisze: Tak jak pisałem, byłyby miejsca dla ekip z TLC u moich przyjaciół, tutaj: www.jaczno.pl
Bylem tam kiedyś lokalizacji superowa, nie wiem ile ma kosztować ale jest to wersja LUX ....

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Post autor: Damian »

Zatelefonowałem - pierwsze efekty negocjacji to 200zł za dobę za pokój, ze śniadaniem (szwedzki stół ze wszystkim co sobie cioteczka cukruje).

czyli 100zł od osoby
czyli 200zł za cały rajdowy weekend

jakiejś większej progresji rabatu nie przewiduję, choć może coś się urwie w ostateczności jeszcze - po prostu oni rabatami o klientów się nie muszą starać, a ta zniżka jest po prostu po znajomości.

Być może uda się zejść solidnie z ceny jeszcze dla tych co przyjadą w czwartek i zostaną na trzy nocki (ja ruszam z wawy w czw ok. 18.00)

To jak moi drodzy? Taka baza naprawdę warta jest 200zł.

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Post autor: Damian »

pku pisze:
Damian pisze: Tak jak pisałem, byłyby miejsca dla ekip z TLC u moich przyjaciół, tutaj: www.jaczno.pl
Bylem tam kiedyś lokalizacji superowa, nie wiem ile ma kosztować ale jest to wersja LUX ....
Byłeś tam może Jeepem Cherokee oszpejowanym?

To jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Ale niestety z tym LUX to masz rację, bo nic droższego w promieniu kilkuset km chyba nie ma :D

Awatar użytkownika
pku
Posty: 168
Rejestracja: 04 mar 2007, 18:25
Kontakt:

Post autor: pku »

Damian pisze: Byłeś tam może Jeepem Cherokee oszpejowanym?
JAKIM JEEPem :twisted:

TOYOTĄ LAND CRUISER :lol:

ODPOWIEDZ