MUTT 2010!

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: MUTT 2010!

Post autor: MaxLux »

Mutt 2010 ukonczony :)

WojtekD 8 miejsce, MaxLux 9, Adam z powodu padu alternatora po prologu musial sie wycofac, aczkolwiek dzielnie 120'tka holowala patrola na sznurku wyciagajac go z opresji :shock:

Trasy jak zwykle superanckie, organizacja imprezy doskonala, ekstremalny test dla auta, pilota a przy tym doskanala zabawa jak zawsze.

W $Runnerze Wojtka poleciala szyba a z tylnego dyfra uwolniona sruba od talerza zrobila drugi wlew do oleju :shock:
Ale pomimo to ukonczylismy 2 trasy

U mnie skonczyly sie hamulce, tak ze hamowalem pod koniec z iskrami jak lokomotywa ;) skonczyly sie swiatla z przodu ale szczesliwie udalo sie uruchomic halogen i jakos udalo sie jechac ..

Podziekowania:

- Punks Garage za perfekcyjne przygotowanie auta - wzmocnienie drazka, wymiana lozyska z tylu, naprawa recznego, wymiana wahaczy, naprawa uszczelniacza dyfra ...

- Wyprawa 4x4 i Kylon, za pomoc w szybkim znalezieniu lozyska na tyl i kodow do pierscienia.

- Fuda i WojtekD za spakowanie auta i wyslanie na rajd :shock:

- Pilotowi za prowadzenie auta jak po sznurku

- Gienek (@robi55) za pomoc logistyczna i kibicowanie

- Jacek (@twardy) za okqzana pomoc i wsparcie na trasie...

- Drako za namiar na warsztat ktory 1-maja staral sie pomoc koledze

- Wszystkim organizatorom uczestnikom i kibicom za dobra zabawe

lech
Posty: 222
Rejestracja: 15 maja 2009, 00:46

Re: MUTT 2010!

Post autor: lech »

Konkretniej prosimy. Foty, filmiki, coś dla oka i ucha 8)

Kameleon

Re: MUTT 2010!

Post autor: Kameleon »

MaxLux pisze:Mutt 2010 ukonczony :)

WojtekD 8 miejsce, MaxLux 9, Adam z powodu padu alternatora po prologu musial sie wycofac, aczkolwiek dzielnie 120'tka holowala patrola na sznurku wyciagajac go z opresji :shock:
Gratulacje za ukończenie Mutta i wysoki wynik :!:
LC120 widziałem rano w sobotę u Rajmunda na reanimacji bo nie tylko alternator ale i kółka coś się jej lekko pochyliły :roll: a na sam koniec na autostradzie patrol policji zatrzymał wasze auta z pytaniem gdzie robią takie samochody które kończą Mutta z tak dobrym wynikiem :mrgreen:
Ps Są gdzieś dostępne w necie wyniki bo nie wiem które miejsce ma nasza załoga :mrgreen:

Awatar użytkownika
Adam
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 20 maja 2009, 12:05
Auto: LC120,2xHDJ100,Partol:)

Re: MUTT 2010!

Post autor: Adam »

Kameleon pisze: LC120 widziałem rano w sobotę u Rajmunda na reanimacji bo nie tylko alternator ale i kółka coś się jej lekko pochyliły :roll:
poszła zwrotnica ale z tym można jechać, z gorszymi uszkodzeniami auta stawały następnego dnia do walki. Jedno było
następstwem drugiego, w połowie prologu padł nam alternator i musieliśmy jechać tak żeby nie używać nigdzie wyciągarki, co się udało ale ze szkodą dla zawieszenia :? Rajmund ostatecznie go nie naprawił, padł regulator.

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: MUTT 2010!

