Nekrolog Punks Garage

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: Nekrolog Punks Garage

Post autor: STACHU »

Kojot pisze: Wasi klienci to Wasza wypłata

Pozdrawiam
Kojot

Bardzo mądra i słuszna uwaga :idea:

Warto pamiętać tez prostą zależność między popytem a podażą - to popyt kształtuje podaż :mrgreen:

Dla znienawidzonych przez niejednego "Kaziów" miejsce na rynku jest też - bo każdy ma swój typ klienta i grupy docelowej. Oczywiście było by miło aby każdy leciał i bez kombinacji pałał ochotą zapłaty dowolnej kwoty za "markowy produkt" - ale tak nie jest i to nie tylko tu w polskim zaścianku ale i w tzw. "świecie".
To że ktoś marudzi iż zderzak za 2tys jest za drogi - jego święte prawo, zaś jeszcze bardziej świętym prawem sprzedawcy jest mu sprzedać/zrobić w dowolnej kwocie - wolny rynek się to nazywa.
Jak w przypadku każdej usługi czy produktu cena jest wykładnikiem jakości ( przynajmniej w teorii :mrgreen: ).
Czy obecność na rynku tanich, często urągających należytemu poziomowi produktów jest problemem - NIE!! Jest to czynnik, który zmusza droższych producentów do udoskonalania produktów i usług oraz jakości traktowania i obsługi klienta - aby wyróżnić się - odciąć od nieudolnego, kiepskiego chłamu.
Dotyczy to wszystkich sektorów gospodarki.
Kiedyś gdzieś w świecie usłyszałem zdanie:
"Osób biednych nie stać na zakup taniego chłamu" - typów motywacji zakupowej i typów klientów jest jednak tyle, iż dla wszystkich miejsca starczy. Nie piętnujcie więc "tanizny" bo dzięki niej ten rynek jest taki piękny :wink:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Nekrolog Punks Garage

Post autor: kylon »

I Amen :wink:

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: Nekrolog Punks Garage

Post autor: MariuszS »

kylon pisze:I Amen :wink:
;-)

A tak na marginesie (by nie wracać do dyskusji o prawach rynku ;-)) pragnę zauważyć, jak rzadko w dzisiejszych czasach zdarza się takie eleganckie zakończenie działalności i rozejście się Wspólników - vide: przekazanie szablonu strony www i rekomendacja na dobry początek! :-) (Nie znam, oczywiście, żadnych szczegółów, ale tak to wygląda z poziomu internetu :D )

Peepuck!
Posty: 7
Rejestracja: 10 wrz 2009, 20:46
Auto: Nissan Patrol K160

Re: Nekrolog Punks Garage

Post autor: Peepuck! »

Witam wszystkich.

Jako jednemu z współtwórców firmy Punks Garage miło czytać, że nasza praca miała sens :).

Ponieważ temat w 50% dotyczy i mnie chciałbym rozwiać domysły, które pojawiają się wśród postów.
Nie do końca to tak , że firma rozpadła się ze względu na brak kasy. Bywało ciężko czasami ale nie to było głównym powodem. Firmę prowadziłem razem z moim kolegą " z błota" Dareckim. Na początku kiedy rozwijaliśmy działalność mieliśmy jasno wytyczony cel. Po tych kilku latach pracy wizje po prostu przestały być wspólne i jednoznaczne. Każdy z nas widział to inaczej i głównie z tego powodu firma musiała zaprzestać działalności. Co nie znaczy , że przestaliśmy być kolegami...

Osobiście cały czas myślę o powrocie do tego typu działalności. Jak to będzie czas pokaże. Najwcześniej cokolwiek będzie wiadomo w okolicach czerwca-sierpnia.

Póki co w naszych stronach gorąco polecam usługi naszego pracownika Marcina Smyka oraz Jacka "Twardego".

P.S. Wszystkim, którzy z nami współpracowali pragnę jeszcze raz gorąco podziękować. Duże podziękowania dla MaxLuxa, który zawsze bardzo nas wspierał. Do zobaczenia w błocie :)

Peepuck!
Posty: 7
Rejestracja: 10 wrz 2009, 20:46
Auto: Nissan Patrol K160

Re: Nekrolog Punks Garage

Post autor: Peepuck! »

Witam.

