Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: 4Runner 3.4 z Krakowa, doradźcie :-)

Post autor: LEX »

Sorki, ale pokazałeś druga generację 4runnera, która była chyba i w dieslu 2.4 i w 3.0TD i w benzynie 3.0.

Trzecia generacja 4runnera może i była w dieslu, ale to pewnie jakaś wydumka robiona pod ONZ i w środku podejrzewam, że goła (manual, korbki na okna itd...)

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: 4Runner 3.4 z Krakowa, doradźcie :-)

Post autor: Kames »

LEX pisze:Sorki, ale pokazałeś druga generację 4runnera, która była chyba i w dieslu 2.4 i w 3.0TD i w benzynie 3.0.

Trzecia generacja 4runnera może i była w dieslu, ale to pewnie jakaś wydumka robiona pod ONZ i w środku podejrzewam, że goła (manual, korbki na okna itd...)
ano moze tak :!: ale tam patrzyc druga , trzecia jak chłop znajdzie godną uwagi to i warto o straszej pomyslec nie :?:

KilloV
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2010, 09:35
Auto: w planach KZJ70

Witam wszystkich

Post autor: KilloV »

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy tlc. To mój pierwszy post na tym forum. Sprawa dotyczy kupna, a dokładnie jednego ogłoszenia:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11306946

Czy któryś z kolegów wie coś na temat tego auta? Ja niestety mam trochę za daleko aby podjechać i obejrzeć(450 km). Na ogłoszeniu wygląda sensownie, no i ta cena. Wielkie dzięki za wszelkie informacje.

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: 4Runner 3.4 z Krakowa, doradźcie :-)

Post autor: LEX »

No właśnie chyba nie. Druga generacja 4Runnera ma podobną historię jak modele HDJ80, czyli sporo tego jest, często są to śmietniki po przejściach i w dodatku cena niewiele niższa. Trzecia generacja 4Runnera ma już nieco bardziej współczesne wnętrze i design, jest odrobinę większa, ma mocniejszy silnik, jest z reguły w lepszym stanie i jest niewiele droższa.

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: fobos »

Witamy. Pierwszy post z przywitaniem zamieszczamy tu : http://tlc.org.pl/viewtopic.php?f=33&t=24

azja
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2010, 15:00
Auto: ...
Kontakt:

Re: 4Runner 3.4 z Krakowa, doradźcie :-)

Post autor: azja »

Tak zgadzam się z Tobą LEX ze starsze to już mniej zadbane , a i niewiele tańsze od nowszych , a nowsza jest ładniejsza taka dopracowana i przyjemniejsza w środku :wink:

A ja Dzwoniłem:

Biała w średnim stanie , przyjechała z Belgii, jest do opłat jako ciężarowo-osobowe przeb.210tyś km

Bordową jeździł kierownik salonu Toyoty, sprzedał ją pół roku temu znajomemu co ma autohandel, i teraz ten znajomy ma ją do sprzedania, podobno ma nowe akumlatory, skórę, dobrze doinwestowana z tego co mówił. Ale wolałbym coś młodszego w dobrej kondycji :wink: Mówił że klapa tylna się ciężko otwiera gdy są mrozy, ale to przypadłość 4runnerów-tak powiedział.

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: 4Runner 3.4 z Krakowa, doradźcie :-)

Post autor: LEX »

Azja, nawet nie kombinuj z innymi modelami skoro wiesz, że 4R III jest dobry. Poszukaj tylko dobrego egzemplarza a nie będziesz narzekał. Części do tego też będziesz miał tańsze niż do ropniaków no i zero problemów zimą. Natomiast automat w terenie robi znacznie lepiej niż manual, daję większy moment, nie gaśnie pod górkę i nie musisz 'mieszać paliwa kijem'

KilloV
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2010, 09:35
Auto: w planach KZJ70

Post autor: KilloV »

Post dotyczy zasadniczo konkretnego ogłoszenia. Przywitałem się z grzeczności , a nie z obowiązku...

pablo200
Posty: 495
Rejestracja: 27 kwie 2009, 19:22
Auto: B6 4M
KZJ 95
Kontakt:

Re:

Post autor: pablo200 »

KilloV pisze:Post dotyczy zasadniczo konkretnego ogłoszenia. Przywitałem się z grzeczności , a nie z obowiązku...
Kolego, obowiązkowa grzeczność na forum wymaga respektowania jego zasad a co za tym idzie, witania się w odpowiednim wątku :wink: :wink: :wink:

KilloV
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2010, 09:35
Auto: w planach KZJ70

Re: Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: KilloV »

Prośba dotycząca informacji na temat ogłoszenia wyżej jak najbardziej aktualna.

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Cooder »

Auto było komentowane już tu:
http://tlc.org.pl/viewtopic.php?f=44&t=49&start=990

Gdzieś u dołu strony

KilloV
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2010, 09:35
Auto: w planach KZJ70

Re: Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: KilloV »

Wielkie dzięki koledzy...

azja
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2010, 15:00
Auto: ...
Kontakt:

Re: 4Runner 3.4 z Krakowa, doradźcie :-)

Post autor: azja »

Nawet benzyna 3,4l będzie tańsza niż 3,0TD? i z dostępnością części też nie powinno być problemu do 3,4l? Bo części to nie wiele jest na allegro, ale mam nadzieję że ktoś zawsze przywiezie jakiegoś anglika :wink:

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: 4Runner 3.4 z Krakowa, doradźcie :-)

Post autor: LEX »

Azja,

bo części do benzyny kupujesz tanio z USA przez serwis Toyoty lub ostatecznie Ebay. W Polsce nie ma problemu z częściami, gdyż ten silnik występuje też w LC90. Jest ich mało, ale też jest mały popyt, więc ceny niskie. Nie sprawdzałem cen dokładnie, ale podejrzewam, że sytuacja może być podobna do modelu, który ja mam: cena używanego benzynowego silnika do mojego samochodu to około 3000zł a cena diesla to około 10000zł.

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: consigliero »

Co myślicie o tym http://otomoto.pl/toyota-land-cruiser-z ... 66411.html
Czy warto się tym interesować jako autem na wycieczki z psem.

PozdrawiaM

ODPOWIEDZ