Oględziny LC w Wawie

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Oględziny LC w Wawie

Post autor: LEX »

Koledzy!!!

Pewnie wielu z Was już mnie nie pamięta ale udzielałem się tu parę ładnych lat temu. Potem jakoś się rozeszło, wyjechałem z Polski i nie wróciłem.

Ale powraca do mnie taki temat:

Otóż daleki/średni znajomy zostawił u mnie, 9 lat temu, na terenie samochód LJ76 z niedokończoną przekładką. Nie jeździ, trochę wybebeszony w środku ale wydaje się zdrowy bo nawet kilometra nie ujechał po naszych solnych drogach.

Sytuację mam o tyle nieciekawą, że znajomy za 9 lat postoju płacić nie chce, samochodu nie chce zabrać ale za to chce sprzedać za 20tys.
Potrzebny mi jakiś klubowicz, który by na to rzucił okiem (Stara Miłosna), obejrzał ramę, budę, wszystko co trzeba i potwierdził lub zaprzeczył, że warto dać 20tys za samochód, bądź co bądź, do roboty.

Muszę mieć raport z oględzin na piśmie bo może użyję tego w negocjacjach, jeśli takowe w ogóle mają sens.

Dajcie mi proszę znać na maila kto chce i może i ile mnie taka przyjemność kosztuje: info@exmotech.com

Będę mega wdzięczny bo już się tyle lat z tym bujam i chcę zamknąć kwestię tego samochodu.

marlu
Posty: 132
Rejestracja: 05 cze 2016, 09:26
Auto: VZJ95
UZJ100
Fzj 80
Kontakt:

Re: Oględziny LC w Wawie

Post autor: marlu »

Hej
Kupę lat Cię tu nie było . Ja niestety pomóc nie mogę ale jeżeli chętnych nie ma to może spróbuj wyszukać w otchłani internetu osobę która świadczy takie usługi . Chyba w terenwizji widziałem urywek z osobą która robi płatne przedsprzedażowe oględziny aut terenowych wszelkiej maści . Powinien ogarniać różne marki i modele . Nie wiem czy pomoże ale może warto spróbować . Możesz też atakować Kylona jeżeli czasu starczy może za odpowiednim zadośćuczynieniem podeeślę kogoś .

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: Oględziny LC w Wawie

Post autor: LEX »

Dzięki za informację. ja raczej bym nie chciał aby typowy reczoznawca oglądał ten samochód. Ktoś kto na co dzień ogarnia fiaty panda, beemki i citroeny niekoniecznie może rzetelnie ocenić moją sytuację.

Samochód stoi od 9 lat, wnętrze ma w bardzo dobrym stanie, ma niedokończoną przekładkę i dlatego nie jeździ. LJ76 niezarejestrowany w Polsce. Pewnie będę musiał zainwestować kolejne 40tys aby jeździł i po prostu szukam pomocy od kogoś kto ogarnia konkretnie te modele.

Ja nawet nie wiem po ile chodzą LJ76 (a może to LJ78???) aby mieć jakiś punkt odniesienia.

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2134
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: Oględziny LC w Wawie

Post autor: plum76 »

http://www.carplus.pl/#kontakt

zadzwoń tutaj.
Wszystkie trzy nazwiska możesz kojarzyć.
Kiedyś robili usługę jakiej potrzebujesz.

paweł

ODPOWIEDZ