Wypożyczalnia 4Runnerów

Moderator: luk4s7

bigi
Posty: 240
Rejestracja: 20 lut 2012, 20:15
Auto: KDJ 95
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: bigi »

nie no auta zle nie wygladaja. PRoblem tylko z promocja ;)

Art
Posty: 162
Rejestracja: 06 paź 2008, 17:14
Auto: VZJ 95 & LPG
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Art »

Czytam ten wątek i jakoś mam wrażenie, ze napinacie się strasznie. Kylon z rozmachem Wernyhory snuje wątek o słabym przekazie dla klienta. A kim jest klient? Klient chce pożyczyć auto, pojeździć i oddać. Nie jest to ktoś kto ma kaplice toyoty w aucie, ale ktoś kto chce sobie pojeździć. Jest po prostu taki segment rynku. Jak sobie pojedzie czymś takim zdopalaniem TRD, to podejrzewam, że czytając o dizelkach 1HZ zwymiotuje :)
Sipox, mam wrażenie, ogarnia temat i stara się trafić w segment klienta, który ma ochotę się zabawić, a nie jeździć z bagażnikiem wyprawowym po zakupy do tesco :) Do tego same rozwiązania TRD chyba pierwszy raz były zastosowane w praktyce. Kiedyś poruszałem ten wątek, ale cicho było (no mozę z wyjatkiem Rokfora) jakoś. Wiem, ze to jest temat progresywny i cieżko jest oderwać się od schematu hi-lift i osioł-diesel, ale trzeba zauważyć, ze są też inne odcienie off-road'u - moze nawet bardziej interesujące.Amen

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Addams »

Art, bardzo interesujący wywód, przeczytaj zatem jeszcze raz dokładnie ogłoszenie Sipoxa, wypisz sobie co tam jest o trd i oceń ile w tym konkretu :wink:
naprawdę pare osób tutaj ogarnia cuś niecoś ponad starego dieselka, nikt sie nie napina, nawet chętnie byśmu tu widzieli Sipoxa jako eksperta od polepszania Toyot- byc może zauważyłeś, że sporo forumowiczów dzieli się swoja wiedzą nie dla marketingu tylko żeby poprostu pomóc. Być może również przyznasz, że przecena samochodów, po które stoi kolejka jest poprostu zabawna :wink: Sipoxowi naprawdę życzę wszystkiego najlepszego bo mam wrażenie, że jest gościem... kolorowym. :D Tyle :wink:

Awatar użytkownika
sipok
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:02
Auto: IS-GTR 4Runner

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: sipok »

Art - no właśnie:) Po pierwsze - niestety większość braci off'owej - i nie tylko Toyotowej oczywiście - z uporem zakłada że 4x4 MUSI BYĆ WOLNE ! Szybkie samochody 4x4 są ZŁE! Benzyna, a niedaj boże LPG jest FOPA i AKYSZ. Przyspieszenie 0-100km/h to coś o co wolno pytać, a tym bardziej odpowiadać w zakresie Toyoty 4x4.

A nieprawda:) Dobry wóz 4x4, a zwłaszcza Toyota musi być niezniszczalna i SZYBKA. Jak który chce sprawdzić - zapraszam, mogę wypożyczyć:)

Addams - właśnie 1 z moich Runnerów 3 gen. widocznych ostatnio na Allegro poszedł "do ludzi" w bardzo przyzwoitej cenie... Auto poszło na jakimś - przez KUP TERAZ w PROMOCJI za 45 000 Pln.
Taka cena bo BEZ poduchy pneumo, kompresora i 100 innych gadżetów które są w cenie ponad 60 000 Pln, po czym nabywca odbierając wóz... dokupił gadżetów za ok. 18 000 Pln :) Tak właśnie działa PROMOCJA, wiesz ? Wchodzisz do marketu po coś za 10 Pln, ale wydajesz 50 Pln bo coś Ci wpadło w oko... A co do udzielania się na forum, widzisz jak czasem znajdę czas to coś naklepię, ale mając 2 firmy które mają w sumie 4 dziedziny, do tego 2 dzieci i ponad 10 Toyek 4x4 - to jest co robić :) A że zaczynam jeszcze budową domu i co rusz jestem w Azji lub za wielką wodą - czasu brak. A następne Toyki i Lexy płyną i niebawem będzie jeszcze więcej zabawy i roboty:) Więc nie mam czasu na siedzenie i "udzielane porad" z mną znawcy, bo co nieco wiem o Toyotach - i czy Ci się to podoba czy nie to JA JE SPRZEDAJĘ REGULARNIE a jak mam wenę i czas to podrzucę czasem jakieś porady - nie koniecznie na tym - forum.
Bo głównie robię to za za pieniądze tym którzy płacą za moje auta.
Acha, czyżbym wyczuwał nutę, taką malutką, malusieńką nutkę zazdrości ? Nie, nie odpisuj, bo zarówno NIE jak i TAK będzie bez sensu - bo to widać i czuć.

