Co kupić

Moderator: luk4s7

topol
Posty: 40
Rejestracja: 01 lut 2011, 07:32
Auto: jeszcze nie
Kontakt:

Re: Co kupić

Post autor: topol »

kames76 pisze:
topol pisze:Czy to są mechaniczne blokady czy elektroniczne protezy?
Co masz na mysli pisząc elektroniczne protezy :?:
Mam na myśli, iż za blokadę mostu "robi" elektroniczny pomocnik np przyhamowujący koło tracące przyczepność.

topol
Posty: 40
Rejestracja: 01 lut 2011, 07:32
Auto: jeszcze nie
Kontakt:

Re: Co kupić

Post autor: topol »

ManiakTG pisze:mi osobiscie podoba sie j7 nie wiem czy kolega Topol podziela moje zdanie ale ladna fzj 73

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/show ... geNumber=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Podobać to mi się J7 podoba, ale nie tego szukam, za stary jestem na hardkorowy offrołd ;) wolę komfort, szeroko rozumiany ale komfort ;)

ManiakTG
Posty: 45
Rejestracja: 17 maja 2010, 03:23
Auto: hzj 71
hzj 74
Kontakt:

Re: Co kupić

Post autor: ManiakTG »

rozumiem wiec moze cos takiego?? :?: :D
http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/show ... geNumber=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: Co kupić

Post autor: Cruiser »

No to to, to akurat w sam raz na wyprawy. :lol: Taki rodzynek....

topol
Posty: 40
Rejestracja: 01 lut 2011, 07:32
Auto: jeszcze nie
Kontakt:

Re: Co kupić

Post autor: topol »

Poza budżetem....

górol
Klubowicz
Posty: 1094
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: Co kupić

Post autor: górol »

Hej Panowie pomocy mam dylemat 4 toyki 120 do wyboru wszystkie 2009 rok 3.0 disel automat PRAWIE niczym się nie różnią poza kolorem ceny w okolicy 150 000 przebieg 3 mają po 50tyś ,1jedna 100 tyś przebiegi udokumentowane potwierdzone przez ASO Toyota a teraz to PRAWIE 3 krajowe z salonów nie klepane ale na miechach i ta jedna import z holandii klepana ale nie z przystanku mam fotki jak wyglądała przed klepaniem i ta jest na sprężynkach autko będzie używane w 80% na czarnym a na zielonym tylko rekreacyjnie TLC Camp na przykład .Doradżcie coś bo parę Krzynek browara na camp już kupiłem i jak nie kupię autka TOYOTAm z tym browcem z buta pójdę .Pomóżcie i tak szczerze powiedzcie czy te miechy to taka katastrofa czy da się z tym żyć. Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia na Campie mam nadzieje

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Co kupić

Post autor: fobos »

Miechami się nie przejmuj, 2009 to prawie nowy samochód, a jak nie będziesz katował w terenie, to miechy jeszcze długo posłużą. Na pewno na miechach będzie większy komfort jazdy. A jak miechy padną, to zamiast je naprawiać, wstawisz sprężyny i będziesz miał porównanie, co lepsze ;)
Brał bym auto kupione w salonie w Polsce, z dobrze udokumentowaną historią. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.

górol
Klubowicz
Posty: 1094
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: Co kupić

Post autor: górol »

Dzięki tez skłaniam się w stronę tej opcji mam nadzieję że spotkamy się na Camp i wypijemy tego browca

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Co kupić

Post autor: fobos »

Poczekaj jeszcze co napiszą inni. Ja nigdy nie miałem samochodu z miechami w zawieszeniu. Może niech się wypowie ktoś, kto jeździ takim samochodem. Poczytaj jeszcze sobie w dziale J12. Poniżej tematy które mogą Cię zainteresować:

http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=393" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=4891" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=668" onclick="window.open(this.href);return false;

radziu
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2011, 12:38
Auto: brak
Kontakt:

Re: Co kupić

Post autor: radziu »

Witam
Szukam samochodu na wyprawę po Kaukazie, która potrwa ok 8 miesięcy, oczywiście z przerwami. Potrzebuję dobrej TLC z jak najmniejszą ilością elektroniki. Macie może jakieś sugestie? Może ktoś ma coś porządnego do sprzedania? Z góry dzięki za odpowiedz.

tata
Klubowicz
Posty: 286
Rejestracja: 25 maja 2009, 11:21
Auto: lJ70, KDJ120
Kontakt:

Re: Co kupić

Post autor: tata »

radziu pisze:Witam
Szukam samochodu na wyprawę po Kaukazie, która potrwa ok 8 miesięcy, oczywiście z przerwami. Potrzebuję dobrej TLC z jak najmniejszą ilością elektroniki. Macie może jakieś sugestie? Może ktoś ma coś porządnego do sprzedania? Z góry dzięki za odpowiedz.
@Radziu jeżeli nie masz dużych wymagań co do komfortu to kup coś z serii 70-tek, auta są solidne, w krótkiej spanie będziesz miał w namiocie na ziemi albo nabędziesz namiot dachowy. Jeżeli chcesz mieć salonkę to musisz nabyć 60-tkę albo 80-tkę, są dużo bardziej obszerne, więcej można mebli z domu zapakować, ale czy o to chodzi aby na wyprawy zabierać ze sobą wszystkie dobrodziejstwa cywilizacji :wink:

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: Co kupić

Post autor: MariuszS »

Najważniejsze pytanie, to jaki budżet na to chcesz przeznaczyć?
Ale tak czy inaczej, celowałbym w serię J-7 :-)
Zarówno ze względów na prostotę, niezawodność oraz stosunkowo sporą popularność w tamtych stronach.

tata
Klubowicz
Posty: 286
Rejestracja: 25 maja 2009, 11:21
Auto: lJ70, KDJ120
Kontakt:

Re: Co kupić

Post autor: tata »

MariuszS pisze:Najważniejsze pytanie, to jaki budżet na to chcesz przeznaczyć?
Ale tak czy inaczej, celowałbym w serię J-7 :-)
Zarówno ze względów na prostotę, niezawodność oraz stosunkowo sporą popularność w tamtych stronach.
Święte słowa J-7 i tylko J-7 :P

jezus
Posty: 1817
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Co kupić

Post autor: jezus »

Jak na kilka miesiecy to terenówka może sie nie sprawdzić.....tu jest niezła propozycja....
http://moto.allegro.pl/iveco-4x4-3-5t-e ... 46103.html" onclick="window.open(this.href);return false;

radziu
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2011, 12:38
Auto: brak
Kontakt:

Re: Co kupić

Post autor: radziu »

budżet nie jest jakiś szalony i 20-25 tys na samochód mógłbym wyłożyć. Jadę na kilka miesięcy, ale z mieszkaniem w Tbilisi, więc nie potrzebuję campera:) jedynie samochód na tygodniowe wypady Jakie roczniki i jaki silnik ewentualnie? Jaka jest szansa zakupu wersji High Country i czy to ma w ogóle większy sens? Może znacie kogoś kto chce się pozbyć takiego cuda w nie najgorszym stanie? Dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Radek

ODPOWIEDZ