Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

mike69
Posty: 13
Rejestracja: 05 paź 2011, 11:25
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: mike69 »

A dlaczego zlot nie moze odbyc sie u Globa w starym terminie ?

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: Norick »

sio mi stąd do innego wątku...założenia są takie by wszystko wypchnąć i bez szpachli gdzie nie trza...a teraz WEG

Awatar użytkownika
misterkk
Posty: 93
Rejestracja: 22 maja 2010, 13:19
Auto: HILLUX 2,5 D4-D 2006
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: misterkk »

mój wygładałe podobnie jezdiłem tak pół roku wymieniłem tylko szybe pzrednią :roll:
jak co ta mam szybe do tylnich prawychi lewych drzwi

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1839
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: irko »

mike69 pisze:A dlaczego zlot nie moze odbyc sie u Globa w starym terminie ?
Globo impreze ma
Pytanie co dalej ...

Awatar użytkownika
Iwo
Posty: 68
Rejestracja: 12 sty 2011, 01:41
Auto: Hilux DLX KC 2,5 "09
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: Iwo »

Dziesięć stron wątku i ma z tego nic nie wyjść? Nie zostawiajmy tak tego.
Irko! Ja piszę się na imprezę u Globo. Pociągnijmy ten wątek a jeżeli nie uda się "skleić" drużyny na weenend z hiluxem to może zrobimy jednodniową pojeżdzawkę. W Beniaminowie(koło radzymina) otwarte zostały forty które jeszcze niedawno były ogrodzone i zamknięte(testowano tam Landrovery)- zapewniam że nudzić się nie będziemy. Ale to propozycja w sytuacji gdyby weekend u globo nie wypalił.

Panowie- męska decyzja:)

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: Norick »

bicie piany again
Zaraz Was wszystkich kopnę...plaskacza odbieram w poniedziałek. Hil idzie do servisu i nie wiem kiedy będzie. Jak ktoś mnie przygarnie to się mogę gdzieś pojawić. Tylko ku....."wypracowanie procesu decyzyjnego" musi rodzić się w bólach?.
Zaczyna mnie to powoli nudzić...chyba sobie kupie Land Rovera :roll:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18050
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: kylon »

Tak se czytam i czytam i nie chcę się wtrancać ale:
Dopóki ktoś z Was nie zarządzi konkretu to będzie tylko bicie piany :!: :
- nie zawsze wszystkim się dogodzi
- zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy
- zawsze miejsce będzie dla niektórych nie takie bo inne lepsze
- nie wszystkim przypasuje termin

Takie życie. Jest data i jest weryfikacja.

Jedna osoba niech się weźmie i zarządzi. Wiem co pisze bo parę imprez w życiu zorganizowałem :wink:

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: Norick »

Nie zarządze tu nic...a i nie powinienem. Jak zarządziłem w pierwszej edycji to też kwękanie itp jakieś westernowo farmerskie klimaty...ad rem
Irko teraz Ty tu rządzisz...zostajesz namaszczony. Wyznaczasz i koordynujesz ...HOWGH czyli rzekłem :mrgreen:

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: qberus »

Konkretny termin i miejsce były ale się rypły. Może to nauczka na przyszłość żeby lokalizacje wybierać komercyjną albo ogólnie dostępną. Przynajmniej ci co byli zdecydowani będą mogli nadal jechać.

Ogólnie chyba nie ma woli walki w temacie bo mało kto jak widać jest gotów pojechać trochę dalej niż koło domu :|. Pokazała to frekwencja na pierwszej edycji, widać i teraz :|. Szkoda.

Zgodnie z powyższym na imprezę u globo u mnie niestety też woli walki nie ma. 200-250km przełknę bez problemu ale 420km na wypad weekendowy dymać już niestety nie będę, zwłaszcza jeśli większość deklaruje że wpadnie jedynie na chwilę. Co do dalszych losów "imprezy" jak widzę jest parcie na okolice Wawy więc cokolwiek postanowicie, ja się niestety wypisuję.

