Zderzak przedni J15 - modyfikacje

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Zderzak przedni J15 - modyfikacje

Post autor: Pyrka »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18025
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Zderzak przedni J15 - modyfikacje

Post autor: kylon »

Nie jest zbyt piękny. I tak ze względu na brak homologacji poza zasięgiem. Ten dolny to już mega kupa. Liczba dostępnych gratów wciąż rośnie. Świat dodatków szybko reaguje na nowe marki.

Rafi
Posty: 897
Rejestracja: 17 cze 2009, 15:49
Auto: VZJ90, KDJ120
Kontakt:

Re: Zderzak przedni J15 - modyfikacje

Post autor: Rafi »

Kylon, może nie jest zbyt piękny, ale na pewno upiększa J15 zasłaniając częściowo ten grill i reflektory, wołające o pomstę do nieba ;)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18025
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Zderzak przedni J15 - modyfikacje

Post autor: kylon »

Oczywiście wygląd to sprawa indywidualna. Jestem zwolennikiem starych terenówek ale jako auto rodzinne do codziennej jazdy bardzo mi się podoba. Jak kupiłem Navarę też myślałem, że trzeba od razu wszystko zmienić. Po miesiącu leżało zawieszenie, snorkel, zderzak i komplet osłon. Założyłem zawieszenie inne koła, lepsze hamulce i to mi wystarczyło. Resztę szpeja sprzedałem. Do dziś leży jeszcze snorkel i tylny zderzak Kaymar. Auto spodobało mi się takie jakim jest. Podobnie jest z nową Toyotą. Brzydka ale coś w sobie ma. Jeśli ma fajnie jeździć to czemu nie. Toyota moim zdaniem ma najlepszy serwis w Polsce. Inne marki niestety są sto lat za murzynami. Nie twierdzę o ich doskonałości ale o tym że są i dostępność części jest spora - kwestia dobrej logistyki. Nie ma co sie oszukiwać świat za kilka lat będzie wyglądał inaczej i samochody jakimi jeździmy na co dzień znajdziemy tylko w muzeum lub na obrazkach. Szkoda tylko że inżynierowie ARB nie wprowadzą jakiejś zmiany. Tłuką te zderzaki na jedno kopyto praktycznie od kilkunastu lat. Świat kupuje więc może nie potrzebna im zmiana. Jeśli bym się tam dostał zrobił bym kilka zmian :wink:. Tylko że cały świat nie widzi problemów ze stalowym zderzakiem a Unia tak. Nie wiem czy wiecie ale są nowe przepisy dotyczące wyciągarek jako takich i dotyczą już pojazdów użyteczności publicznej - ale nie kasztańmy o tym w tym dziale. jestem nimi załamany. Jak tylko uzyskam w języku polskim wrzucę dla ogólnej wiedzy :wink:.

mlpilot
Posty: 9
Rejestracja: 18 paź 2010, 14:18
Auto: LC150
Kontakt:

Re: Zderzak przedni J15 - modyfikacje

Post autor: mlpilot »

Toyota w Australii oferuje następujące akcesoria do LC150. Zderzak wraz ze światłami dziennymi to koszt ponad $2600 AUD.
Załączniki
74632.jpg
79739.jpg

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18025
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Zderzak przedni J15 - modyfikacje

Post autor: kylon »

Ale brzydactwo :wink:

mlpilot
Posty: 9
Rejestracja: 18 paź 2010, 14:18
Auto: LC150
Kontakt:

Re: Zderzak przedni J15 - modyfikacje

Post autor: mlpilot »

Nie dość, że brzydkie, to jeszcze drogie i jak się ma kamerę z przodu to taki zderzak mocno ogranicza widoczność, a także zmniejsza kąt podjazdu. Dlatego w to się nie bawię. Na dodatek po co mi wyciągarka? Chyba do wielbłąda mam przyczepić, bo drzewa nie znajdę żadnego.

Zeng
Posty: 48
Rejestracja: 30 lip 2010, 13:15
Auto: LC150

Re: Zderzak przedni J15 - modyfikacje

Post autor: Zeng »

Znalazłem jeszcze zderzak firmy AFN, ciekawe jak wygląda w realu.
Załączniki
1321619218.jpg
1321619218.jpg (50,8 KiB) Przejrzano 6687 razy

Awatar użytkownika
MAC332
Posty: 129
Rejestracja: 02 cze 2010, 23:43
Auto: LC150 i co? wpl.
Kontakt:

Re: Zderzak przedni J15 - modyfikacje

Post autor: MAC332 »

Kupa straszna , mogliby chociaz zrobic real foto - ale chyba brak chetnych. :mrgreen:
Obrazek



Jedynym człowiekiem który może komputerowo porządnie dopasować zderzak jest P. Pyrka :D

Zeng
Posty: 48
Rejestracja: 30 lip 2010, 13:15
Auto: LC150

Re: Zderzak przedni J15 - modyfikacje

Post autor: Zeng »

Dokładnie, nie dość, że drogie, ciężkie to jeszcze dopasowane jak....

ODPOWIEDZ