Post autor: BigU »

Adam pisze:
Kameleon pisze: LC120 widziałem rano w sobotę u Rajmunda na reanimacji bo nie tylko alternator ale i kółka coś się jej lekko pochyliły :roll:
poszła zwrotnica ale z tym można jechać, z gorszymi uszkodzeniami auta stawały następnego dnia do walki. Jedno było
następstwem drugiego, w połowie prologu padł nam alternator i musieliśmy jechać tak żeby nie używać nigdzie wyciągarki, co się udało ale ze szkodą dla zawieszenia :? Rajmund ostatecznie go nie naprawił, padł regulator.
no Kolego, jak zapytałem się Ciebie u Rajmunda kiedy robiłeś alternator a Ty powiedziałeś ze on ma już dwa lata :shock: to zdziwiłem się trochę :wink: myślę ze nic nie straciłeś jeśli chodzi o 120tkę i nie wystartowałeś na Kotlarni :wink: teren tam jest wymagający :D masz ją bynajmniej w jednym kawałku :wink:

Wielkie Gratulacje dla Was Wszystkich za wyniki.

Tereny koło Gliwic są fajne lecz organizacyjnie dali ciała, to jest moje zdanie, ponieważ byłem tam od prologu, oglądałem jak ludzie odbijali się od bramy rajdu w Szymocicach, nic dla zawodników nie zrobiono było to już widać na Kotlarni ze impreza się kończy właśnie tu.

Awatar użytkownika
wojtekd
Klubowicz
Posty: 210
Rejestracja: 08 kwie 2007, 21:45
Auto: HDJ80, KDJ120 i HDRunner
Kontakt:

Re: MUTT 2010!

Post autor: wojtekd »

Wreszcie odespałem :)

Dzięki Wszystkim za wspaniałą imprezę! MaxLux - jechało się nam razem wyśmienicie! Pozdrawiam wszystkich spotkanych na trasie. Twardy - dzięki za chwilę wspólnej zabawy i za poxiline - dyfer nią sklejony dał rade do samego końca (choć na dojazdówce do bazy już całe auto podskakiwało).
Mutt moim zdaniem - jak zawsze - zorganizowany perfect! Najeździłem się tyle, że dziś jeszcze nawet stawy w łokciach mnie bolą od krecenia kierownicą :)

Mam nadzieję, że fotki wkrótce się pojawią - moja jedyna nie nadaje sie do publikacji :)

drako
Posty: 664
Rejestracja: 07 kwie 2008, 20:32
Auto: hdj80,wili,Lapl
Kontakt:

Re: MUTT 2010!

Post autor: drako »

Fajnie chlopaki ze wam sie podobalo. Opinie zawodnikow sa najcenniejsze. Przed rajdem powtarzaly sie opinie ze bedzie krecenie wokol komina:) cos w stylu h4 :) niech sie zawodnicy wypowiedza, najmocniejsza ekipa jezdzaca non stop zrobila 6.
Jedno jest pewne mocno sie caly mutt napracowal.
Rajdy sa dla zawodnikow, wiec cieszy to ze startujacym sie nowa formula podobala. Powtarzajacym sie minusem byl brak koncowej duzej bani w szymocicach, ale nikt. Kazdy mogl zostal , imprezowac z nami wczoraj do wieczora. Mysle ze spodobalo sie to rodzina i zona, bo tak naprawde zawodnicy po ujezdzeniu sie na maxa mieli jeszcze dwa dni majowego weekdnu dla rodziny i odpoczynku. Cos za cos.
Oczywiscie dzsiaj juz wiemy ze pewne rzeczy trzeba dopracowac lub wrocic do porpzedniej formuly ( decyzja pewenie szybko nie zapadnie) ale na plus potraktowalbym :
- zwrocice uwage ze przy tej formule nie bylo praktycznie wogole korkow na trasie ( minus kazdego poprzedniego mutta)
- zawodnicy mieli czas sie naprawic/ wyspac
- trasa byla ustawiona tak ze dobry zawodnik mogl objechac to na kolach ( powroto do korzeni- nie jest problemem zrobienie trasy tylko pod wyciagarki mechaniczne)
-integracja byla, ale w microskali. widzialem zawodnikow, ktorzy sobie piknikowali przy trasie :)
-ukonczylo cala petle na kotlarni kilka aut, ktore przy starej formule nawet by nie dojechali do polowy

Jezeli w rajdach chodzi o jezdzenie i walke to mam nadzieje ze przedstawiona przez nas formula wyczerpala to.

Awatar użytkownika
piter69A
Posty: 612
Rejestracja: 30 sty 2009, 14:48
Auto: HZJ-73, HDJ-100, 2xGAZ69
Kontakt:

Re: MUTT 2010!

