FJ Cruiser

Moderator: luk4s7

TYPHOON
Posty: 38
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:10
Auto: FZJ 80 4.5 24V 1995
Kontakt:

FJ Cruiser

Post autor: TYPHOON »

czesc,

poszukuje FJ Cruiser dla malzonki 8)

Budzet ok. 65kpln.

Na razie zbieram informacje o:

http://allegro.pl/toyota-fj-cruiser-i2932658153.html

http://otomoto.pl/toyota-fj-cruiser-200 ... 83580.html

Obydwa samochody sa z Kielc.

Jesli ktos ma dane o jakims innym godnym polecenia egzemplazu na sprzedaz prosze o info.

Pozdr.
Tomasz
781 266166
Ostatnio zmieniony 16 sty 2013, 17:29 przez Remiołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem linki.

Awatar użytkownika
jackswan
Posty: 166
Rejestracja: 01 wrz 2010, 21:07
Auto: FJC AT 10
Kontakt:

Re: FJ Cruiser

Post autor: jackswan »

Haj Tom,

Nic o nich nie napiszę.
Ja bym sprawdził jeszcze możliwość targania zza oceanu.
Zawsze można nakrecić makaron na uszy firmą co się tym trudnią i poszukać co Tobie się podoba.

Udanych łowów.

Jaco

Awatar użytkownika
Emek
Posty: 472
Rejestracja: 10 paź 2012, 17:59
Auto: HZJ76,Yamaha SR500
Kontakt:

Re: FJ Cruiser

Post autor: Emek »

Oglądałem dziś tą z allegro za 55k. Udało mi się ją namierzyć stoi w serwisie Iveco. Aukcja jest grzecznościowa bo auto należy do znajomego kierownika serwisu czy coś teges. W każdym razie poniżej podaję co mi się udało ustalić.
VIN JTEBU11F070086857
Auto z 2007 roku - przebieg wydaje się być autentyczny i to jest atut tego auta. Właściciel podobno zakupił auto, trochę pojeździł i miał dzwona (prawy tył) - uszkodzenia mam na czarnobiałym pdfie wyślę chętnym - uszkodzenia znacznie mocniejsze niż te z twojego wariantu nr 2. Następnie właściciel sprowadził auto do PL, naprawił z zamiarem użytkowania i zmarł.Sprawę prowadzi syn tel 605 548 417 - z nim trza gadać. Elementy plastikowe w obrębie uszkodzeń wewnątrz są nowe i dobrze spasowane. Wygląda to dość dobrze, pod plastikami jak dotarłem do blachy. Auto podobno jest po wszystkich opłatach na gotowo do rejestracji. W środku czyste w zasadzie jak nowe. Ponoć stoi od 2007 roku, widać lekkie ogniska korozji na ramie i niektórych elementach pod spodem ale żadnych dramatów - powierzchownie, ale sprężyny, wachacze, amory i wszystko pozostałe faktycznie wygląda na opisany przebieg. Nowy akumulator. Pan zeznał że stary zdechł z nieróbstwa i wstawili nowy Boscha. Auto pali na dotyk, na postoju biegi wchodzą ale nie jeździłem. Przekładnia rozdzielcza też wydaje się OK. W bagażniku zapas inny niż pozostałe kapcie, Hankook AT. Nie zauważyłem uszkodzeń ramy lub elementów zawieszenia.
Opisany dzwon to uszkodzenia w okolicy tylnego prawego okna zachaczające o tylną klapę i delikatnie te fikuśne drzwiczki bez klamek :D z tyłu. Nie znam się na blacharce ale wizualnie zewnętrznie i pod plastikami wygląda nieźle. Pan który pokazywał mi auto twierdzi że naprawa polegała na wymianie uszkodzonych elementów na nowe, ale nie wie kto naprawiał auto. Ogólnie niewiele wie gdyż aukcja jest grzecznościowa dlatego nie podali w ogłoszeniu własnego telefonu tylko meila do właściciela. Mam zestaw zdjęć i lichy czarno-biały pdf uszkodzeń. Jak kto chce to podawać meile.

TYPHOON
Posty: 38
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:10
Auto: FZJ 80 4.5 24V 1995
Kontakt:

Re: FJ Cruiser

Post autor: TYPHOON »

morel dziekuje.

struco@wp.pl - czekam na fotki.

TYPHOON
Posty: 38
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:10
Auto: FZJ 80 4.5 24V 1995
Kontakt:

Re: FJ Cruiser

Post autor: TYPHOON »

Nieaktualne. Forumowiczom z Kels wielkie podziekowania.

Do zobaczenia na trasie.

Awatar użytkownika
Emek
Posty: 472
Rejestracja: 10 paź 2012, 17:59
Auto: HZJ76,Yamaha SR500
Kontakt:

Re: FJ Cruiser

Post autor: Emek »

Jak kupiłeś to pochwal się nabytkiem.

Makryl
Posty: 41
Rejestracja: 08 cze 2009, 23:23
Auto: 100 by?a
95 by?a
FJ jest!
Kontakt:

Re: FJ Cruiser

Post autor: Makryl »

Koledzy, czy to czasem nie ta sztuka http://allegro.pl/toyota-fj-cruiser-4-0 ... 33805.html" onclick="window.open(this.href);return false; ? Coś z nią nie halo?

Awatar użytkownika
Emek
Posty: 472
Rejestracja: 10 paź 2012, 17:59
Auto: HZJ76,Yamaha SR500
Kontakt:

Re: FJ Cruiser

Post autor: Emek »

To nie ta sztuka.Tamta była srebrna, no chyba że w międzyczasie zmieniła kolor :mrgreen: (VIN się nie zgadza).Tej nie znam.

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2134
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: FJ Cruiser

Post autor: plum76 »

hej
no kolor super, szukałem takiej kiedyś ale nie było wiec jest niebieska. Kiedyś ( 2009) widziałem ją pod hotelem Kasprowym w Zakopanem. Ale nic więcej nie wiem.
PAwel

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: FJ Cruiser

Post autor: consigliero »

http://africatwin.com.pl/showthread.php ... ght=toyota" onclick="window.open(this.href);return false;

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: FJ Cruiser

Post autor: Remiołek »

Marku, dostęp tylko dla zalogowanych :( .

ODPOWIEDZ