Pozd.

Sipok

NA POCHYBEL DIESEL'OM:)

Awatar użytkownika
sipok
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:02
Auto: IS-GTR 4Runner

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: sipok »

FIX - miało być:

Przyspieszenie 0-100km/h to coś o co NIE wolno pytać, a tym bardziej odpowiadać w zakresie Toyoty 4x4.

jezus
Posty: 1817
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: jezus »

Z tą prędkoscią to jak kiedyś nie mówiło sie o mocy silnika w samochodach marki Rolls-Royce ... :mrgreen:

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2513
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: kpeugeot »

sipok - nie wiem poco jesteś na tym forum chyba w celu szukania klientów - bo twoja postawa to jakaś nowobogacka :evil:

Awatar użytkownika
sipok
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:02
Auto: IS-GTR 4Runner

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: sipok »

kpeugeot,

nie masz racji - sprawdź moje inne posty. Ale denerwują mnie "zarzuty" wysuwane wobec moich wozów, mojej roboty, stylu promocji, ect. Bo widzisz - jak MNIE coś nie interesuje, nie podoba mi się - to o tym nie gadam, bo po co ? To proste, prawda ? Szkoda czasu, prawda ? A tu gadka od kilku tygodni, że a to be, a to fe... A może krytycy zrobią w rok czasu kilka identycznych maszyn, ciekawych i dopracowanych, na tyle dobrych że HOŁEK je oglądał z na Baja i cmokał z ZAINTERESOWANIEM. Przy okazji - na naszym stoisku zostawiał wóz którym latał z / do hotelu.

Starczy, idę z chłopakami do pubu.

Pozdro dla wszystkich

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Addams »

Sipok, przejrzałeś mnie, zazdroszczę Ci- samopoczucia :D (poważnie)
Też pozdro dla wszystkich

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Cooder »

sipok pisze: nie masz racji - sprawdź moje inne posty. Ale denerwują mnie "zarzuty" wysuwane wobec moich wozów, mojej roboty, stylu promocji, ect. Bo widzisz - jak MNIE coś nie interesuje, nie podoba mi się - to o tym nie gadam, bo po co ? To proste, prawda ? Szkoda czasu, prawda ? A tu gadka od kilku tygodni, że a to be, a to fe... A może krytycy zrobią w rok czasu kilka identycznych maszyn, ciekawych i dopracowanych, na tyle dobrych że HOŁEK je oglądał z na Baja i cmokał z ZAINTERESOWANIEM. Przy okazji - na naszym stoisku zostawiał wóz którym latał z / do hotelu.

Starczy, idę z chłopakami do pubu.

Pozdro dla wszystkich
Sipok, tak po cichu... daj mi na priva namiar na swojego dealera :mrgreen:

A tak na poważnie: nie czepiamy się przecież Twojej koncepcji na auta terenowe. My tu bardzo lubimy i 4R i tacomy też :wink: Nikt nie stara się udowodnić wyższości diesla na silnikiem benzynowym, czy też odwrotnie. Razi nas po prostu Twój tupeciarski marketing, który tu uprawiasz - ot co :D

Awatar użytkownika
jackswan
Posty: 166
Rejestracja: 01 wrz 2010, 21:07
Auto: FJC AT 10
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: jackswan »

