jaki hilux?

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: jaki hilux?

Post autor: irko »

Bardzo bojowo wygląda :D
Byłem na stronie http://www.geocar.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ceny całkiem wysokie niestety

Modell CONDOR - ab 29.800,00 Euro
Modell VIKUNJA - ab 25.900,00 Euro

Czyli równowartość samochodu


Poniżej jak to wyglada w środku

->
Załączniki
zabudowa.jpg

Grzegorz_Tarnów
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2010, 13:08
Auto: pickup w planach
Kontakt:

Re: jaki hilux?

Post autor: Grzegorz_Tarnów »

Tylko, że Geocamper kosztuje około 8,000 EUR :D

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: jaki hilux?

Post autor: Norick »

..hehe
Ja nie twierdzę że przyczepa jest zła tyle że moim zdanie trochę gejowska. Na hiluxie da się spać bez żadnego problemu w każdych warunkach ( nie mówie już o zabudowie HT)
http://callmenorick.sympatia.onet.pl/30 ... ,foto.html" onclick="window.open(this.href);return false;
(kiedyś,jesienią w Górach Sowich..wszystko było ok tylko Jelenie mordy pruły i obsrały mi samochód dookoła.)
Nie dajcie się zwariować przyczepy, campery, jeszcze satelitarne centrum dowodzenia...kupić dobry śpiwór i się nie bac.
Ja mam 194 cm i z otwartą klapą się mieszcze bez problemów. Na HT rozpiąc jakies poncho i macie gdzieś deszcze i śniezyce. Skoro moja żona powiedziała że pojedzie ze mną na Saharę w namiocie dachowym to i wasze Małżowiny dadzą radę ( moja nie schodzi poniżej cztech gwiazdek/diamentów a zaliczyła noc inside hila)
Najpierw kupić Hila a potem pooglądac co inni maja i do czego to stosują, i wprowadzać własne modyfikacje w/g potrzeb
Pyrka pisze:Obrazek
Noszzzzzz Pyrka...ten Hiluks ma genialny.........kolor, jeden z moich ulubionych i matt:mrgreen:

Nienawidzę camperów :twisted:

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: jaki hilux?

Post autor: irko »

Kawałek twardego włókna nad głową dobrze robi
Ta ruska zabudowa wyglada całkiem porządnie

http://www.geocamper.ru/lang-pl/2010-05 ... 6-21-01-34" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: jaki hilux?

Post autor: Pyrka »

Jak się ma Hiluxa to najlepiej z rozsądkiem robić i "po poznańsku", tak żeby w pełni potencjał auta wykorzystać. Tydzień temu był camperem podczas noclegów, "Land Cruiserem" za dnia, dziś tonę ziemi do ogródka przywiózł. Jak założysz sobie ToiToi to już jest kicha. Mój namiot kosztował 240 $ (dwieście czterdzieści) łącznie z kosztami przesyłki do Polski. Tu można kupić http://www.lakelandgear.com/ Wadą jest to, że rozkłada się 10 minut, ale jak jesteś na wakacjach to masz to w trąbie.
Załączniki
IMG_0040.jpg

Grzegorz_Tarnów
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2010, 13:08
Auto: pickup w planach
Kontakt:

Re: jaki hilux?

Post autor: Grzegorz_Tarnów »

Pyrka, dzięki! Zarąbiste!!!!!!!!!!!!Super!!!!!!!!!!! i po poznańsku!!!!!!!!!!!!!!! Moja Babiczka nie pochodzi z Chrzanowa tylko właśnie z Poznania. Rewelka!!!!
Tylko jest jeden ból bo muszę mieć HT gdyż samochód będę wykorzystywać zawodowo. Ale pomysł arcy ciekawy. Muszę poszukać namiotu dołączanego do HT gdzie pełniłby rolę przedsionka, kuchni i miejsca do biesiadowania przy niepogodzie.

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: jaki hilux?

Post autor: irko »

Hej

jesli jeszcze nie kupileś to może taki wynalazek?

Obrazek

Jesli bardziej sprawdzony to do takiej zabudowy brałbym ISUZU. Dobre wyposażenie, cena i półtorej kabiny które podonbo lepiej sie sprawdziz zabudową (obciążenie).
Pozdr
IR

Grzegorz_Tarnów
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2010, 13:08
Auto: pickup w planach
Kontakt:

Re: jaki hilux?

