SASGIS.ru------tworzy mapy pod oziego etc

Mapy papierowe, oprogramowanie, urządzenia gps.

Moderator: luk4s7

lecchu
Posty: 329
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:42
Auto: HZJ80
Kontakt:

Re: SASGIS.ru------tworzy mapy pod oziego etc

Post autor: lecchu »

Cześć
A czy w tym SASplanet idzie zmienić warstwę hybrid z opisami z rosyjskiego na polski lub angielski? Pobrałem tą wersję z linku z postu @milczacego i rzeczywiście, interfejs jest po angielsku - ale opisy na zdjęciach satelitarnych mam tylko po rosyjsku (bukwami) Udzie to gdzieś przełaczyć? Przeszperałem opcje, ale jakoś nic tam mi się nie nasuwa...

pzdr
L.

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: SASGIS.ru------tworzy mapy pod oziego etc

Post autor: fobos »

W menu Settings masz dalej Map Settings, klikasz i otwiera Ci się nowe okno gdzie w polu URL masz wpis: http://mt0.google.com/vt/lyrs=m@159000000&hl=ru" onclick="window.open(this.href);return false;
Wystarczy zmienić ru na pl czyli zrobić tak: http://mt0.google.com/vt/lyrs=m@159000000&hl=pl" onclick="window.open(this.href);return false;

lecchu
Posty: 329
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:42
Auto: HZJ80
Kontakt:

Re: SASGIS.ru------tworzy mapy pod oziego etc

Post autor: lecchu »

Ano gupia cipa ze mnie, żem nie wpadł na to był....

Dzięki :)

L.

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: SASGIS.ru------tworzy mapy pod oziego etc

Post autor: milczacy »

to ze mnie też 'cipa' - bo nie zagłębiałem się w te ustawienia i też miałem ru zamiast pl ;)
dzięki Fobos

Awatar użytkownika
Meris
Posty: 453
Rejestracja: 29 wrz 2008, 20:19
Auto: exHJ60, HDJ80, HDJ100, J120, BJ40
Kontakt:

Re: SASGIS.ru------tworzy mapy pod oziego etc

Post autor: Meris »

a poco konwertowac do oziego ? :) SAS mozno uzywac zamiast oziego... sciongnete mapy w ruznem zummie i z GPS dzialajo... pare lat jak uzywam...
Zaznaczam na mapie poligon wdluz trasy gdzie mam plany podruzowac i sciongam w ruznych zumach mapy hybrid (foto kosmiczne)... Super pszydalosie szukajonc zjazdy do moza w Grecji, Bulgarii...

a jak w laptopie jesze zainstalowany gps port replikator - to w jadnoczasie mam nawigacje SAS, OZI i Automapa... obydwie drukujo track, a magda jesze i podskazujie :)

Awatar użytkownika
szymano
Posty: 109
Rejestracja: 16 cze 2011, 00:33
Auto: Land Cruiser 120, Land Cruiser V8
Kontakt:

Re: SASGIS.ru------tworzy mapy pod oziego etc

Post autor: szymano »

Witam,
ogarnąłem Garmina dość dobrze i zaczynam uczyć się nawigowania za pomocą laptopa. Więc na pierwszy ogień idzie Ozi i SAS.
Temat całkowicie trafny do mojego problemu ale bym to zrozumiał to potrzebuję tak "łopatologicznie" mieć wytłumaczone jak pobrać mapy z SAS do Ozi. Hybrydy :)

Będę wdzięczny
Pozdrawiam

makato
Posty: 51
Rejestracja: 07 paź 2013, 11:16
Auto: LC 125
Kontakt:

Re: SASGIS.ru------tworzy mapy pod oziego etc

Post autor: makato »

Czy SAS współpracuje z tabletami Appla? np. Air lub mini ?

ODPOWIEDZ