Jakiego LC szukać ?

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
proto
Posty: 761
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:50

Re: Jakiego LC szukać ?

Post autor: proto »

Co do prawdopodobnego określenia przełożenia twojego piątego biegu to pomógłby vin i EPC Nissana a żeby mieć 100% pewności czy jest tam 0,85 czy 0,836 czy może jeszcze inne przełożenie to tylko zrzut reduktora i liczenie ząbków w skrzyni :mrgreen:
Czy "długie piątki" 0,74 i 0,66 pasują do wszystkich skrzyń z GU to pytaj lokalnego dilera Marks4WD u którego pewnikiem montowałeś silnik i przełożenia mostów. Na pewno będzie wiedział, a jak nie to zapyta w Australii u producenta i po sprawie...

LANDEK
Posty: 13
Rejestracja: 07 sie 2014, 10:35

Re: Jakiego LC szukać ?

Post autor: LANDEK »

Czyli sumując Wasze podpowiedzi to nie za wiele mogę sobie polepszyć zamianą tego co mam na jakąkolwiek Toyotę...
Większa wygoda w zamian za większą awaryjność i wysokie ceny serwisowania.
Spalanie podobne (no chyba że 120 lub Hilux).
Nieznany stan techniczny - wszystko do sprawdzenia. Teraz wiem co mam...

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8423
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: Jakiego LC szukać ?

Post autor: Rokfor32 »

Wiesz - wsio zależy od budżetu. Jest tu paru userów - co se zawinszowało nówki sztuki LC z Dubaju. :wink:

Takie J200 z klekotem V8, i uproszczoną elektryką - no bym nie pogardził (znaczy się osobiscie to bym wolał benzyniaka, tak dla ścisłości :wink: ). Potem na dzień dobry solidna konserwacja, godna naszego klimatu - i auto na naprawdę długo :wink: Nówka to w końcu ... nówka, :wink: a J200 jest całkiem fajnie dopracowane.

Natomiast jak budżet skromniejszy - trza niestety zrobić czarny pas w sztuce kompromisu :wink:

ODPOWIEDZ