Garmin - Rosja, Kazachstan

Mapy papierowe, oprogramowanie, urządzenia gps.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
maws
Posty: 189
Rejestracja: 05 sie 2010, 09:47
Auto: HZJ73
Kontakt:

Garmin - Rosja, Kazachstan

Post autor: maws »

Witam Kolegów !
Za miesiąc jadę moim jedynie słusznym gruchotem HZJ73 nad Bajkał, zaliczymy także Kazachstan. Ponieważ mój bardzo stary Garmin Nuvi 76.. padł nabyłem Garmina Nuvi 2589LM i w związku z tym pytanie
i prośba do Kolegów jak i gdzie można by wejść w posiadanie stosownych mapek w te rejony?
Pozdrawiam i proszę o pomoc :oops: .
Maws

Awatar użytkownika
Emek
Posty: 472
Rejestracja: 10 paź 2012, 17:59
Auto: HZJ76,Yamaha SR500
Kontakt:

Re: Garmin - Rosja, Kazachstan

Post autor: Emek »

Ja brałem stąd http://garmin.openstreetmap.nl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
maws
Posty: 189
Rejestracja: 05 sie 2010, 09:47
Auto: HZJ73
Kontakt:

Re: Garmin - Rosja, Kazachstan

Post autor: maws »

Dzięki Emek !
Gdybyś jeszcze oświecił mnie jaki rodzaj plików (po zaznaczeniu Rosji) ściągnąć i gdzie wgrać do: Garmina czy na kartę byłobysuper. Czy osobno zaznaczam do pobrania Rosję a oddzielnie Kazachstan ?.
Moja wiedza na temat gps i co w środku jest ogranicza się tylko do podstawowego korzystania niestety. :oops:
Pozdrawiam Maws

Awatar użytkownika
Emek
Posty: 472
Rejestracja: 10 paź 2012, 17:59
Auto: HZJ76,Yamaha SR500
Kontakt:

Re: Garmin - Rosja, Kazachstan

Post autor: Emek »

Plik .img ściągasz i wgrywasz do katalogu Garmin. Proponuję na kartę bo czasem się kasztani jak wgrasz bezpośrednio do urządzenia. Jak nie masz na karcie katalogu Garmin to musisz go założyć bo bez tego GPS nie będzie czytał map.Musisz ściągać osobno Rosję i Kazachstan. Jak mapy nie ma to podajesz meila i jak będzie gotowa dostaniesz link do ściągnięcia. Sprawdź czy nie idzie w spam (ja tak miałem) Rosja zajmuje ponad 1GB. U mnie działa ale mam problem z planowaniem trasy przez kilka krajów bo urywa część trasy. Planowanie po danym kraju działa bez zarzutu. Nie wiem w czym problem.

Awatar użytkownika
grubaryba33
Posty: 29
Rejestracja: 24 kwie 2017, 09:20

Re: Garmin - Rosja, Kazachstan

Post autor: grubaryba33 »

Szerokiej Drogi! Liczę na relację

ODPOWIEDZ