tojka z Poznania

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
realBiker
Posty: 748
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:31
Auto: VZJ90

tojka z Poznania

Post autor: realBiker »

Heja, dostałem cynk na auto w warsztacie 4x4 z trójmiasta. Niestety tojka obecnie stoi w Poznaniu, a to kawałek drogi jednak. Obecnie info o sprzedaży poszło tylko drogą pantoflową, bez ogłoszeń na necie.
To taki samochodzik:
http://img508.imageshack.us/g/dsc09781j.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Czy toś zna tą toję albo czy mógł by się pofatygować i popatrzeć jak to faktycznie wygląda?

Pourywane plastiki nie stanowią problemu. Interesuje mnie stan napędów, skrzyni i silnika + zawiecha. Auto ma być dla mojego ojca na zimę i na grzyby ;) Priorytet to krótkie nadwozie, benzin BEZ LPG i automat.

Jak by się komuś chciało auto popatrzeć to dowiem się o dokładną lokalizację. Teoretycznie kiedyś wróci do 3miasta ale istnieje ryzyko że ktoś ją kupi w miedzy czasie...

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: tojka z Poznania

Post autor: milczacy »

Chętnie bym pomógł ale niestety nie jestem kumaty mechanicznie :oops:

Awatar użytkownika
realBiker
Posty: 748
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:31
Auto: VZJ90

Re: tojka z Poznania

Post autor: realBiker »

A namiary na sprawdzony warsztat w Poznaniu co by mi to auto opukał i osłuchał? Od bidy wsiądę w plaskacz i polecę na południe.

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: tojka z Poznania

Post autor: Pyrka »

Jedź do ASD Toyota Tadeusz Ukleja i niech Ci zrobią ekspertyzę. To nie tylko nasz Partner z TLC Camp, ale bardzo dobry serwis. Jak wydajesz 20-kilka tysięcy to odżałuj te kilka stów na porządne sprawdzenie. Tu masz adresy/namiary:

http://www.tlc-camp.pl/TLC-Camp/info/Wp ... _2011.html

Awatar użytkownika
realBiker
Posty: 748
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:31
Auto: VZJ90

Re: tojka z Poznania

Post autor: realBiker »

ASO? Kiedyś już odżałowałem kilka stów na sprawdzenie LC w ASO, i nie, dziękuję. A to też było tak że szefuje temu ASO dobry znajomy ale to nie on pod auto właził tylko jego pracownicy. Skończyło się na przeprosinach, ponownym przeglądzie i zwrocie kasy... A i tak dupa tam ci mechanicy mieli pojęcia o LC. Nie mówię że serwis Pana Ukleja podobnie się sprawi ale mam uprzedzenia i wolę warsztat który robi tylko terenówki, a nie bulwar.

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: tojka z Poznania

Post autor: Pyrka »

No to nie nie sprawdzaj.

Awatar użytkownika
realBiker
Posty: 748
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:31
Auto: VZJ90

Re: tojka z Poznania

Post autor: realBiker »

A to jedyny warsztat w okolicy? ;)

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: tojka z Poznania

Post autor: milczacy »

(Nie)stety Wielkopolska Jeepem i Nissanem stoi.
Warsztat mający pojęcie o Toyotach to Mario4x4 - jest tu na forum, ale rzadko zagląda.
Telefon do Mario 698 614 666

ODPOWIEDZ