Chyba nie wiem o co chodzi we współczesnych rajdach

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Chyba nie wiem o co chodzi we współczesnych rajdach

Post autor: francek »

Chłopaki - nikt nie kazał im tam wjeżdżać. Po minach widac, że są zadowoleni i o to chodzi :D
Puchar Polski ma być w założeniach przeprawowy i wreszcie po mału zaczyna być !
Taktyka jest ważna- jest za grubo to odpuszczam i jadę dalej. Generalnie mało jest terenu, którego współczesna maszyna wraz z dobrą załogą nie pokona. Zrobisz za łatwe próby to powiedzą eeee...... leberko. Znam z autopsji :mrgreen:
@drako- nie bój się ! My dwa razy ukończyliśmy podobnym sprzętem i to w połowie stawki. Na Magamie jest realna szansa na dziesiątkę- tylko trzeba mysleć i sporo jeżdzić. Nie wolno też uszkodzić sprzętu :roll:
Nie będzie już rajdów przeprawowych, w czasie których pokonujesz dziesiatki kilometrów w terenie- na pewno nie w (ch)ujni Europejskiej

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Chyba nie wiem o co chodzi we współczesnych rajdach

Post autor: BigU »

no, i tu zakończył bym biadolenie że z ciężko i ze są żle rajdy robione , Francek napisał sedno :D szacun !

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18033
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Chyba nie wiem o co chodzi we współczesnych rajdach

Post autor: kylon »

Nikt nie biadoli, że źle są robione. Po prostu mój mały móżdżek tego nie pojmuje :mrgreen:. Skoro są zawodnicy zadowoleni znaczy tak musi być.

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Chyba nie wiem o co chodzi we współczesnych rajdach

Post autor: BigU »

kylon pisze:Nikt nie biadoli, że źle są robione. Po prostu mój mały móżdżek tego nie pojmuje :mrgreen:. Skoro są zawodnicy zadowoleni znaczy tak musi być.
Kylon stary lisie, zawsze ktoś będzie niezadowolony, robisz, robiłeś i będziesz robił imprezy więc sam wiesz jak to jest.

u nas ostatnio dla zmotanych turystykóów było za ostro i pewien gość cywilem LC im nakład, zanosiło się na protest :D

kemping
Posty: 210
Rejestracja: 15 kwie 2010, 21:17
Auto: land cruiser lj 70
Kontakt:

Re: Chyba nie wiem o co chodzi we współczesnych rajdach

Post autor: kemping »

kylon pisze:Nikt nie biadoli, że źle są robione. Po prostu mój mały móżdżek tego nie pojmuje :mrgreen:. Skoro są zawodnicy zadowoleni znaczy tak musi być.


kylon ja zawsze wiedziałem że patrole prą w kierunku jądra :D a tak szczerze to ja bym się tam osrał po pachy z ręczną wyciągarką :mrgreen: no a jeśli chodzi o meritum to chłopaki pokazali że się da pewnie jak znam życie to teraz chlubią się tym

ODPOWIEDZ