Szukam Toyoty 4x4

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: fobos »

Chwilowo padło otomoto. Pewnie zaraz naprawią. A 4runner śliczniutki, już zazdroszczę ;)

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: consigliero »

Już działa , co do samochodu to ma pełną historię serwisową w Polsce gdzie trafił jako nowy , miał przygodę z przodu ale został naprawiony na oryginalnych częściach w ASO a listę części mam na wydruku , oczywiście zastrzegłem sobie sprawdzenie w ASO które ma wykazać że od momentu wystawienia do dzisiaj nic się z nim nie wydarzyło, właściciel wydaje się być poważnym człowiekiem (aczkolwiek zdarzenia z marca 2007 oczywiście przemilczał ) .
PozdrawiaM

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: LEX »

Consi... ja mam od Ciebie VIN i jutro być może wynajdę jakieś info. Bo wszedłem na http://www.carfax.com" onclick="window.open(this.href);return false;, który kiedyś był darmowy i teraz jest płatny. Informuje jedynie, że jest 5 zdarzeń związanych z samochodem. Oczywiście nie ma czym się stresować, gdyż tam zapisują wszystko skrupulatnie i może być tak:

1. Import samochodu do serwisu
2. Sprzedaż przez serwis panu X
3. Sprzedaź przez pana X panu Y
4. Sprzedaż przez pana Y panu Z
5. Sprzedaż przez pana Z poza USA.

Oczywiście równie dobrze w miejscach 3,4,5 może być powódź, dachowanie, pożar :-)

Jedno sprawdzenie kosztuje około $30, ale poczekajmy z tym jak Ciebie przypili. Póki co popytam znajomych z forum LC80 czy nie mają abonamentu na Carfax i wtedy sprawdzą mi za darmo.

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: consigliero »

Siedzę w pociągu i nawet próbuję kupić ten raport , ale strona się czepia mojego adresu e-mail. Wygląda na to że nie są zainteresowani klientem z za oceanu.
PozdrawiaM
P.S. Fajnie byłoby wiedzieć co tam jest napisane

ODPOWIEDZ