Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Moderator: luk4s7

czaya
Klubowicz
Posty: 563
Rejestracja: 09 wrz 2008, 08:11
Auto: www.ready2go.pl
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: czaya »

Kwiatec pisze: Czaja spadaj. teraz ja szukam lj.
wydaje mi się że dla Ciebie lepszy będzie KZJ, dychawiczne LJotki zostaw dla mnie :mrgreen:
jak chcesz, mogę Ci nawet ogłoszenia na pw wysyłać. :mrgreen:
z tym dopiskiem masz rację, też to widziałem...

azja
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2010, 15:00
Auto: ...
Kontakt:

Re: 4Runner 3.4 z Krakowa, doradźcie :-)

Post autor: azja »

Chromowany zderzak dodaje uroku, tylko trochę dziwne mi się wydaje to że całe plastiki wokół ma srebrne, a zderzak w chromie i pod nim czarny plastik zamiast srebrnego? Może się nie znam.
Jeszcze druga sprawa że przegląd i ubezpieczenie się zmieniło, więc jak sprawdzić takie auto na drodze?
Pytałem gościa że: jak bym przyjechał to można się przejechać?
On na to takim niezdecydowanym głosem: ymmm... tak, tak
ale nie wiem czy chodziło mu że po placu? zapomniałem dopytać.
Mówię mu ze ubezpieczenie i przegląd nie ważny , to powiedział: to się zrobi.

Ciekawe jakby chciał to zrobić, mam nadzieje że nie jadąc z dowodem "taksówką" na przegląd :?: :lol:

Awatar użytkownika
speedy
Posty: 199
Rejestracja: 26 gru 2008, 03:17
Auto: VZJ95 98r
Kontakt:

Re: 4Runner 3.4 z Krakowa, doradźcie :-)

Post autor: speedy »

Ja jestem z Grodu Kraka wiec moglbym podjechac z Toba tyle co bede potrafil to pomoge napewno zobaczysz jak u mnie chodzi 3,4 w automacie. Wiec bedzie porownanie co do automatu. I po za tym wiem gdzie podjechac w kilka miejsc zeby posprawdzac bardziej technicznie. Jal cos do wal jak w dym :D :mrgreen: 516-423-048
Narka

Ps co o instalacji ja mam sekwencje i znam zaklad w miare godny polecenia gdzie przerbiaja instalacje i inne cuda.A z zaszlyszanych to pamietam ze ten silnik(jak dobrze pamietam z forum mam taki sam w VZJ-cio to) nie lubi innych instalacji niz sekwencja powtarzam zaszlyszane :D

azja
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2010, 15:00
Auto: ...
Kontakt:

Re: 4Runner 3.4 z Krakowa, doradźcie :-)

Post autor: azja »

Ok. Super, BOMBA :!: :-) w piątek się odezwę to obgadamy co i jak, np. w sobotę możemy podjechać, ale to ja już się dostosuję :D Podoba mi się na tym forum :wink:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: 4Runner 3.4 z Krakowa, doradźcie :-)

Post autor: Kames »

azja pisze:Dziękuje z góry za wszystkie wypowiedzi!!!

Jeszcze znalazłem taką , wewnątrz jest ładniejsza, ale czerwona za to na zewnątrz mi się bardziej podoba. Ale najważniejsze żeby wszystko było sprawne mechanicznie.

te dwa ogłoszenia to to samo tylko w innym miejscu dodane.
Gość mówi że od 6lat ma założony gaz(nie sekwencja), i było dwóch właściciel, ale nie wiem w jakim stanie bo od tzw. "górala" to może być nie szanowana, bo słyszałem różne opinie.

Ona stoi w koło N.Targu w Szaflarach w komisie.

http://autogielda.money.pl/toyota;4runn ... 68922.html

http://www.autogielda.pl/terenowe_toyot ... I7KWT.html
autko w szaflarach oglądałem pare razy bo kolega chciał zakupic, mechanicznie dosc ,srodek jest nowy eko skora robiona tez na podhalu cena wyjsciowa była 28tys teraz cos spada, autko jest do sprzedania juz jakis czas , wiec pewnikiem cena odstrasza ,a tak poza nawiasem pomysl o 3,0td i bedziesz miał naprawde poczciwe autko
a gdybys myslał cos to z krakowa do szaflar masz 80 km ,mieszkam po drodze słuze pomocą mam podnosniki i paru mechaników w firmie co tylko przy 4x4 narabiają jak co to 502- 493 -256

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: MaxLux »

W Piatek bede w Krakowie to moge oblukac - ale anie wozu anie woznicy nie znam ....
Ale wyglada OK

Awatar użytkownika
Piotrusz
Posty: 38
Rejestracja: 09 lut 2009, 00:11
Auto: by? kzj95
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: Piotrusz »

Kwiatec pisze:
czaya pisze:a może to w Krakowie ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10650771

