YOTA SPOT 2008

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
emilio
Posty: 185
Rejestracja: 21 kwie 2008, 19:03
Auto: KZJ95
GDJ150
Kontakt:

Post autor: emilio »

Witaj Margo !

Jak jest szansa to się dopisuję i kase już wysyłam

koszulki 1xL i 1xM

Pozdro
Emilio

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Post autor: margo »

@izzy i @emilio możecie grać w totka bo szczęście Wam dopisało i macie spanie, jedzenie i wspaniałą atmosfere na Yocie. A podobno szczęscie chodzi parami. :D

Zamykamy temat noclegu, miejsc już brak (chyba że ktoś zrezygnuje w ostatniej chwili). Bedę rozmawiał z ośrodkiem czy istnieje możliwośc rozbicia namiotów i zabezpieczenie wyżywienia (kolacja, grill w ośrodku). Napisze co się udało zabezpieczyć dla tych co jednak w ostatniej chwili będą chcieli do nas zawitać. 8)

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Post autor: margo »

fobos pisze:Czy MaxLux będzie siedział na mnie, czy ja na nim ?? :wink: Obaj mamy na liście nr 8...
Jak sobie stryjenka życzy możesz na MaxLux-sie, Nie wiem co na to Wasze panie ale trzeba podążać za modą :lol:

A tak na poważnie sorki , wyliczanka poprawiona.

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Post autor: konus »

Konus 18. Z1+Z1+G2+ coś spytaj się jeśli możesz czy coś dla jaroszów jest, moja żona nie je mięsa, może być ryba a jeśli to problem to dla mnie tylko jedno drugie danie a Weronice coś kupimy oddzielnie.

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Post autor: margo »

Z uwagi na to że będziemy gościć w Zamku w Sobkowie na obiedzie sporą grupą, prosze Was o określenie zestawów obiadowych które chcielibyście zamówić.

Do wyboru jest :

Zupy:
Z1. Rosół z makaronem
Z2. Żurek z jajkiem.

główne :
G1. Cielęcina z kluskami śląskimi i surówka z kapusty czerwonej
G2. Rolada damy dworu (drobiowo-wieprzowa) z ziemniaczkami.

Każdy z Nas ma przypisany numerek (jak na liście poniżej) Ten numerek będzie identyfikował Wasze miejsce przy stole (i osób towarzyszących), a także usprawni wydawanie posiłków przez Nas zamówionych. Dla zobrazowania zadania poniżej możecie zobaczyć co ja zamawiam :wink:


1 Margo :
Z2 + G2 - co daje żurek z jajkiem + rolada damy dworu (drobiowo-wieprzowa) z ziemniaczkami

Jeżeli chodzi o cene zestawu to jest ustalana. Nie powinna być większa niż 45 PLN za zestaw. Dobra wiadomość jest taka że mamy drugiego sponsora który przyłączy się do pokrycia tych kosztów. O cenie końcowej za zestaw poinformuje Was wkrótce.Wszelkiego typu desery, kawa itp. mogą być zamówione (i opłacone) indywidualnie.

Proszę Was wszystkich o podanie co zamawiacie (Wy i Wasze osoby towarzyszące) do dnia 21 sierpnia 2008.

1. Margo
2. yesman
3. Miro
4. Marek Wójcik - 2 x Z2+G2
5. Fiba - Z2,Z1, 2x G2
6. Hashid
7. Dedarek
8. Fobos - 2x(Z2+G1)
9. MaxLux - Z1+G2 i Z2+G1
10. Fuda
11. Galka - Z1 +G1 i Z2+G2
12. Czobi
13. McRabbit - 4x Z2, 2x G1 , 2x G2
14. Lopex
15. slawek - Z1,Z2,G1,G2
16. Wilkens - Z2x2, G1x2 , Z1+G2
17. Black - Z1+G1 i Z1+G2
18. Konus - Z1+Z1+G2
19. Kylon
20. Paweł (kolega Margo)
21. profesorr10 - Z1,Z2,G1,G2
22. WojtekD
23. mjet
24. PKU
25. Kwiatek
26. Heniu
27. Gruzin
28. Karson
29. Mpiatek - Z2 + G1, Z1 + G1
30. Ksiegowy
31. Izzy - 2x Z2, G1, G2
32. Emilio - Z1+G1, Z2+G2
33. Boryś - 3x (Z2+G2)
34. Blawateq

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt.