Post autor: piter69A »

Gratulacje dla MaxLuxa i WojtkaD za dzielną walke :mrgreen:
Za każdym razem kiedy was spotykalem widzialem banana na twarzach wiec chyba sie impreza podobala :wink:

WojtekD wiem, że nie wierzysz ale naprawde trase poligonu mozna opycic w 48 min :lol:

Pozdrowienia od mojej żony, którą chcieliscie zwerbowac na forum razem z jej HZJ-ą :wink:

Awatar użytkownika
wojtekd
Klubowicz
Posty: 210
Rejestracja: 08 kwie 2007, 21:45
Auto: HDJ80, KDJ120 i HDRunner
Kontakt:

Re: MUTT 2010!

Post autor: wojtekd »

piter69A pisze: Pozdrowienia od mojej żony, którą chcieliscie zwerbowac na forum razem z jej HZJ-ą :wink:
Serdeczne dzieki! Przekaż żonie nasze Pozdrowienia!
piter69A pisze: WojtekD wiem, że nie wierzysz ale naprawde trase poligonu mozna opycic w 48 min :lol:
Opycić to bardzo dobre słowo bo te 48 minut mnie szczerze załamuje... jak to zrobić... musze się jeszcze sporo nauczyć :D
piter69A pisze:Gratulacje dla MaxLuxa i WojtkaD za dzielną walke :mrgreen:
Za każdym razem kiedy was spotykalem widzialem banana na twarzach wiec chyba sie impreza podobala :wink:
Na następnego Mutta stawiam się w ciemno! Choćby nie wiem w jaką formułę zMutował.

Awatar użytkownika
piter69A
Posty: 612
Rejestracja: 30 sty 2009, 14:48
Auto: HZJ-73, HDJ-100, 2xGAZ69
Kontakt:

Re: MUTT 2010!

Post autor: piter69A »

No proszę jaka jazda :D
Obrazek

Obrazek

foto by Ireneusz Kępa

Awatar użytkownika
Dragunov
Posty: 337
Rejestracja: 23 cze 2008, 00:30
Auto: 4runner '88
Kontakt:

Re: MUTT 2010!

Post autor: Dragunov »

stałem obok jak zjeżdżaliście - Irek strzelał foty. Myśmy się zatrzymali obok zawieszonej Suzuki (w trawie, obok nasypu). W sumie było tochę "jeżdżących na lewo" :? ...

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: MUTT 2010!

Post autor: MaxLux »

piter69A pisze:
Pozdrowienia od mojej żony, którą chcieliscie zwerbowac na forum razem z jej HZJ-ą :wink:
Jak to faktycznie twoja malzonka to... wkrecales nas ze masz 50 lat :shock: :mrgreen:
Pozdrow ja serdecznie i jeszcze raz podziekuj za wytrwale sedziowanie na trasie :!:

Awatar użytkownika
piter69A
Posty: 612
Rejestracja: 30 sty 2009, 14:48
Auto: HZJ-73, HDJ-100, 2xGAZ69
Kontakt:

Re: MUTT 2010!

Post autor: piter69A »

Że co?? :shock: Ty, chyba mylisz PKP-Y :mrgreen:
Ja bylem na poligonie na pkp 9 -wal (przeciagales przez nigo chyba jeepa) a na kotlarni na pkp7 -strzalka 32
:wink:

Magu
Posty: 110
Rejestracja: 24 sty 2009, 15:42
Auto: LJ70
Kontakt:

Re: MUTT 2010!

Post autor: Magu »

:lol:

Maxiu mylisz osoby...

i wkrętu z latami nie było

:mrgreen:

Awatar użytkownika
Adam
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 20 maja 2009, 12:05
Auto: LC120,2xHDJ100,Partol:)

Re: MUTT 2010!

Post autor: Adam »

Jest cała lista wyników:
http://www.rajdy4x4.pl/index.php/ida/5/ ... D=5291&p=1" onclick="window.open(this.href);return false;
.. i więcej fot, oczywista z najlepszymi na końcu :)
http://www.rajdy4x4.pl/index.php/ida/9/ ... aID=150644" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