Assistance ADAC

Moderator: luk4s7

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Assistance ADAC

Post autor: MaxLux »

Chcialem wykupic przed wyjazdem - zarejestrowalem sie i ... "weryfikujemy twoje zgloszenie czekaj cierpliwie" - o co hozzi ?? gdzies pisali ze trzeba miec wprowadzajacego jak do TLC ;)

Moze skorzystac z tego posrednika ? - motocycki go polecaja

http://jazdawde.pl/ile-czasu-trwaja-for ... 0102d87182" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: Assistance ADAC

Post autor: LEX »

Spokojnie możesz się do Bienerta odezwać. Ja przez niego sobie ADACa załatwiałem. No ale nie spodziewaj się, że to będzie kwestia wpisania karty kredytowej, ściągnięcia ok.80 euro i już jutro gotowe... Papierologia może potrwać dłużej. Póki co rozejrzyj się w ofercie np. PZMOTu, albo Gothaer czy nawet mBanku. Oni wszyscy, podobnie jak ADAC posiłkują się lokalnymi firmami podczas wpadek zagranicznych, więc może się okazać, że kupisz ubezpieczenie w mBanku na miesiąc za jakieś 30zł i będziesz miał prawie to co ADAC a nie musisz płacić za cały rok.

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Assistance ADAC

Post autor: MaxLux »

Ale te wszystkie mbanki i pzmoty to praktycznie to samo co mam rozszerzonym assistance przy ubezpieczeniu ...

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Assistance ADAC

Post autor: MaxLux »

I przyszlo samo !

Wystarczylo sie zarejestowac a karta i druczek do oplaty sam przyszedl :)
Okazalo sie ze nawet mialem ubezpieczenie waznie od samego zgloszenia

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Assistance ADAC

Post autor: MaxLux »

I kupa z tego ubezpieczenia :twisted:

Dobrze, ze sie zweryfikowalo w PL a nie gdzies w Albani ...

Pozyczylem auto od kumpla - a tu zonk skrzynia pracuje w trybie awaryjnym, sprawdzilem na szybko i niestety remont skrzyni. Assistance pomimo ze Top jakies dupowate - holowanie do 100km i wtedy sobie przypomnialem o ADAC

Dzwonie - czekam 40 min nic, potem podali inny telfon i przemila pani po polsku wyjasnila, ze owszem jest holowanie bez limitu ale ... do kwoty 300€ :( tylko ze liczone po niemiecku ze wystarczy to na 70km :evil:

Dwa razy podawalem ze mam ADAC Plus - niewazne - limit 300€

Za te 80€ ADAC'a mozna bylo miec w PZU prawdziwe ubezpieczenie z limitem 1000km ;)

ODPOWIEDZ