Prośba o sprawdzenie LC120 po vin`ie

Moderator: luk4s7

włodar
Posty: 59
Rejestracja: 26 lip 2010, 21:28
Auto: J120 + J150
Kontakt:

Prośba o sprawdzenie LC120 po vin`ie

Post autor: włodar »

Witam wszystkich,
Szukam osoby która pracuje w serwisie Toyoty i ma możliwość sprawdzenia wyposażenia auta oraz jego historii po numerze VIN. Znalazłem wymarzoną 120, sprawdziłem ją czujnikiem i wszystko ok., papiery ok., aby podjąć ostateczną decyzję o zakupie muszę sprawdzić historię auta oraz zgodność wyposażenia.

Za pomoc będę bardzo wdzięczny bo do serwisu jest ładne kilka km`ów- oczywiście za drobną odpłatą.

Jak co to PW lub 608-795-409 lub GG 4522605


BTW Ostatnie 2 wizyty w serwisie z `laleczkami` zakończyły się porażką(anglik i dołożona skóra/navi itp.)

Awatar użytkownika
mlodyy
Klubowicz
Posty: 634
Rejestracja: 29 paź 2007, 13:58
Auto: Zuzanki 4x4 ;-) razem 8x8
Kontakt:

Re: Prośba o sprawdzenie LC120 po vin`ie

Post autor: mlodyy »

Doposażonych samochodów to się raczej nie obawiaj, gdyż z własnego doświadczenia wiem, że TMP doposaża autka we własnym zakresie. Nie pytaj jaki to ma sens, też nie wiem, ale w przypadku Hiluxa, który był w rodzinie okazało się dopiero w trakcie wymiany radia na gwarancji, że wyjechał z fabryki z innym radiem i w niższej wersji wyposażenia, a potem został doposażony do wersji SR5. Na pewno nie było nic grzebane prywatnie, ponieważ autko było salonowe.

Awatar użytkownika
Gladzio
Posty: 417
Rejestracja: 21 sie 2009, 12:14
Auto: Kiedy? by? LJ70 2LT 1992 r.
Kontakt:

Re: Prośba o sprawdzenie LC120 po vin`ie

Post autor: Gladzio »

Większość aut jest doposażanych w akcesoria w Polsce w Mszczonowie. To praktyka pozwalająca chyba na zmniejszenie podatku czy jakoś tak...
Po VIN'ie nie sprawdzisz całej historii auta a jedynie naprawy gwarancyjne (czasami pozwala to na potwierdzenie przebiegu). Jeżeli chcesz znać prawdę i historię serwisową udaj się bądź skontaktuj z ASO w którym auto było serwisowane i oni będą znali prawdę.
Po VINie co prawda można wyciągnąc opcję w jakiej auto zostało zamówione ale nie bardzo wiem jaki ma to cel - jak ktoś dołożył podczas użytkowania coś to chyba dobrze :)

ODPOWIEDZ