Wypożyczalnia 4Runnerów

Moderator: luk4s7

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: MaxLux »

Kurde robic legende na 4-runnerze mozna dobrze jak na passcie kombi z silnikiem 1.8TDI
Daj se chlopie bromu z tym pitoleniem o holku, rajdach i cenkich opowiesciach i "tunningu" bo jesze niedawno wszyscy lali ze
smiechu jak sprzedawales "wyparawowa" i "rajdowa" Rawke ... gdzies jeszcze mozna na srajdach znalesc te wypociny ...

Przepraszam - ponioslo mnie bo juz dalej nie da sie czytac tych opowiastek !

Awatar użytkownika
sipok
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:02
Auto: IS-GTR 4Runner

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: sipok »

...
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2012, 10:09 przez Cooder, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Wyrzucam ten bełkot do śmieci i na przyszłość ogranij się chłopie z takimi tekstami na tym forum...

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Remiołek »

Panowie (Pań w wątku nie zauważyłem), jeśli nadal ten wątek będzie zmierzał poziomem do poziomu tych innych forów to wyślę całość do piekła, a teraz proszę dać sobie buzi i będzie cacy (chyba).

Sipok, uprawianie marketingu jeszcze zniosę, ale obrażanie innych forumowiczów w formie jaką zaprezentowałeś (i jakiekolwiek obrażanie) nie będzie miało miejsca na tym forum. Rób co robisz, pisz o swoich autach, ale pohamuj (i reszta też) emocje.

Pozdrawiam naprawdę wszystkich

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Addams »

Sipok, co Ty z tą zazdrością o to jak Ci się wiedzie? Naprawdę bywa tu paru takich, co by Cię mogli na śniadanie połknąć ale nie mają zamiaru tego tak manifestować (nie twierdzę że to ja :wink: ). Nie jesteśmy tylko bezrobotnymi, zazdrosnymi, bezdzietnymi i bezdomnymi miłośnikami starych diesli :wink:
Cały ten temat miał Ci poprostu uświadomić, że uprawianie tego typu marketingu być może sprawdza się na Allegro, ale wśród ludzi którzy cuś tam o Toyotach słyszeli (a także o OME, TRD czy 555) to raczej nie- tylko tyle. Jeśli zrealizowaleś już kilkanaście projektów to znajdź chwilkę i pokaż ze dwa, bezinteresownie, bez pieniędzy- na razie ciężko jest Cię oddzielić od kwieciście opisanej Ravki na dużych kołach, czyli skrzyżowania psa z jeżem. Mnie się tam podoba że auta sprzedajesz, nie zazdroszczę Ci tego bo ja auta robię dla siebie bez zamiaru pozbywania. I nigdzie nie będę pisał ile kosztowały.
A ostatni post do MaxLuxa ujawnił szkołę komunikacji społecznej Stefana Niesiołowskiego- niepotrzebnie, zabronić nam śledzenia i komentowania tego co się dzieje na rynku naszej ulubionej marki nie możesz.
No to tyle, dla mnie temat się wyczerpał, o Tacomie pamiętaj i może przemyśl zmianę podejścia do tego forum bo jako człowiek ciekawy jesteś tu miłe widziany, ale że zjadłeś wszystkie rozumy i że jesteś "urodzonym kierowcą rajdowym" nikt z nas na słowo nie uwierzy :wink:
Pozdrawiam
Adam (dom skończony, dwójka dzieci, parę toyek i innych, dwa profile działalności :mrgreen: )

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Cooder »

Panowie, zamykam wątek, bo dyskusja wpływa na mieliznę. Posty zostają dla potomnych (oprócz jednego amoku Sipoka). Każdy może sobie wyrobić na omawiany temat swoje zdanie, ale nie musimy tu toczyć żadnych wojenek.

Koniec.

Zablokowany