Witam

Moderator: luk4s7

Keyser Soze
Posty: 7
Rejestracja: 01 gru 2021, 20:18

Re: Witam

Post autor: Keyser Soze »

Witam

Jestem zielony, chce zacząć przygodę z offroadem na LC.
Będę zadawał dużo pytań :) liczę na pomoc doświadczonych kolegów :)

igumen
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2022, 15:43

Re: Witam

Post autor: igumen »

Czołem wszystkim użytkownikom.

macies
Posty: 27
Rejestracja: 18 sty 2022, 21:26

Re: Witam

Post autor: macies »

Witam . Jestem nowy na forum. Chciałbym dopiero rozpocząć swoją przygode z LC. ;)

Unfamiliar
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2022, 09:32

Re: Witam

Post autor: Unfamiliar »

Kłaniam za Śląska.
Uff. Obfite to forum niesłychanie.
Nie, nie posiadam LC, a marzy mi sie od lat. Zarejestrowałem się u Was, by móc poszperać, zebrać troszkę wiedzy, zadać kilka głupich pytań...
Nie znam się na mechanice (służba zdrowia), natomiast nie potrafię uciec od tematu LC od kilku dekad. Więc tak sobie marzę i dumam co by tu zrobić, póki co objeżdżając Europę motocyklem:)
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2132
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: plum76 »

Witamy nowych,
Wiedzy jest rzeczywiście sporo, a i mamy kilku profesjonalistów, są ci co jeżdżą i naprawiają. Pytajcie a odpowiedz pewnie się szybko pojawi.
paweł.

marwes
Posty: 11
Rejestracja: 30 sty 2022, 15:53

Re: Witam

Post autor: marwes »

Dzień dobry wszystkim. Jeszcze nie mam swojej terenówki, ale w końcu kupię, choćby po to, żeby przestać ciągle rozważać "za" i "przeciw" różnym opcjom:) Liczę, że w przypadku Toyoty przeważają plusy.
Pozdrawiam z Górnego Śląska. Marcin

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: kylon »

Powitać.

Misiekkrz
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2022, 23:59

Re: Witam

Post autor: Misiekkrz »

Cześć wszystkim,
Nowy na forum. Toyoty jeszcze nie mam, ale intensywnie szukam ;)

Misiekkrz
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2022, 23:59

Re: Witam

Post autor: Misiekkrz »

Cześć wszystkim,
Nowy na forum. Toyoty jeszcze nie mam, ale intensywnie szukam ;)

Fishu
Posty: 42
Rejestracja: 02 lut 2022, 23:27

Re: Witam

Post autor: Fishu »

Witam forumowiczów dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem mojej wymarzonej Tojki. Pozdrawiam szanowne grono niebawem pochwale się moją śliczną dziewuchą 😁😁

Awatar użytkownika
Buchtownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2019, 10:07

Re: Witam

Post autor: Buchtownik »

Dobry wieczór. Witam wielbicieli dzieł sztuki japońskiej.

trafior
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2022, 19:48

Re: Witam

Post autor: trafior »

Witam wszystkich serdecznie :)

Awatar użytkownika
Guti
Posty: 8
Rejestracja: 08 lut 2022, 17:03

Re: Witam

Post autor: Guti »

Dzień Dobry. Chciałem się przywitać , a jeszcze bardziej kupić starego Hiluxa w świetnym stanie :lol: (jeździłem, oglądałem, szukałem, znowu jeździłem oglądałem i ... odpuściłem) , wdepnąłem w Nowego na którego trzeba czekać 7-8 miesięcy , trudno , może do tego czasu nagromadzę szpeju żeby był bardziej off ale też dobry na czarne , pewnie wyjdzie jak z tym co ma być do wszystkiego ... chciałem też zadać kilka pytań ale prawie wszystko już jest tu napisane , a tak chciałem popisać ... :mrgreen:

Krokiet
Posty: 3
Rejestracja: 16 paź 2021, 14:25

Re: Witam

Post autor: Krokiet »

Cze wszystkim. Chyba jeszcze się nie witałem, mimo ze w miarę przewertowałem forum. Od dłuższego czasu choruje na LC (co pewnie jest to związane z moim zaangażowaniem w projekt Aero). Czekam na swoje 150 4.0 V6, które mam nadzieje odbiorę w marcu w salonie w Kijowie, gdzie zreszta mieszkam.

Mardu
Posty: 7
Rejestracja: 30 lis 2021, 14:06
Auto: HDJ100 4.2TD 2004r
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Mardu »

Witam wszystkich. Po pierwszą pomoc już zdążyłem wyciągnąć rękę a zapomniałem się na początek przywitać - spieszę przeprosić i jeszcze raz serdecznie witam wszystkich.
Od pewnego czasu wertuję tutejsze forum i myślę, że przyszedł czas aby wyjść z podziemia. Jakiś czas temu nabyłem swoją pierwszą w życiu Toyotę - HDJ100 - i pomalutku przygotowuję ją na cel wyprawowy...tu i tam, blisko a może kiedyś dalej. Nurtuje mnie parę tematów więc liczę na pomoc tak fachowców jak i wszystkich użytkowników. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