Witam

Moderator: luk4s7

DannyM
Posty: 3
Rejestracja: 05 sie 2020, 16:45
Auto: szukam ...

Re: Witam

Post autor: DannyM »

Witam Forumowiczów.
Na razie niczym nie mogę się pochwalić poza frustracją związaną z poszukiwaniem 100tki w manualu...
Nie wiem, doprawdy nie wiem ile jeszcze wytrzymam ale dalej szukam..
:)

Awatar użytkownika
aadamuss
Posty: 538
Rejestracja: 23 paź 2012, 23:26
Auto: Hdj 100
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: aadamuss »

Za granicą może będzie łatwiej - dlaczego manualna?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


dr Andy
Posty: 10
Rejestracja: 07 sie 2020, 16:11

Re: Witam

Post autor: dr Andy »

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów,
płynie już do mnie z USA Toyota FJC 4x4 w automacie więc wypada skorzystać z wiedzy i doświadczenia obeznanych w temacie. Mam nadzieję, że pomożecie :)

rumcajs
Posty: 9
Rejestracja: 10 sie 2020, 15:16

Re: Witam

Post autor: rumcajs »

Cześć.
Stałem się posiadaczem T 4 Runner 2001 3,4 benzynka SR5 , mam nadzieję, że uda mi się znaleźć odpowiedzi na powstałe pytanie w wyniku użytkowania.
Pozdrawiam

czaja
Posty: 13
Rejestracja: 19 gru 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: czaja »

Cześć.
Stałem się posiadaczem 120, szukałem innego samochodu ale trafiła się ładna toyota niedaleko to grzechem byłoby nie wziąć. Od 8 lat posiadam również krótkiego y61, wcześniej niva.
Trochę ogarniam samochód i będę coś chciał pojeździć turystycznie po Europie.
Pozdrawiam

JedrulaL
Posty: 34
Rejestracja: 15 sie 2020, 20:43

Re: Witam

Post autor: JedrulaL »

Cześć wszystkim,
wpadłem na forum w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie czym zastąpić za jakiś czas mojego Jeep'a, tym razem ma być Toyota, teraz pozostaje pytanie jaka :)
Pozdrawiam

lipek
Posty: 62
Rejestracja: 18 sie 2020, 14:00
Auto: KZJ95 3.0D automat

Re: Witam

Post autor: lipek »

Cześć wszystkim,
Tydzień temu zakupiłem J95 98 r. bez modyfikacji. Samochód ma już swoje lata więc co nieco trzeba tam poprawiać, a że lubię sobie podłubać to zamierzam dużo robić sam. Mam nadzieję że wspomożecie radą i doświadczeniem :)

bazmasta
Posty: 29
Rejestracja: 19 sie 2020, 22:08

Re: Witam

Post autor: bazmasta »

Witam wszystkich. Od 2 lat jestem posiadaczem TLC 120 (wersja 125). Natrafiłem na te forum szukajac porad. Mam nadzieję, że bardziej doświadczeni użytkownicy będą wyrozumiali na "dziwne" pytania :)
Pozdrawiam wszystkich starych jak i nowych użytkowników.

lukebrazi
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2018, 19:25

Re: Witam

Post autor: lukebrazi »

Witam użytkowników forum :)
Jeżdżę 2uzfe.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


Sebastian.
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2020, 19:05

Re: Witam

Post autor: Sebastian. »

Cześć!
Jestem pasjonatem terenówek, kilka miesięcy temu kupiłem 95ke, którą aktualnie remontuję.

Hima
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 14:28

Re: Witam

Post autor: Hima »

Sebastian. pisze:
28 sie 2020, 19:09
Cześć!
Jestem pasjonatem terenówek, kilka miesięcy temu kupiłem 95ke, którą aktualnie remontuję.
Witaj!
Tak, remont to już hobby. Moje 95 części zbieram sam.
Darmowe gry promocyjne są prezentowane na https://gry-hazardowe-za-darmo.com/poke ... gury-kart/ platformie z grami dla najlepszych fanów.

Awatar użytkownika
Roni
Posty: 58
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:17
Auto: HZJ105

Re: Witam

Post autor: Roni »

Cześć wszystkim!
Jakis czas temu zakupilem HZJ 105 i mam nadzieje ze znajde u Was jakies wsparcie tech,odpowiedzi na dreczace mnie pytania :lol: no i licze na ciekawe konwersacje. :D

zachowania
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2020, 15:39

Re: Witam

Post autor: zachowania »

Witajcie. Wpadłem do Was zaczerpnąć trochę wiedzy na temat j90. Niestety obecne cywilne kombi jest za niskie i tylko asfaltowe a ja lubie zjechać czasami z tych asfaltów

Wysłane z mojego NX591J przy użyciu Tapatalka


krasy75
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 22:41

Re: Witam

Post autor: krasy75 »

Dzień dobry.
Pozdrawiam Szanownych Użytkowników forum. Śledzę je od jakiegoś 1,5 roku, tj. od chwili, gdy zacząłem poszukiwać terenówki, która sprawdziłaby się w roli rodzinnego autobusu - mama, tata i czworo urwisów ;) No i padło na 120-kę :) Jestem jej właścicielem od prawie roku. Na co dzień auto używane do ogarniania spraw rodzinnych, ale tak często jak się da staramy się "zjechać z asfaltu", żeby pobyć bliżej przyrody.

Awatar użytkownika
tadeusz84
Posty: 55
Rejestracja: 07 wrz 2020, 09:52
Auto: KZJ90
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: tadeusz84 »

Witam serdecznie forumowiczów!

Jestem nowy na forum - zarejestrowałem się kilka dni temu, bo przyszedł czas na powrót do offroad i kupiłem KZJ90... Kiedyś jeździłem Fordem Maverickiem, którego kupiłem jako pierwszą w życiu terenówkę dla zabawy - i nie powiem, było to bardzo ciekawe doświadczenie...
Teraz chcąc do tego wrócić szukałem kilku aut - Patrola, Disco 2 i właśnie Toyoty... Po obejrzeniu kilku D2 i weryfikacji ich stanu technicznego szybko mi przeszło i skupiłem się na Land Cruiser... Chciałem kupić J95 - interesuje mnie lekki offroad i wyprawy, ale że dysponuję ograniczonym czasem i nie chciało mi się jeździć za daleko - trafiła się 90tka :)...

Dzięki forum w weekend sprawdziłem, czy poprzedni właściciel nie kłamał z wymianą rozrządu (data na pasku i ogólny stan) i zresetowałem kontrolkę t-belt, z którą nie poradził sobie mechanik, który mu ten rozrząd robił - czyli wykręcanie licznika mam już za sobą...

Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