@MaxLux, wiesz coś ? :wink:
Czaja spadaj. teraz ja szukam lj. dłubaj se tam w tej suzie :mrgreen:
a tak poważnie nie jestem pewien, mogę się mylić ale wydje mi się że już gdzie to auto widziałem w ogłoszeniach z dopiskiem że profesjonalnie przerobione z anglika. ale nie wiem
Na rajdach wisi to auto:
"Sprzedam Toyotę Land Cruiser 92r. Samochód sprowadzony z Anglii (profesjonalnie przerobiony). Silnik 2,4d 90KM."

czaya
Klubowicz
Posty: 563
Rejestracja: 09 wrz 2008, 08:11
Auto: www.ready2go.pl
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: czaya »

MaxLux pisze:W Piatek bede w Krakowie to moge oblukac - ale anie wozu anie woznicy nie znam ....
Ale wyglada OK
byłbym strasznie wdzięczny za informację - odwdzięczę się na pewno, choćby w wiadomym środku płatniczym :mrgreen:

azja
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2010, 15:00
Auto: ...
Kontakt:

Re: 4Runner 3.4 z Krakowa, doradźcie :-)

Post autor: azja »

3,0td fajna sprawa bo kiedyś taką jeździłem, ale widzę że ogólnie 4runner-ów jest mały wybór:-( , oblukam w któryś dzień tą w Krakowie czerwoną ze speedym, a jak nie będzie warta to będę musiał uzbroić się w cierpliwość. Bo wolę poczekać dłużej i być zadowolonym z użytkowania nowej maszyny niż później wyklinać.Wcześniej zastanawiałem się nad Patrolem(podoba mi się brzmienie 6-tki),Terrano(hiszpan-wszystko skrzypi i sie odrywa-odpada),Discovery(osiołek z wyglądu), Mitsubishi Pajero Sport(nie można jeździć po czarnym na 4X4), Pajero 5drzw.(za duża bryła, taka lokomotywa). Ze względu za pozytywnie mocną opinie marki (w ubiegłym stuleciu), za moje bardzo pozytywne doświadczenie z tym modelem, za zgrabną bryłę , solidność i jakość, oraz za świetną atmosferę w rodzinnym gronie Land Cruiser Ovners Club wszem i obec ogłaszam oficjalnie że pragnę ujeżdżać Toyotę 4runner i jestem jej poszukiwaczem , a także zostaję na tym forum!!! :lol: hmmm :?: ...czy wszystko ze mną ok? :roll:

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: 4Runner 3.4 z Krakowa, doradźcie :-)

Post autor: LEX »

Toyotą 4Runner nie można jechać 4x4 po czarnym. Jednak nie jest to wada, bo ja bardzo miło wspominam jazdę z tylnym napędem i trochę mi jej w moim samochodzie brakuje.

Nie ma 4Runnera trzeciej generacji (czyli od 1996 do 20xx, nie pamiętam końca) w dieslu, gdyż jest to model tylko występujący w USA i tylko z silnikiem 3.4, zresztą jest to świetny silnik i zjada on wszystkie diesle w swojej kategorii. Generalnie dobrze celujesz i jakbym miał kupić drugi samochód to byłby to właśnie 4Runner.

Szukaj więc i opowiadaj :-)

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: hashid »

pamiętam to autko z Ochoty - miało kiedyś zawiechę ironmana, oglądałem od spodem - ciekło z silnika, skrzyni, mostów... wyglądało na zaniedbane, zewnętrznie w normie

Czaya z ljtem podążasz w słusznym kierunku...

Rafi
Posty: 897
Rejestracja: 17 cze 2009, 15:49
Auto: VZJ90, KDJ120
Kontakt:

Re: 4Runner 3.4 z Krakowa, doradźcie :-)

Post autor: Rafi »

LEX- 4Runnera z lat '96-'02 można spotkać z 1KZ-TE, takie były oferowane np. na Bliskim Wschodzie, ale głównie będą to auta po ONZ-cie z byłej Jugosławii. Z tego co widziałem są to samochody fabrycznie dostosowane do przepisów Europejskich. I z reguły białe :lol: Ktoś nawet na forum dawał link do aukcji na której było takie auto, a na zdjęciach w tle stało kilkadziesiąt, jeśli nie więcej, 4R z dieslami. Ale zdarzają się tez po benzyny po ONZ-cie.

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: Magnus »

Jesli to to autko z Ochoty, to ja je tez oglądałem. Na budzie korozji to raczej nie było, ale chyab z pół tony szpachli :lol: podobno kiedys autko kijami obili jeszcze daleko wstecz :mrgreen:

azja
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2010, 15:00
Auto: ...
Kontakt:

Re: 4Runner 3.4 z Krakowa, doradźcie :-)

Post autor: azja »

Wiem, wiem bo sam ujeżdżałem kilka lat temu samochody z ONZ-tu, ale z moich obserwacji widziałem że mało kto je szanował, bo za utrzymanie 4runnerów nie płacił ten kto jeździł, tylko ONZ! Także w to bym się nie pakował.


ODPOWIEDZ