HZJ CZY KZJ

Moderator: luk4s7

tkastelik
Posty: 12
Rejestracja: 25 paź 2011, 23:35
Auto: na kupnie ;)
Kontakt:

Re: HZJ CZY KZJ

Post autor: tkastelik »

koledzy wiem ze to nie odpowiedni temat ale zapytam was jako znawcow...land cruiser czy patrol..? takie malepytanko ;)

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: HZJ CZY KZJ

Post autor: Cooder »

tkastelik pisze:koledzy wiem ze to nie odpowiedni temat ale zapytam was jako znawcow...land cruiser czy patrol..? takie malepytanko ;)
tylko patrol. w sumie to my tu tylko tak przypadkiem sobie siedzimy i gadamy o tych landcruiserach. tak naprawdę każdy z nas marzy o patrolu... albo disku...

:mrgreen:

tkastelik
Posty: 12
Rejestracja: 25 paź 2011, 23:35
Auto: na kupnie ;)
Kontakt:

Re: HZJ CZY KZJ

Post autor: tkastelik »

aha spoko rozumiem iluzje toyota i nie ma mocnych..

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: HZJ CZY KZJ

Post autor: consigliero »

tkastelik pisze:no chodzi mi czy jaki rodzaj blokady np.diff lock,arb,nie intereuje mnie automat...samochod bede potrzeowal na codzien do roboty a takze do lasu z przyczepa na drzewo i na budowe...ale takze nie obejdzie sie bez weekendowych wypraw po gorskich i blotych terenach... ;D
W szkole nie byłem prymasem, ale ja tutaj widzę zapotrzebowanie na 3 różne auta.
PozdrawiaM

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: HZJ CZY KZJ

Post autor: JaroFix »

Cooder pisze:
tkastelik pisze:koledzy wiem ze to nie odpowiedni temat ale zapytam was jako znawcow...land cruiser czy patrol..? takie malepytanko ;)
tylko patrol. w sumie to my tu tylko tak przypadkiem sobie siedzimy i gadamy o tych landcruiserach. tak naprawdę każdy z nas marzy o patrolu... albo disku...

:mrgreen:
Bardzo to Ty nie odbiegasz od prawdy. Za mną coraz bardziej chodzi parch. Zaczyna mi się śnić po nocach. :wink: Mam J73 od prawie roku i wciąż się nie zakochałem. Od sprzedaży land cruisera i zakupu patrola odwodzi mnie tylko myśl, jakich świetnych ludzi poznałem dzięki toyocie.

Awatar użytkownika
stopa
Posty: 532
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:15
Auto: HZJ 73 '93
Kontakt:

Re: HZJ CZY KZJ

Post autor: stopa »

FIX pisze:Za mną coraz bardziej chodzi parch. Zaczyna mi się śnić po nocach. :wink:
ale mowisz o słonecznym patrolu tak?? :mrgreen:

górol
Klubowicz
Posty: 1094
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: HZJ CZY KZJ

Post autor: górol »

FIX pisze: Za mną coraz bardziej chodzi parch. Zaczyna mi się śnić po nocach. dzięki toyocie.
sFIXowałeś?

Awatar użytkownika
Jureq
Posty: 437
Rejestracja: 16 gru 2008, 15:42
Auto: szukam LC200
Kontakt:

Re: HZJ CZY KZJ

Post autor: Jureq »

najlepsze są LC-DS'y :mrgreen:
eLCeDeS
eLCeDeS
zestaw do samodzielnego montażu:

ODPOWIEDZ