OziCE Gruzja

Mapy papierowe, oprogramowanie, urządzenia gps.

Moderator: luk4s7

michalrad
Posty: 34
Rejestracja: 21 lis 2014, 19:11

Re: OziCE Gruzja

Post autor: michalrad »

a... zapomniałem jeszcze o jednym, absolutnie nie mam nic przeciwko stuletnim sztabowym mapom poradzieckim, nie chodzi uchowaj b... o ich jakość tylko o aktualność, zdarzało mi się bowiem jechać pół dnia w kierunku jakiegoś szczytu bo miałem go ominąć szeroką stykówką, a potem okazywało się, że po niej nawet śladu już nie ma,

pzdr
Michal

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: OziCE Gruzja

Post autor: endurance »

tak mam na myśli GPS Map of Georgia dostępną za lari lub za PLN.

wysyłający PW
wojciech endurance
www.polkasteam.pl

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: OziCE Gruzja

Post autor: Norick »

michalrad pisze: przetrawię to i jak "Zarząd" budżet zaakceptuje to Montanę sobie sprawię, potem custom map itd, a potem zobaczymy czy czas na rezygnację z ozi,
dzięki i pozdrawiam
Michał
W żadnym wypadku nikt Cię nie namawia na rezygnację z Ozi.
To że mnie nie "przypasił" to nie znaczy że Ty masz rezygnować. To naprawdę niezły kombajn a jeśli go ogarniasz to możesz innym przybliżyć :mrgreen:

michalrad
Posty: 34
Rejestracja: 21 lis 2014, 19:11

Re: OziCE Gruzja

Post autor: michalrad »

witajcie
sprawa sprzetu jest juz rozwiazana - Montana super sprzet ale za drogi, moze kiedys...
tablet lenovo 7 cali i Ozi pod androida - dziala swietnie, predkosc rewelacyjna, na razie testuje w kolo komina i jestem zachwycony (do tej pory oziego mialem na 3,7 cala Dell-u),
kwestia map: wydaje mi sie ze openstreet wystarczy zeby do granicy Gruzji sie dostac, w razie czego stara automapa tez da rade na (navroadzie), a po samej Gruzji mapy z "maps for world" kalibrowane juz dla oziego w roznych skalach sa dostepne dla calego obszaru kraju, nie wiem tylko ktore beda bardzie przydatne 100k czy 50k, obie wersje wygladaja dosc nieciekawie (to te smutne sztabowki :-)) ale nic to, w lipcu sie przekonam hi, hi...
z reszta na openstreecie widzialem nawet droge do Omalo w Tuszetii, wiec chyba tez cos tam pomoze,

pzdr
m

ODPOWIEDZ