Odzież klubowa TLC

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Odzież klubowa TLC

Post autor: hashid »

Black pisze: ja tam swoje naklejki w większości potraciłem już dawno z szybami i nowych nie zamierzam przysposabiać, bo mnie pecha przynoszą :roll:
ale naklejki trzymają stłuczone szkoło w kupie przemawiając językiem korzyści :mrgreen:
ja jak dziecko - lubię naklejki, koszuli i inne duperele więc rozumiem potrzeby innych miłośników gadżetów :wink:

lech
Posty: 222
Rejestracja: 15 maja 2009, 00:46

Re: Odzież klubowa TLC

Post autor: lech »

@Black - jeszcze cyrkiel i węgielnicę sobie wydrukujcie na koszulce klubowej, będzie git :mrgreen:

A serio rzecz biorąc - bardzo słuszna inicjatywa. Jak wiadomo, uczestników forum jest wielokrotnie więcej niż klubowiczów i w zasadzie są to nowe i nowsze twarze w kręgu TLC. Koszulka czy znaczek poprawi rozpoznawalność na imprezach i ułatwi integrację, a koszt promocji forum - znikomy. Popieram pomysł . :!:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Odzież klubowa TLC

Post autor: Kames »

najlepiej tak :!: nie jestem frajerem bo jade ......................
Obrazek

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Odzież klubowa TLC

Post autor: Kames »

Lech o toto ci chodziło
Obrazek

lech
Posty: 222
Rejestracja: 15 maja 2009, 00:46

Re: Odzież klubowa TLC

Post autor: lech »

Kames, przeca wiadomo, o co cho... :wink:

tak mi się kojarzą pewne myki klubu ze społecznością spod znaku cyrkla czy tam kielni. Luuuzik. :wink:

Ale koszulki dla forumowiczów to inicjatywa warta zrealizowania.

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Odzież klubowa TLC

Post autor: BigU »

ja zrozumiałem to na swój sposób " cały ja" :D czyli po tlc campie! powinny być spalone koszulki bo jeszcze ktoś niegodny będzie ją nosił :D

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Odzież klubowa TLC

Post autor: BigU »

dla Południowców, wystarczy wpadać do nas w piachy i na pewno Duchu wymyśli jakieś koszulki z logiem Południa lub wymyślimy je wspólnie :D bo nam "Brązowym" też zależy co by nas było widać na imprezach :D

Maciuś, Duchu ! do roboty :roll:

Awatar użytkownika
ktomek
Posty: 366
Rejestracja: 16 wrz 2009, 11:55
Auto: XK, Wrangler, Hilux
Kontakt:

Re: Odzież klubowa TLC

Post autor: ktomek »

BigU pisze:na pewno Duchu wymyśli jakieś koszulki z logiem Południa lub wymyślimy je wspólnie
Masz na myśli koszulkę, która będzie zarówno TLC, jak i Południe, żeby było integracyjnie ?
No to jest OK
Coś w stylu TLCowners CLub, grupa Południe

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Odzież klubowa TLC

Post autor: Kames »

ktomek pisze:
BigU pisze:na pewno Duchu wymyśli jakieś koszulki z logiem Południa lub wymyślimy je wspólnie
Masz na myśli koszulkę, która będzie zarówno TLC, jak i Południe, żeby było integracyjnie ?
No to jest OK
Coś w stylu TLCowners CLub, grupa Południe
Panowie zaczyna sie robic ujowo ,niech chłopy z /Tlc owners club zwane równiez jako KLUB/ nakreslą co moze byc na koszulce dla klubowicza, a co ma byc dla uzytkownika forum , i nikt tu Bigu nie chce sie wynosic na wyzyny i dyskutowac kto godny a kto nie , nie o to w tym chodzi ,skoro klub ma zasady to uszanujcie to zamiast za kazdym razem atakowac , jak wynika z tematu . bo pierwsze był klub a potem forum a nie odwrotnie .
Patrząc na to z boku człowiek widzi posty i posty ,ale ktos to zrobił ,ktos sprawuje nad tym jakąs piecze, ktos zapłacił za www tlc.org.pl nie tak jest :!: :!: a tu najlepiej napisac pare post. i uwazac ze złapało sie pana Boga za nogi

