offroad.pl

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

offroad.pl

Post autor: STACHU »

Kurcze... co by nie użyć mocniejszego słowa....
po dwóch latach z ciekawości kupiłem sobie na BP gazetkę OF.PL.... Boże mój :( :( :( :(

co za cholerny dramat i gniot......

ja wiem, rozumiem potrzeby rynku, SUV'y, i Kowalskiego dla którego dedykowane jest to pismo, ale opis Dacii Pick'up.a z napedem 2x4 w pismie z tradycjami offroadowymi to juz przesada jest....

Znam Tomka Konika kupe lat, znam Grześka Surowca też kupę czasu ale to co robią z tego pisma to tzw żenada jest....

zmarnowałem 9,50zl i wiem, że o tyle większy budzet miec będę co miesiąc bo więcej już tego chłamu nie kupię :|



pomieszanie artykułów o kombii z 4x4, Suvach i cholernej Dacii 2x4 z lamerskim opisem kilku imprez..... ludzie dla kogo jest to pismo??? z mojego punktu widzenia Koledzy mają nie do końca zdefiniowaną grupę docelową... abstrahując od faktu o którym wiemy, że zrobili gniota z fajego ( jedynego w swoim czasie) teoretycznie offroadowego tytułu...


nisza jest i potrzeba dobrej zfocusowanej gazety. :idea:

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: offroad.pl

Post autor: LEX »

Naiwny jesteś... :mrgreen: W dzisiejszych czasach ludzie coś robią bo chcą zarobić. Nie ma tu czasu na sentymenty i bycie wiernym jakiejś idei, bo wykłada się kasę i musi się ona przynajmniej zwrócić. Co innego jest robić coś za darmo, ewentualnie szerzyć jakąś myśl dokładając kilkaset złotych miesięcznie, a co innego umoczyć parę tysi miesięcznie... Sorki, ale gazetka musi się sprzedać.

Temat prasy już był wałkowany kiedyś na forum. U nas rynek jest do kitu, reklamodawcy mają kasę do kitu a kupujących jest garstka. Dlatego w Polsce czasopisma kosztują od 9 do 20zł a np. w USA około $1.5 w prenumeracie (i są o wiele lepsze)

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: offroad.pl

Post autor: STACHU »

NO WŁAŚNIE I DLA TEGO KONIEC :lol:

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: offroad.pl

Post autor: consigliero »

Nie wiem czego się spodziewasz , tytułu który wymieniłeś nie czytuję regularnie ale ten akurat mam . Zapewniam cię że w stosunku do gazet motocyklowych i tak jest nieźle . Dwa tytuły które dominują na rynku powielają swoje artykuły czasem w tym samym miesiącu . A jak kupisz niemiecki Motorrad to się okaże że polskie gazetki różnią się głównie opisami wyjazdów .
PozdrawiaM
P.S. Motocyklową przestałem kupować już dawno

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: offroad.pl

Post autor: Pyrka »

LEX pisze:Naiwny jesteś... :mrgreen: W dzisiejszych czasach ludzie coś robią bo chcą zarobić...
TLC Camp nie jest dla zysku.

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: offroad.pl

Post autor: consigliero »

Pyrka pisze:
LEX pisze:Naiwny jesteś... :mrgreen: W dzisiejszych czasach ludzie coś robią bo chcą zarobić...
TLC Camp nie jest dla zysku.
NIe jest też gazetą 8) chyba że o czymś nie wiem :?:
PozdrawiaM

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: offroad.pl

Post autor: Pyrka »

consigliero pisze:
Pyrka pisze:
LEX pisze:Naiwny jesteś... :mrgreen: W dzisiejszych czasach ludzie coś robią bo chcą zarobić...
TLC Camp nie jest dla zysku.
NIe jest też gazetą 8) chyba że o czymś nie wiem :?:
PozdrawiaM
Dzięki za to trafne spostrzeżenie Consigliero :wink: . Pisałem w szerszym sensie, nie zgadzając się z ogólną opinią LEX-a, że wszelkie działanie ludzi w dzisiejszych czasach wynika z chęci zarobienia. Nie wynika.

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: offroad.pl

Post autor: endurance »

Marku,

już niedługo będziemy mieć porządną gazetkę motocyklową MotoVoyager, na 100% zmieni się pod nowym kierownictwem z Krakowa :)

lubiący gazetki o wyjazdach
wojciech endurance
http://www.polkasteam.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: offroad.pl

Post autor: consigliero »

Byle na lepsze.
PozdrawiaM

ODPOWIEDZ