Post autor: Grzegorz_Tarnów »

Irko, jeszcze nie kupiłem. Już prawie końcówka roku i w styczniu ceny samochodów demonstracyjnych lecą na łeb na szyję. Jestem cały czas w kontakcie z dealerami więc może już w grudniu Mikołaj przyniesie pod choinkę. :D Tylko nie wiem czy byłem grzeczny... :(
Bimobil jest fajny tylko należy zdejmować pakę z auta. Ja na to nie mogę sobie pozwolić bo w tygodniu muszę mieć samochód do dyspozycji.
L200 sobie odpuściłem, na 99,99 % będzie Toyka.


PS VW jako osobówka tak ale ja potrzebuję samochodu też do turystyki a w tzw "dzikich krajach" części do takiego cuda nie uświadczysz. Tam tylko TOYOTA i ew. ISUZU. Ale pakę to ma imponującą. :shock:
Załączniki
Strasznie na paka króciutka ;-)
Strasznie na paka króciutka ;-)

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: jaki hilux?

Post autor: irko »

Toyot to za wiele teraz nie ma
http://www.toyota.pewneauto.pl/rezultat ... &sort_wg=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Grzegorz_Tarnów
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2010, 13:08
Auto: pickup w planach
Kontakt:

Re: jaki hilux?

Post autor: Grzegorz_Tarnów »

Irko, za wiele to nie ma wystawionych. Na wiosnę też mogę kupić. Ale patrząc na tegoroczne wyniki sprzedaży aż dziwi mnie to, że oferta dealerów taka skromna, żadnych promocji. :cry:
widzę irko, że VW AMAROK przypadł Ci go gustu. Samochód ciekawy tylko trochę drogi... :shock:. Ja jeszcze cały czas myślę o ISUZU Space Cab, 105,000 PLN BRUTTO spędza mi sen z powiek. :oops:

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: jaki hilux?

Post autor: irko »

W ostatnim magazynie OFF-road.pl bardzo pozytywny artykuł nt Isuzu jest.
Autoświat 4x4 testuje i na razie sa zadowolieni

Pozdrawiam
IR

PS AMAROK ma dwie zalety - paka + spalanie.

Grzegorz_Tarnów
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2010, 13:08
Auto: pickup w planach
Kontakt:

Re: jaki hilux?

Post autor: Grzegorz_Tarnów »

Irko, 3 zaletą jest wybór napędu: dołączany lub (jak w LD Defenderze)) stały napęd 4x4. Tylko czemu taki drogi? :cry:

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: jaki hilux?

Post autor: irko »

W AMAROKU nie jest tak prosto

Albo napęd permanentny 4x4 jak Q7
Albo tradycyjny, dołaczany przód + reduktor.

Zawsze nowosci są drogie, dlatego żałowałem, że tak pózno sie pojawił - nie ma jeszcze uzywanych a ja juz potrzebowałem auta (nie mówiac o dopracowywaniu w boju drobnych defektów, które zawsze trafiaja sie w zupełnie nowych konstrukcjach)

Z tego powodu realny pozostaje HIL lub D-MAX

pozdr

ir
->

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: jaki hilux?

Post autor: czobi »

irko pisze:W ostatnim magazynie OFF-road.pl bardzo pozytywny artykuł nt Isuzu jest.
Autoświat 4x4 testuje i na razie sa zadowolieni

Pozdrawiam
IR

PS AMAROK ma dwie zalety - paka + spalanie.

o czymkolwiek pisza w Offroudzie, pisza zawsze dobrze bo z tego zyja
pana popatzry na artykuly z przeszlosci i znajdzie choc jeden "nie cacy"
chorendalnie mozna to olac, tak mielie i maja

zreszta... kupujta amoka :mrgreen:

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: jaki hilux?

Post autor: irko »

czobi pisze: o czymkolwiek pisza w Offroudzie, pisza zawsze dobrze bo z tego zyja
pana popatzry na artykuly z przeszlosci i znajdzie choc jeden "nie cacy"
chorendalnie mozna to olac, tak mielie i maja
Tu wiele racjyji Waść masz. Od razu widać że niektóre firmy maja własnie teraz pieniadze z budżetu reklamowego do wydania. No bo niby dlaczego w OF.pl jak i AS4x4 artykuły jednakowo korzystne dla tych samych samochodow. Jakby sie zmówili w jednym czasie testować... :lol:

Pozdr
IR

->

ODPOWIEDZ