Prestige zakup

Moderator: luk4s7

p_ozim
Posty: 112
Rejestracja: 31 maja 2010, 05:37
Auto: J 120
Kontakt:

Prestige zakup

Post autor: p_ozim »

Witam
W serwisie proponują mi wersje Prestge z tapicerką materiałową premium.Sprzedawca sam nie wie czym się różni premium od zwykłej.
Czy może ktoś mi coś więcej powiedzieć na ten temat .

Awatar użytkownika
mamut
Posty: 252
Rejestracja: 21 mar 2012, 08:56
Auto: GDJ150 '18
Kontakt:

Re: Prestige zakup

Post autor: mamut »

Serio piszesz ?
Bo czytam to już któryś raz z rzędu i niedowierzam .. :shock: :shock: :shock: :shock:
Sprzedawca - nie będę komentował ... :shock: :shock:
A ty sam ... nie można wejść na stronę Toyota Polska - -> cennik Land Cruiser - > Porównaj wersje wyposażenia (str. 7) ... :shock: :shock: :shock:

gdzie ten świat zmierza

Awatar użytkownika
021CLT
Posty: 205
Rejestracja: 15 cze 2012, 21:34
Auto: Toyota LC120
Kontakt:

Re: Prestige zakup

Post autor: 021CLT »

Chodzi o różnice w tapicerce-materiale Prado vs Premium.
Wyposażenie dodatkowe to inne tysiące postów :mrgreen:
Niestety z katalogu nie wyczytasz organoleptycznie co znaczy materiał premium. Próbek oczywiście nie ma.
Ale pamietaj, że różnica 50 tys pomiedzy wersjami to sporo jak na zwracanie uwagi tylko na tapicerke. No chyba , że sprzedawca ma możliwość do Prado włożyć lepsze fotele wraz z elektryką... :mrgreen:

Awatar użytkownika
mamut
Posty: 252
Rejestracja: 21 mar 2012, 08:56
Auto: GDJ150 '18
Kontakt:

Re: Prestige zakup

Post autor: mamut »

021CLT pisze:
31 mar 2022, 15:26
Chodzi o różnice w tapicerce-materiale Prado vs Premium.
Wyposażenie dodatkowe to inne tysiące postów :mrgreen:
Niestety z katalogu nie wyczytasz organoleptycznie co znaczy materiał premium. Próbek oczywiście nie ma.
Ale pamietaj, że różnica 50 tys pomiedzy wersjami to sporo jak na zwracanie uwagi tylko na tapicerke. No chyba , że sprzedawca ma możliwość do Prado włożyć lepsze fotele wraz z elektryką... :mrgreen:
z posta nie wynika jasno, że chodzi o tapicerkę :lol:
jak ja swojego zamawiałem to była właśnie możliwość zamówienia Prado z tapicerką Premium - elektryką i ogrzewaniem
ale osobiście to zrobiłbym taki manewr jak u siebie, uszyć skórę albo inna dowolną tapicerkę .. koszt pewnie podobny jak dopłata do tej tapicerki premium ..

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Prestige zakup

Post autor: luk4s7 »

Wersja Premium ma pare elementów więcej niż Prado. Analizując jednak ciennik przy zakupie mojej 150’tki w 2018 roku doszedłem do wniosku że ta wersja nie ma najmniejszego sensu. Już lepiej dopłacić do Invincible czyli następnej w cenniku lub zostać przy Prado. Dzisiaj Prado nie ma lamp led a wtedy miało. To robi różnicę i z tego punktu widzenia Toyota obniżyła atrakcyjność Prado na rzecz Premium właśnie która to ledy ma.

Sama tapicerka w Prado jest welurowa. Fajna. Oldschool’owa trochę. Premium nigdy nie widziałem więc trudno się wypowiedzieć. Powód j/w.

Zyzol
Posty: 347
Rejestracja: 20 gru 2007, 19:36
Auto: KDJ 95
J15
Kontakt:

Re: Prestige zakup

Post autor: Zyzol »

nie ma się co koledze dziwić, że pyta bo dzisiejsza sprzedaż na zapisy w tak okrojonym wydaniu nie wszystkim podchodzi

ODPOWIEDZ