Z góry dziękuje.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2008, 13:42 przez margo, łącznie zmieniany 2 razy.

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

mi rybka dostosuję się do większośi lubię wszystko :)

Rebeka
Posty: 95
Rejestracja: 06 kwie 2007, 17:05

Post autor: Rebeka »

Jeśli jest jeszcze możliwość, prosimy o dopisanie:

Rebeka + Grzesiek - S, XXXL, Z1, Z2, G1, G1

Awatar użytkownika
GrzegorzM
Posty: 180
Rejestracja: 24 lut 2008, 19:33
Auto: FZJ 80
Kontakt:

Post autor: GrzegorzM »

Jednak?:( sekcja Leszka?
GM

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

Rebeka pisze:Jeśli jest jeszcze możliwość, prosimy o dopisanie:

Rebeka + Grzesiek - S, XXXL, Z1, Z2, G1, G1
z wielkim żalem, muszę zrezygnować z udziału (takie życie terminy się poprzesuwały i nie dam rady urwać się na ten weekend grrr)

Rebeko przejmicie nasze miejsca, widzę, że nawet gusta koszulkowo-posiłkowe mamy podobne ;-)

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

Black pisze:
Rebeka pisze:Jeśli jest jeszcze możliwość, prosimy o dopisanie:

Rebeka + Grzesiek - S, XXXL, Z1, Z2, G1, G1
z wielkim żalem, muszę zrezygnować z udziału (takie życie terminy się poprzesuwały i nie dam rady urwać się na ten weekend grrr)

Rebeko przejmicie nasze miejsca, widzę, że nawet gusta koszulkowo-posiłkowe mamy podobne ;-)
eno miszczu nie wal w bolka

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Post autor: consigliero »

Wiem że jestem tutaj świeży ,ale jakby co, to ja jestem jeszcze chętny z małżonką oraz psem .


PozdrawiaM

profesorr10
Posty: 123
Rejestracja: 03 kwie 2008, 21:15
Auto: lj70
Kontakt:

Post autor: profesorr10 »

DO GŁÓWNODOWODZĄCEGO 8) jakby jeszcze była możliwość zmiany wielkości koszulki to poproszę(druga połowa nagle chce mieć) XL+M+S ,dzięki

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Post autor: hashid »

consigliero pisze:Wiem że jestem tutaj świeży ,ale jakby co, to ja jestem jeszcze chętny z małżonką oraz psem .


PozdrawiaM
Margo sprawdza możliwość rozbicie namiotu lub kampingowania na terenie ośrodka oraz wyżywienia. Miejsc w pokojach brak. Wykorzystaliśmy maxymalnie wcześniejsze rezerwacje. :cry:

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Post autor: hashid »

profesorr10 pisze:DO GŁÓWNODOWODZĄCEGO 8) jakby jeszcze była możliwość zmiany wielkości koszulki to poproszę(druga połowa nagle chce mieć) XL+M+S ,dzięki
spoko (za głównodowodzącego operacyjny)
Spełniamy marzenia naszych kobiet aby spełniały nasze... znosząc cierpliwie nasze wyjazdy...
ach gdyby to czytała moja żona :lol:

Awatar użytkownika
Bekon
Posty: 336
Rejestracja: 16 lip 2008, 15:06
Auto: FJ CRUISER 4,0
Kontakt:

Post autor: Bekon »

Witam, czy sa jeszcze szanse na dolaczenie do szanownej grupy ? Czy ktos moze sie wykruszyl z listy w wyniku niespodziewanych zbiegow losowych ? Pisalbym sie na 2 osoby. Jesli brak wolnych miejsc w pokojach to jak wyglada sytuacja z namiotami ?

ODPOWIEDZ