Pozdro, koniec odbioru.

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: fobos »

PePe pisze:Chcąc sie upewnić jak robimy z jedzeniem prosze o głosowanie :
kto jest za opcja że ja wszytskim sie zajmuje a kto że chce przywieśc sobie wszytsko sam ??
qberus pisze:<-- za "sobie sam" 8)
Kwieczor pisze:
qberus pisze:<-- za "sobie sam" 8)
też za sobiesam - ma być chłopsko, przaśnie i surwiwalowo - czyli mielonka z puszki i buły ;)
STACHU pisze:generlnie to też sobie sam - bo nie wiem o której i dotrzemy i kiedy się będziemy musieli zmyć :cry:
Kwiatec pisze:ja sobie sam... nie ufam ci pewnie pizza i pizza by była :mrgreen:
PePe pisze:Z wielką przykrością musze przeprosić wszystkich szykujących sie na Spotkanie hiluxów iż nie bedzię mogło się odbyć w Osuchowie z powodu spraw Prywatnych.....
Trzeba było wybrać opcję z wyżywieniem, bo teraz nie macie gdzie pojechać :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: Norick »

ta opcja akurat nie miała (chyba) żadnego znaczenia wpłaciłem opcje bez sobie sam i mam na koncie pieniądze back
Nie chcę niczego oceniać. Zdarzyć się może każdemu, ale miałem podjechać czymkolwiek. Teraz "uwarzamrze" skoro są koszulki chęć i potrzeba to musi się odbyć. ( zresztą sram na wszelkie utensylia) Liczę na Irko, a jesli nie, to...cholera Siedlecka wciąż jest super :mrgreen: ...czekam jeśli to nie dojdzie do skutku to olewam forumowe spotka definitywnie :evil: Miewam też inne opcje

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: STACHU »

Kwiatec pisze:jakby co mozemy zrobić zjazd u mnie na działce. jest 15km za białobrzegami radomskimi. niestety nie mam opracowanych tras ale bedziemy improwizować :) miejsce na ognicho możemy zrobić albo na działce albo nad radomką lub pilicą :) tylko jakies decyzje. jedziemy czy nie. w okolicach radomia jest jakis tor ofrołdowy mozemy sie skontaktować z chłopakami z radomia i tam pośmigać.... orły pisać komu sie jeszcze chce. to jest ok. 90km od wawki

wchodze na 29.10.... ale tor może odpuśćić :roll: , lepiej kameralnie posiedzieć....Kfiatek - organizuj :D

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1839
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: irko »

Kazdy ma swoje problemy, Patryk również i trzeba to zrozumieć.
Kwiatec pisze:jakby co mozemy zrobić zjazd u mnie na działce. jest 15km za białobrzegami radomskimi. niestety nie mam opracowanych tras ale bedziemy improwizować :) miejsce na ognicho możemy zrobić albo na działce albo nad radomką lub pilicą :) tylko jakies decyzje. jedziemy czy nie. w okolicach radomia jest jakis tor ofrołdowy mozemy sie skontaktować z chłopakami z radomia i tam pośmigać.... orły pisać komu sie jeszcze chce. to jest ok. 90km od wawki
Kwiatec - jestem za Twoja propozycją.
Stachu - jest juz nas trzech :D

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1839
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: irko »

qberus pisze:
Zgodnie z powyższym na imprezę u globo u mnie niestety też woli walki nie ma. 200-250km przełknę bez problemu ale 420km na wypad weekendowy dymać już niestety nie będę, zwłaszcza jeśli większość deklaruje że wpadnie jedynie na chwilę.
A do Białobrzegów dasz radę??
300 km

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1839
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: irko »

Iwo pisze:Dziesięć stron wątku i ma z tego nic nie wyjść? Nie zostawiajmy tak tego.
IWO - pojedziesz do Białobrzegów?

Zablokowany