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Odzież klubowa TLC

Post autor: BigU »

ktomek pisze:
BigU pisze:na pewno Duchu wymyśli jakieś koszulki z logiem Południa lub wymyślimy je wspólnie
Masz na myśli koszulkę, która będzie zarówno TLC, jak i Południe, żeby było integracyjnie ?
No to jest OK
Coś w stylu TLCowners CLub, grupa Południe
Właśnie chodzi mi o koszulkę z "Forum TLC Południe" a nie klubową co mi do klubów :D

my mamy swój świat i klub też, więc skoro tu jesteśmy to czemu nie, Forum to forum :D

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Odzież klubowa TLC

Post autor: BigU »

kames76 pisze:
ktomek pisze:
BigU pisze:na pewno Duchu wymyśli jakieś koszulki z logiem Południa lub wymyślimy je wspólnie
Masz na myśli koszulkę, która będzie zarówno TLC, jak i Południe, żeby było integracyjnie ?
No to jest OK
Coś w stylu TLCowners CLub, grupa Południe
Panowie zaczyna sie robic ujowo ,niech chłopy z /Tlc owners club zwane równiez jako KLUB/ nakreslą co moze byc na koszulce dla klubowicza, a co ma byc dla uzytkownika forum , i nikt tu Bigu nie chce sie wynosic na wyzyny i dyskutowac kto godny a kto nie , nie o to w tym chodzi ,skoro klub ma zasady to uszanujcie to zamiast za kazdym razem atakowac , jak wynika z tematu . bo pierwsze był klub a potem forum a nie odwrotnie .
Patrząc na to z boku człowiek widzi posty i posty ,ale ktos to zrobił ,ktos sprawuje nad tym jakąs piecze, ktos zapłacił za www tlc.org.pl nie tak jest :!: :!: a tu najlepiej napisac pare post. i uwazac ze złapało sie pana Boga za nogi
Tee ! kuzyn nie szalej, ja nic nie chcę od klubu, ani się nie czepiam :D

Awatar użytkownika
ktomek
Posty: 366
Rejestracja: 16 wrz 2009, 11:55
Auto: XK, Wrangler, Hilux
Kontakt:

Re: Odzież klubowa TLC

Post autor: ktomek »

Znaczy się temat umarł w swej pierwotnej formie?

PePe
Posty: 675
Rejestracja: 22 mar 2010, 18:50
Auto: Gx470 , Hdj80 , AutoLaweta 24h do us?ug , discovery 1
Kontakt:

Re: Odzież klubowa TLC

Post autor: PePe »

a ja mam znajomego w miejscowiosci Łask prowadzi firme o nazwie TDS zajmuje sie produkcja ubran i naszywkami na nie lub nadrukami pytałem go o cene zwykłej bluzy z logo jak forum ma. to koszt okolo 60zl za 15sztuk daje przykład

PePe
Posty: 675
Rejestracja: 22 mar 2010, 18:50
Auto: Gx470 , Hdj80 , AutoLaweta 24h do us?ug , discovery 1
Kontakt:

Re: Odzież klubowa TLC

Post autor: PePe »

patryknowak111 pisze:a ja mam znajomego w miejscowiosci Łask prowadzi firme o nazwie TDS zajmuje sie produkcja ubran i naszywkami na nie lub nadrukami pytałem go o cene zwykłej bluzy z logo jak forum ma. to koszt okolo 60zl za 15sztuk daje przykład

ps 60zl za sztuke przy braniu 15 sztuk

Awatar użytkownika
ktomek
Posty: 366
Rejestracja: 16 wrz 2009, 11:55
Auto: XK, Wrangler, Hilux
Kontakt:

Re: Odzież klubowa TLC

Post autor: ktomek »

A co to jest zwykła bluza?
bo 60zł za taką bardzo zwykłą, to nie jest jakoś strasznie tanio

ODPOWIEDZ