Po tych kilku miesiącach chciałem się oficjalnie wycofać z polecania warsztatu, który powstał na naszym starym miejscu.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić już tylko warsztat Jacka "Twardego".

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Nekrolog Punks Garage

Post autor: MaxLux »

Peepuck! pisze:Witam.

Po tych kilku miesiącach chciałem się oficjalnie wycofać z polecania warsztatu, który powstał na naszym starym miejscu.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić już tylko warsztat Jacka "Twardego".
Reaktywuj sam Warsztat Pankow !

Tylko teraz sam i w nowym miejscu - na klientow nie bedziesz narzekal :mrgreen:

Peepuck!
Posty: 7
Rejestracja: 10 wrz 2009, 20:46
Auto: Nissan Patrol K160

Re: Nekrolog Punks Garage

Post autor: Peepuck! »

Max, gdyby to było takie proste to już dawno bym działał.... Trochę się porobiło teraz u mnie i wizje warsztatu poszły na dalszy plan..

twardy
Posty: 88
Rejestracja: 04 lis 2009, 22:19
Auto: LJ70, KZJ95L, Chimi
Kontakt:

Re: Nekrolog Punks Garage

Post autor: twardy »

Peepuck! przykro się czyta takie rzeczy, w tej sytuacji od nas dla Waszych klientów ( z naklejkami PG ) którzy będą chcieli skorzystać z naszych usług bedą rabaty i potraktujemy ich jak naszych stałych klientów.

W imieniu załogi PM Service dziękuję za zaufanie.

Jacek Prowadzisz

Peepuck!
Posty: 7
Rejestracja: 10 wrz 2009, 20:46
Auto: Nissan Patrol K160

Re: Nekrolog Punks Garage

Post autor: Peepuck! »

No co poradzić.... :( Dostał w gratisie super start (pewnikiem mało, który warsztat miał możliwość tak zaczynać) i spieprzył to koncertowo.
Dzięki Jacek za rabat. Oczywiście tak jak napisałem powyżej polecam moim starym klientom Wasz serwis.

twardy
Posty: 88
Rejestracja: 04 lis 2009, 22:19
Auto: LJ70, KZJ95L, Chimi
Kontakt:

Re: Nekrolog Punks Garage

Post autor: twardy »

twardy pisze:Peepuck! przykro się czyta takie rzeczy, w tej sytuacji od nas dla Waszych klientów ( z naklejkami PG ) którzy będą chcieli skorzystać z naszych usług bedą rabaty i potraktujemy ich jak naszych stałych klientów.

W imieniu załogi PM Service dziękuję za zaufanie.

Jacek Prowadzisz
Witajcie,
zwrócono moją uwagę na konieczność poinformowania o zaistaniałych zmianach na forach. Do rzeczy, będzie oficjalnie :)

Szanowni Państwo,
z dniem 23.10.2013 zakończyłem pracę w firmie PM SERVICE ( pm4x4.pl ).
Dziękuję Państwu za dotychczasowe zaufanie które okazywaliście powierzając mi pojazdy swoje lub swoich klientów. Mam nadzieję że w przyszłości uda nam się także podjąć współpracę.

w chwili obecnej dałem sobie czas na pojęcie ważnych życiowych decyzji dotyczących dalszej kariery zawodowej. W związku z tym obecnie nie będę mógł serwisować Państwa samochodów. Możliwe jednak że to się zmieni.
A jeśli chcieli byście Państwo skontaktować się ze mną prywatnie podaję nr telefonu 5 1111 34 33 oraz można mnie znaleźć na witrynie www.prowadzisz.com


Pozdrawiam,
Jacek Prowadzisz

Na ten wpis być może natkniecie się kilkakrotnie, proszę jednak o wyrozumiałość - dużo ludzi szuka do mnie kontaktu.
Dodatkowo proszę, w miarę możliwości przekazać tą informację zainteresowanym osobom.

Dziękuję i do zobaczenia,
Jacek

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1428
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: Nekrolog Punks Garage

Post autor: tadeo »

Chciało by się powiedzieć, znaczy zaśpiewać..:

Ostatnio zmieniony 09 lis 2013, 11:44 przez Remiołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem link.

ODPOWIEDZ