Witam,

Troche sie zrobilo jak w naszym sejmie :lol:
Lubimy sobie dopalac :wink:
Jak sie zapytam czy Pan Tadeusz naszego Adama jest cool ksiazka ? to zapewne uslysze czy mnie ..... tu nie dokoncze bo jeszcze dostane lanto od moda. Albo to drugie no jest w porzo ( mniej prawdopodobne)
Tak samo u nas. Kolega Sipok zaatakowal temat wypozyczalni i oki dla mnie. Jezeli sa ludki z szelestami $$$ i chca placic cene morska za wynajem to tylko sie trzeba cieszyc i zacierac rece. Zapewne znajda sie ludziska ktorzy zaplaca za gotowy produkt i przygotowany do zabawy. Czy sa kolejki czy ich nie ma to tylko mozemy gdybac. Jedni sie smieja, inni zazdrosza innych to ( mniej interesuje ). Brawo za odwage i pomysl ze akurat toyota i z kompresorem tu TRD a nie klekot. Praktycznie u nas w kraju to ogromna przepasc jezeli chodzi o doladowanie mechaniczne silnikow benzynowych o cut wiekszej pojemnosci niz 1.4 :wink:
Zycze Wszystkim abyscie byli szczesliwi. Duzo zdrowka tej jesieni :)
Benzyna-tak, Gaz-nie, Kompresor-raczej tak ale URD nie TRD (jeszcze dla 1 GR-FE) testuja.

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Addams »

Sipok, gdybyś zdecydował się sprzedawać Tacomę, daj ogłoszenie (może być krótkie :wink: ) na tym forum- ona mi się akurat bardzo podoba :D

Awatar użytkownika
sipok
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:02
Auto: IS-GTR 4Runner

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: sipok »

OK, Addams, będę pamiętał o tym,
Jackswan, kompresory TRD do 1GR-a są w TRD od kilku lat w ofercie, ja taki właśnie zakładam do swojego prywatnego 4Runnera 4 gen. z 1GR-em.
Mówię o tym: http://www.toyotaracing.com/trd/feature ... arger.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Zwróćcie uwagę że TRD mówi o tym że to stuff do Tacomy i FJ'ta. Ani słowa o 4Runnerze czy LC200 w wersji arabskiej z 1GR;em. Powód ? Moim zdaniem nie promują doładowania modeli v6 które występują w wariantach V8. Jednak ta teoria miała zastosowanie do 4R 4 gen, w 5 gen. nie ma już V8, tylko 1GR z Double VVTI i 270 KM.

Awatar użytkownika
jackswan
Posty: 166
Rejestracja: 01 wrz 2010, 21:07
Auto: FJC AT 10
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: jackswan »

sipok pisze:OK, Addams, będę pamiętał o tym,
Jackswan, kompresory TRD do 1GR-a są w TRD od kilku lat w ofercie, ja taki właśnie zakładam do swojego prywatnego 4Runnera 4 gen. z 1GR-em.
Mówię o tym: http://www.toyotaracing.com/trd/feature ... arger.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Zwróćcie uwagę że TRD mówi o tym że to stuff do Tacomy i FJ'ta. Ani słowa o 4Runnerze czy LC200 w wersji arabskiej z 1GR;em. Powód ? Moim zdaniem nie promują doładowania modeli v6 które występują w wariantach V8. Jednak ta teoria miała zastosowanie do 4R 4 gen, w 5 gen. nie ma już V8, tylko 1GR z Double VVTI i 270 KM.
Nie tak do konca sie z Toba zgodze.
Moj efjocik to 2010 ( w tym roku zostal zmodyfikowany silnik 1 GR-FE)
Sledze watek pilnie zza oceanem na bratnim forum fjcruiserforums.
Dodatkowo TDR i URD nie oglosily oficjalnie daty sprzedazy ( caly czas chodzi mi o moj model)
W przypadku urd ma to byc soon- takie info dostalem od mr. gadget z urd ( glowny inzynier )- maja opoznienie.
TRD co jedynie to zaprezentowala nowy kompresor na tegorocznym zlocie ale nieoficjalnie nie bedzie sprzedazy w 2012.
Dodatkowo konstrukcyjnie sie troche roznia od siebie.
To tyle co do roznic.
Pozdrawiam,
Jac

Awatar użytkownika
sipok
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:02
Auto: IS-GTR 4Runner

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: sipok »

tak, jeśli chodzi o FJ '10-up to masz rację.
Jest set do wcześniejszej wersji i ja to zakładam:
http://www.ebay.com/itm/Toyota-FJ-Cruis ... 62&vxp=mtr" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany