Zmiany na stronie

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Zmiany na stronie

Post autor: konus »

Dzisiaj z Cooderem wprowadziliśmy zmiany na stronie głównej stowarzyszenia oraz pozmienialiśmy poddziały w wyprawach na forum. Mamy nadzieję że obecnie wszystko stało się bardziej przejrzyste a strona główna zachęca do częstego odwiedzania jej.

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: Zmiany na stronie

Post autor: MariuszS »

No, takiego sprężu dawno nie było!
Gratulacje, dzięki za kawał dobrej roboty!

Aż by się chciało napisać jakiś nowy artykulik, ale trafiły mnie inne priorytety ... :-(

Jedynie mogę wygenerować jakiś pomysł - np. comiesięczny konkurs na zdjęcie o tematyce szeroko pojętego 4x4 (czyli niekoniecznie "żelazo", ale i pejzaż zobaczony przy okazji użytkowania 4x4).
Fotki o określonych wymiarach (mają być z obojętnie którego roku, ale z miesiąca +/- tego, którego dotyczy dana edycja konkursu) wysyłamy do xx dnia każdego miesiąca, potem prosta ankieta do głosowania. Jakaś drobna nagroda, z puli gadżetów, ale najważniejsze - otrzymujemy na koniec gotowy materiał na Kalendarz Klubowy :-)

LEŚNY
Członek Zarządu
Posty: 633
Rejestracja: 26 gru 2010, 19:35
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Zmiany na stronie

Post autor: LEŚNY »

Mariusz :D pomysł na konkurs super 8) Nie odpuszczaj, ciśnij coby zrealizować :D

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: Zmiany na stronie

Post autor: Cooder »

To ja może dla zainteresowanych bardziej szczegółowo:

Wiele osób (w tym ja sam ;-)) narzekało na nieprzejrzystość działu Wyprawy. Trzypoziomowa struktura została uproszczona do dwóch poziomów, a ilość działów, poddziałów i poddzialików zmniejszona została z 25 ( :shock: ) do 5. Mimo, że parę rzeczy powędrowało tym samym do jednego worka, to myślę, że łatwiej teraz będzie można się odnaleźć (czobi - to z dedykacją dla Ciebie ;-))

Regulamin forum i wątek "Tu się witamy" widać teraz w nagłówku w każdym dziale - nie ma więc wymówki, że ktoś czegoś nie wiedział. To samo dotyczy działu Giełda i przynależnego regulaminu.

Jeśli chodzi o stronę główną, którą będziemy teraz systematycznie dopieszczać, to w bloku po prawej stronie pod panelem użytkownika wyeksponowaliśmy 3 artykuły, które ułatwią mam nadzieję korzystanie ze strony i zamieszczanie wpisów w blogu (do czego zachęcam!).

Wszystkie wpisy na blogu będzie można znaleźć w jednej z 4 kategorii w menu głównym: Ciekawostki, Nasze auta, Techniczne i Wyprawy.

Na stronie głównej znajdziecie u góry slideshow z zajawkami do 5 najnowszych wpisów na blogu, a pod spodem zajawki z poszczególnych 4 kategorii.

W prawej kolumnie na stronie głównej mamy nareszcie :roll: aktualny terminarz imprez organizowanych lub współorganizowanych przez TLC OC z odnośnikami do odpowiednich wątków, gdzie - po staremu - będą zamieszczane wszystkie informacje i ewentualne zapisy uczestników.

Chcemy, żeby strona główna była ciekawa i urozmaicona, a jednocześnie w miarę uporządkowana i nieprzeładowana "materią". Nie wiem, czy nam się udało (wg mnie tak :D ), ale jesteśmy otwarci na sugestie. Wszystkich pomysłów na pewno nie wprowadzimy w życie, bo każdy pewnie ma swoją koncepcję, ale próbować można ;-)

Jerzy23
Posty: 843
Rejestracja: 29 sie 2009, 09:19
Auto: FZJ76

Re: Zmiany na stronie

Post autor: Jerzy23 »

MariuszS pisze:...
Jedynie mogę wygenerować jakiś pomysł - np. comiesięczny konkurs na zdjęcie o tematyce szeroko pojętego 4x4 (czyli niekoniecznie "żelazo", ale i pejzaż zobaczony przy okazji użytkowania 4x4 ...

Podoba mi się ten pomysł 8) Nieskromnie powiem ze nawet BARDZO mi się podoba :lol:

Cooder. Jutro jade na prawie tydzień pod jemeńska granicę. Jeśli byłaby szansa, to po powrocie mógłbym napisać krótka relacje z kilkoma zdjęciami.. Nawet jak nie dotrę pod samo przejście graniczne, to i tak będę w wielu innych fajnych lokacjach...

Dajcie znać co o tym myślicie..

pozdro

JW :wink:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Zmiany na stronie

Post autor: konus »

Jurek co tu myśleć. Wrócisz, opisuj, wstawiaj wpis i wszyscy zobaczą jak tam u Ciebie jest.

Jerzy23
Posty: 843
Rejestracja: 29 sie 2009, 09:19
Auto: FZJ76

Re: Zmiany na stronie

Post autor: Jerzy23 »

OK stoi :wink: Zrobie w sumie ponad 2000 km, wiec nawet jak bardzo bym sie staral omijac co ciekawe to statystycznie i tak musze w cos trafic :) wiec art bedzie :)

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Zmiany na stronie

Post autor: Addams »

Alleluja! :D

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: Zmiany na stronie

Post autor: Cooder »

Dajesz Jurek! Czekamy na foty i jakąś relację ! :-)

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Re: Zmiany na stronie

Post autor: margo »

Oprócz naklejek z imprez TLC brakowało naszego klubowego TV. Tam też jest pełno fajnego materiału z naszych wypraw i imprez. Dodałem więc do strony. Miłego oglądania i wspominania :D

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Zmiany na stronie

Post autor: hashid »

o wczoraj pytałem Margo o stare reklamy a dziś - bach - konus to wrzucił.
ładnie zaczyna to hulać :wink:

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: Zmiany na stronie

Post autor: endurance »

dla "miłości powszechnej" :) nie będę negował rezygnacji z podziału, uporządkowanego ładu w myśl zasady, dobra baza danych też potrzebuje czasem frywolności :)

CREATE TABLE AZJA
wojciech endurance
www.polkasteam.pl

Awatar użytkownika
wolf
Klubowicz
Posty: 828
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:47
Auto: Hilux, 69AM
Kontakt:

Re: Zmiany na stronie

Post autor: wolf »

Addams pisze:Alleluja! :D
Hasta La Victoria Siempre
chewolf
8) :mrgreen:

Awatar użytkownika
ems!
Posty: 175
Rejestracja: 07 paź 2013, 11:12
Auto: Godzilla HZJ78, Fenix HDJ100, Kronos V8
Kontakt:

Re: Zmiany na stronie

Post autor: ems! »

Fajnie, teraz wejście na forum powinno się zaczynać od wejścia na stronę główną.

Sugestia - warto ustandaryzować fotki do slideshow, zasysanie pierwszej z artykułu powoduje, że nie wszystkie mieszczą się na całą szerokość. A może slideshow generować ręcznie, z ładną grafiką do wybranych materiałów, a nie do najnowszych? Najnowsze pokazują się w odpowiednich kategoriach.

Druga - logo partnerów, w formie migającej warto dać pod naklejki z imprez, również w jednym formacie. Każde logo linkuje do treści z nim powiązanej. Prawa kolumna pomieści jeszcze trochę wyróżnionych treści.

Pozdrawiam emsi

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Zmiany na stronie

Post autor: konus »

Na razie nie planujemy kolejnych zmian w wyglądzie. Są inne rzeczy do roboty.

ODPOWIEDZ