Przywitanie i pytanie z cyklu "przymierzam sie do..."

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: Przywitanie i pytanie z cyklu "przymierzam sie do..."

Post autor: Pyrka »

Tylko codzienna eksploatacja 5-cio metrowego smoka w zatłoczonym mieście i rozpychanie się przy parkowaniu zapewni Ci pełną integrację z autem. Co to jest za weekendowe udawanie Iniemamocnego? Trzeba być Iniemamocnym na codzień a nie tam, że w tygodniu Fabią do Biedronki po mleko i dziaciaki z przedszkola a weekendy rżnąć macho... Wstyd.

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Przywitanie i pytanie z cyklu "przymierzam sie do..."

Post autor: czobi »

temat w ogole jezd tendencyjny i prowokacyjny :mrgreen:
nie przymierzaj, kupuj...dacie logan bo i dobraa i tania

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Przywitanie i pytanie z cyklu "przymierzam sie do..."

Post autor: konus »

tylko wersję MPV.

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Przywitanie i pytanie z cyklu "przymierzam sie do..."

Post autor: francek »

albo Jeepa :mrgreen:
taki Grand Cherokee i do miasta i na lasie i w lekki teren i kopa ma i skóry i klimy
no i Jeep :mrgreen:

jezus
Posty: 1817
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Przywitanie i pytanie z cyklu "przymierzam sie do..."

Post autor: jezus »

francek pisze:albo Jeepa :mrgreen:
taki Grand Cherokee i do miasta i na lasie i w lekki teren i kopa ma i skóry i klimy
no i Jeep :mrgreen:
zwłszcza tego z napędem 4x2...... :mrgreen: ...ten ma kopa...


Najlepszy pomysł to dwa auta....a ta biała FZJ z allegro z blokadami...to niezły wybór...oczywiście po wcześniejszych oględzinach...bo cholera wie co targała w armii...zwłaszcza patrząc na ten tylny hak i wyjścia do pneumatyki... :roll:

Spalanie w FZJ80...średnia..23litry....(35cala MT waga w stanie codziennej gotowości 2750kg)...i komp pokazyje że wszystko okay...szczęście że gazu bieże tylko 10% więcej....bo by za kurnik robiła...

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: Przywitanie i pytanie z cyklu "przymierzam sie do..."

Post autor: Cooder »

jezus pisze:
francek pisze: Spalanie w FZJ80...średnia..23litry....(35cala MT waga w stanie codziennej gotowości 2750kg)...i komp pokazyje że wszystko okay...szczęście że gazu bieże tylko 10% więcej....bo by za kurnik robiła...
A Izzy zaklina się, że mu FZJ80 pali średnio 16 l :mrgreen:
Coś mi się wydaje, że nawet przy mniejszych kołach spalanie mierzył raczej z górki...

Awatar użytkownika
GrzegorzM
Posty: 180
Rejestracja: 24 lut 2008, 19:33
Auto: FZJ 80
Kontakt:

Re: Przywitanie i pytanie z cyklu "przymierzam sie do..."

Post autor: GrzegorzM »

Niekoniecznie, zanim podnioslem, dolozylem ARBa i wincha 16800, bagaznik z kolem na dachu i 35 coopery STT, palila 15-18.

Teraz - nie wiem:) ale na AT ktore mam w garazu zaladowana w trasie miesci sie w 20.

Awatar użytkownika
mopar
Klubowicz
Posty: 974
Rejestracja: 31 gru 2007, 02:24
Auto: HDJ 100
Kontakt:

Re: Przywitanie i pytanie z cyklu "przymierzam sie do..."

Post autor: mopar »

francek pisze:albo Jeepa :mrgreen:
taki Grand Cherokee i do miasta i na lasie i w lekki teren i kopa ma i skóry i klimy
no i Jeep :mrgreen:
a i czesci teraz masa zamiennych 8) , ja mam ze 2 tony :mrgreen:

Awatar użytkownika
jjb
Posty: 258
Rejestracja: 08 sty 2009, 10:29
Auto: LC120
Kontakt:

Re: Przywitanie i pytanie z cyklu "przymierzam sie do..."

Post autor: jjb »

drako pisze:
Wielu z naszych kolegow jezdzi na codzien jakims sensownym plaskaczem np. octavia, a4 , v40 czy inne sredniej wielkosci autko
Jezdze sobie 120 a od czasu do czasu wsiadam do "malutkiej" Lancii kappy mojej zony (16 cm krotsza, 5 wezsza) i nie rozumiem czy taka istotna roznice zrobi mi octavia (28 cm krotsza, 11 wezsza), a4 (25,10) czy V40 (37,15). W kazdym przypadku tylko kilka % zmiany rozmiaru i nie mam wrazenia ze tylkiem szlifuje koleiny :-)

jjb

jezus
Posty: 1817
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Przywitanie i pytanie z cyklu "przymierzam sie do..."

Post autor: jezus »

Wielkość w tym przypadku nie robi dużej różnicy..... :mrgreen: ...cały szkopuł tkwi w lusterkach bocznych...jak sie człek do swoich przyzwyczai to i tirem na mejscu skutera bez strat zaparkuje .... :twisted: ...

Awatar użytkownika
Northern Sun
Posty: 251
Rejestracja: 20 sty 2008, 07:09
Kontakt:

Re: Przywitanie i pytanie z cyklu "przymierzam sie do..."

Post autor: Northern Sun »

nastepna opcja; jezeli benzyna to 3.4 v6 4runner 5vze, moc nawet ujdzie, cenowo autka dostepne; i nie bedziesz sie tym kajakowal w miescie; jezeli planujesz offroadowac to specjalnie nie przejmowal bym sie jakoscia lakieru :mrgreen: na lekkie wyprawy tez daje rade, jak na full hardcore to plyniesz z kapusty z gadzetami ... sky is the limit :mrgreen:

stokowiec w akcji 98 z tego co pamietam :)
Obrazek

ODPOWIEDZ