Stacja diagnostyczna okolice Rumia - Wejherowo (pomorskie)

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
realBiker
Posty: 748
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:31
Auto: VZJ90

Stacja diagnostyczna okolice Rumia - Wejherowo (pomorskie)

Post autor: realBiker »

Bry :)

Chcę zanabyć j90, znalazł się kandydat i trzeba mu zajrzeć tu i tam zanim kesz z ręki do ręki powędruje. Potrzebuję stację diagnostyczną lub warsztat w okolicy miasta Rumia bądź Wejherowo, który zna się na autkach 4x4. W Rumi co prawda jest salon Toyota ale jakoś nie mam wiary w takie instytucje... (wołają prawie 4 stówy za, jak to ładnie określili, 'ogólne' sprawdzenie stanu pojazdu). A mi trzeba fachmenów co wymacają na wszystkie strony zawiechę, napędy i motór, opukają ramę i pogłaskają lakier.


Awatar użytkownika
realBiker
Posty: 748
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:31
Auto: VZJ90

Re: Stacja diagnostyczna okolice Rumia - Wejherowo (pomorskie)

Post autor: realBiker »

Tak wiem, ale to aż w Dancigu... a auto jest na Helu - kawał drogi, chyba że w pław przez zatokę ;)

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Re: Stacja diagnostyczna okolice Rumia - Wejherowo (pomorskie)

Post autor: seburaj »

nie wiem, jak na pomorzu - ale u nas bym powiedział, ze dupisz fleki :-( :roll:
"kawał drogi" to jest z dołu na górę

wołynka
Posty: 55
Rejestracja: 29 lis 2008, 14:01
Auto: toi toi LC95
Kontakt:

Re: Stacja diagnostyczna okolice Rumia - Wejherowo (pomorskie)

Post autor: wołynka »

Tak wiem, ale to aż w Dancigu... a auto jest na Helu
jak gość nie ma nic do ukrycia to będzie gotów pojechać tam gdzie chcesz. To co chcesz kupić nie kosztuje 1 zeta więc nawet warto dać mu na lizaka aby przyprowadził grata do warsztatu, a jak tam dogadacie sprawę to gość wróci ze szmalem do domu białą flotą. Wąskie jest grono takich zboków jak my i aby znalazł się kupic na 4x4 to gosć powinien być elastyczny i pojechać tam gdzie chcesz :mrgreen:
A u Adama w ekspedycji chłopaki wsadza łapy gdzie trzeba i określa ile ta twoje padlina przeszła w życiu i ile będzie Cie kosztować doprowadzenie do stanu nadającego się do użytku :mrgreen:

Art
Posty: 162
Rejestracja: 06 paź 2008, 17:14
Auto: VZJ 95 & LPG
Kontakt:

Re: Stacja diagnostyczna okolice Rumia - Wejherowo (pomorskie)

Post autor: Art »

Jak się wydaje pare zeta na auto to trza pojechac i porządnie obejrzec.
Ja polecałbym Traska, gdańsk, ul. Starowiejska 65.
Ja swoją toye kupowałem w dużej mierze intuicyjnie (mam wprawę :) ) i wszystko było ok.
Ale z czasem rózne duperele lubią się zużyć, wieć warto oszacowac dalsze zaanagażowanie finansowe w temat.

ODPOWIEDZ