TLC Camp 2011

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
pioti
Posty: 56
Rejestracja: 29 maja 2009, 10:34
Auto: J95
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: pioti »

Tak, tak. Było super 8)

Impreza z roku na rok coraz lepiej przygotowana. Gratuluję organizatorom i komandorowi za ogromną pracę abyśmy my mogli bezpiecznie i dobrze się bawić :!:

Niniejszym zapisuję się na TLC Camp 2012
(tylko z góry proszę o zgranie terminu z Euro2012, albo wydzielenie Strefy Kibica - mogę się tym zająć :wink: )

jezus
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: jezus »

Nie głupi pomysł z tym zgraniem terminu z Euro 2012...sam sie zastanawiam gdzie uciec przed horrorem jaki zapanuje przed i po meczu w Gdańsku... :mrgreen: :evil:

PePe
Posty: 675
Rejestracja: 22 mar 2010, 18:50
Auto: Gx470 , Hdj80 , AutoLaweta 24h do us?ug , discovery 1
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: PePe »

Dziękuję za wspaniałą imprezę wszystkim, a w szczególności Pyrce ! było wspaniale nawet będąc chorym :) z niecierpliowością czekam na przyszły rok , a teraz lecę do łozka dalej sie kurować :)
pozdrowionka !!!
Pepe Pan Dziobak wraz z Narzeczoną

PS ślizg całą droge wiozłem w widocznym miejscu w samochodzie aby móc sie nim zachwycac !!

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Addams »

Pyrka jesteś Mistrzem Świata!

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: TLC Camp 2011

Post autor: qberus »

Super impreza. Cieszę się, że udało mi się wyrwać na chwilę i poznać przynajmniej kilku z Was w realu :wink:. Do zobaczenia w przyszłym roku :mrgreen:

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: JaroFix »

Co tu dużo gadać. Wspaniała impreza, atrakcji moc, rewelacyjni ludzie i oczywiście ten, który zasługuje na największe uznanie i szacunek czyli Komandir Pyrka. Jak tak dalej pójdzie to TLC Camp będzie wiodącym zlotem terenowych toyot w Europie (trzymam za to kciuki). :)
Bardzo proszę kilka zdjęć. Enjoy

Awatar użytkownika
Beďar
Posty: 30
Rejestracja: 31 maja 2010, 21:16
Auto: HDJ80.EU

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Beďar »

Pyrka, děkuji i za naš český team.......bylo to SUPER :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Bardzo wszystkim dziękuję! To, że w jednym miejscu podczas trwania TLC Camp mogę spotkać tylu przyzwoitych ludzi jest dla mnie największą nagrodą za te kilka godzin pracy nad Campem w ciągu roku.

Zgodnie z moim słowem, które dałem Wam ze sceny udostępniam Wam plik z grafiką, którą macie na koszulkach TLC Camp w zamian za Waszą zgodę na wykorzystanie Waszych zdjęć i filmów na stronach Campa 2012 i forum TLC.

Zasady:
- plik możecie wykorzystywać na koszulkach, kurtkach, bluzach, ręcznikach, szlafrokach, majtkach i co Wam tam jeszcze przyjdzie do głowy w niezmienionej formie, tzn, że układ, loga, napisy etc. muszą zostać tam gdzie są
- nie wolno wykorzystywać wzoru do jakiejkolwiek działalności zarobkowej

Wklejajcie w wątek linki do zdjęć w przyzwoitej rozdzielczości - bardzo dziękuję.

Plik .eps, który możecie zaimportować do Adobe Illustrator, Corela czy innego programu macie tutaj: http://www.tlc-camp.pl/tlcoc/T-Shirt-Camp2011.eps

Ogółem na TLC Camp stawiło się 147 załóg. Sobotnim świtem udało mi się udokumentować załóg 129, które były na miejscu. Do zobaczenia za rok lub wcześniej na szlakach.

Obrazek

Awatar użytkownika
rudydh
Posty: 84
Rejestracja: 13 maja 2010, 17:58
Auto: HDJ80, FZJ80, klasyk HJ60
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: rudydh »

no witam dotarliśmy cało do domu, było super, pogoda dopisała, czego chcieć więcej pozdrowienia od rudego i marlenki .......

Awatar użytkownika
Maciuś
Posty: 273
Rejestracja: 09 sty 2010, 19:51
Auto: Hilux - Jaszczurka
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Maciuś »

Pyrka - wielkie dzięki - do zobaczenia za rok na Campie. Termin już wpisany w kalendarz :D

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Remiołek »

Jesteśmy już w domu. Pijemy z Rokforem kawę "z widokiem na Tatry".

Bilans strat:
- urwany troszku stabilizator,
- żal, że nie jest to kawa Campowa.

Bilans zysków:
- głowa pełna pozytywnych wrażeń,
- serducha rozradowane, że tylu świetnych ludzi spotkaliśmy,
- i nogi nam jakoś tak drepczą w stronę Włościejewek.

Wielkie ukłony dla Pawła. To co robisz jest wielkie.
Podziękowania dla wszystkich za atmosferę.

Będziemy za rok.

onasz
Posty: 543
Rejestracja: 03 kwie 2009, 16:29
Auto: Chwilowo brak
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: onasz »

Dzięki bardzo wszystkim za super imprezę a w szczególności Pyrce . Do zobaczenia za rok.

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: estewes »

Ja już w domu,
dziękuję wszystkim tym którzy pomogli mi z dotarciem z lotniska na tor Autodromu 4x4 oraz z powrotem.
Dziękuję również za niesamowicie spędzony czas w wyborowym towarzystwie.
Tak jak rok temu ponownie proponuję kandydaturę Pyrki na prezydenta Rzeczpospolitej Polki :D

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: milczacy »

Dzięki serdeczne za super towarzystwo. Można już mówić, że, jak zwykle, było świetnie :)

dzikus1200
Posty: 103
Rejestracja: 12 lip 2010, 11:03
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: dzikus1200 »

Gratulacje dla Organizatorów, którzy wszystko wspaniale zorganizowali i zaplanowali, nie tylko zabawa i atrakcje dla starszych, a co najważniejsze, pamiętali o naszych pociechach dla których atrakcje takie jak dmuchana zjeżdżalnia, trampolina a do tego ten duży balon to strzał w dziesiątkę. Dziękujemy Wszystkim za miłą atmosferę i ciepłe przyjęcie. Fajnie było spotkać starych znajomych jak i poznać nowych. Atmosfera SUPER 100% zadowolenia.
W imieniu swoim, mojej małżonki Oli i córki Zosi serdeczne dzięki za mile spędzony czas.
Do zobaczenia na następnym Campie 2012.

ODPOWIEDZ