Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kmiecio
Klubowicz
Posty: 566
Rejestracja: 04 gru 2010, 16:30
Auto: TOYTOYOWE szale?stwo :)
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: kmiecio »

kylon pisze:Jej wygląd tak zniechęcił, że nie interesował już nas stan techniczny. Biorąc pod uwagę patenty narozkładane pod maską w celu odpalenia to raczej nie była igła :mrgreen:. Samochód wart jest 4 tysięcy, a nie 14 :mrgreen:.
wyleczyłeś mnie
dzięki

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: seburaj »

kylon pisze:Przebieg nie taki tragiczny. Oby prawdziwy był.
przebieg na poziomie 170 kkm to przebieg ŻADEN

moja setka miala 320 kkm prawdziwego przebiegu (fakt, raczej w trasie z przyczepa na lawecie 8) ) i wnętrze, lacznie z kierownicą, takie - że sto pięćdziesiąt bym nie dal... a silnik w stanie idealnym, nie mogłem wyjść z podziwu (a mialem juz kilka duzych diesli, w tym kilka toyoty :wink: )

wojd
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2011, 23:12
Auto: LC ju? prawie
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: wojd »

Witam,
od dłuższego czasu poszukuję krótkiego LC rocznik 2003-2006 . Póki co oglądałem dwie sztuki niedaleko mnie ale w jednej przeraziła mnie wszechobecna rdza (2003r), a w drugiej beznadziejnie naprawiana blacharka (2005r). Pytanie do osób znających się na rzeczy.... czy te samochody są warte fatygi??
Zdaję sobie sprawę, że do tej z Gorlic trzeba doliczyć jakieś 20% na opłaty, druga jako ciężarowy więc chyba bez akcyzy.
Z góry dziękuję za opinie.
Pozdrawiam
http://otomoto.pl/toyota-land-cruiser-3 ... 47290.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://otomoto.pl/toyota-land-cruiser-3 ... 78535.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
HunterR32
Posty: 77
Rejestracja: 03 mar 2010, 13:39
Auto: J90
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: HunterR32 »

Sory ze sie wtrace ale mysle ze zakup 3d 120-stki jest nietrafiony, mozna dociekac ze jesli chcesz kupic auto 3d to chodzi ci o jazde glownie w terenie a 120 raczej sie do tego nienadaje chyba ze sie myle i wiecej bedziesz jezdzil po czarnym to przepraszam za moja wypowiedz :D

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Cruiser »

Odwazna teoria. :idea: Czyli, ze krotszy nie w teren? Czy, ze 120 nie w teren? :?:

Awatar użytkownika
HunterR32
Posty: 77
Rejestracja: 03 mar 2010, 13:39
Auto: J90
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: HunterR32 »

raczej to drugie :roll:

Awatar użytkownika
HunterR32
Posty: 77
Rejestracja: 03 mar 2010, 13:39
Auto: J90
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: HunterR32 »

tylko nie przesadzajmy ze 120 nie nadaje sie do jazdy po bezdrozach chodzi mi o paplanie w blotku idt.

wojd
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2011, 23:12
Auto: LC ju? prawie
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: wojd »

HunterR32 pisze:Sory ze sie wtrace ale mysle ze zakup 3d 120-stki jest nietrafiony, mozna dociekac ze jesli chcesz kupic auto 3d to chodzi ci o jazde glownie w terenie a 120 raczej sie do tego nienadaje chyba ze sie myle i wiecej bedziesz jezdzil po czarnym to przepraszam za moja wypowiedz :D
Samochód bardziej miałby mieć charakter wyprawowy niż przeprawowy. Myślałem kiedyś o Patrolu Gr jednak przeglądając fora doszedłem do wniosku, że LC będzie w moim przypadku kompromisem pomiędzy komfortem użytkowania prawie na co dzień, zdolonściami terenowymi i niezawodnością. Topić w błocie raczej go nie będę, ale piaskownie i lżejsze tory off chętnie odwiedzę. Może kiedyś w końcu uda mi się zebrać "ekipę" na wyprawę do Maroka. Dodatkowo świetnie mógłby się nadać do "przestawiania" przyczepy 3 tonowej gdy tacho blokuje ciężarowego.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
HunterR32
Posty: 77
Rejestracja: 03 mar 2010, 13:39
Auto: J90
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: HunterR32 »

powiem Ci ze na twoim miejscu kupilbym J90 d-4d i doinwestowal ale to jest moje zdanie, sporo elektorniki jest w 120 trzeba miec to na uwadze, co do patrola tez chcialem kupic ale w wersji 3d bagaznij praktycznie tam nie istnieje dodatkowo mam znajomych ktorzy dlubia glownie patrole glowne bolaczki to 3.0 td z poczatkow produkcji w y61(bo mnie taki interesowal) akcja serwisowa byla wymieniali silniki trzeba uwazac zeby nie kupic kmiota dodatkowo dwumasa padajaca, chyba ze chcesz kupic wersje ostatnia patrola tzn g4? albo u4? to wtedy smialo mozna kupywac ten model tylko cenowo niezle stoi i w dodatku nie widze zeby byla wersja 3d
http://otomoto.pl/nissan-patrol-C17220336.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: seburaj »

silniki 3.0 jak padały na początku tak padają i później - a zmiany ktore wprowadzil nissan to sciema (m.in. zwiekszenie objetosci układu olejenia)... z tego co chłopaki badali to ten silnik ma niekorzystny bilans cieplny przy długotrwalym obciażeniu (czyli np. jednostajna jazda autostradowa z duza predkoscia), co ciekawe - wskazniki temp na desce pokazuja w tej sytuacji ok, a wcale nie jest ok :lol:

a tak w temacie auta 3-drzwiowego: "krótas" jest bez sensu... no ale o tym trzeba sie przekonac samemu, przekonanemu nie wytłumaczysz :mrgreen:

Awatar użytkownika
HunterR32
Posty: 77
Rejestracja: 03 mar 2010, 13:39
Auto: J90
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: HunterR32 »

jestem innego zdania te pozniejsze 3.0 td sa lepsze a szczegolnie z GU4, co do 3d to na wyprwy tez wydaje mi sie ze jest niezadobra z racji ograniczonego miejsca natomiast do jazdy w terenie jest lepsza od 5d i nie ma co tu dyskutowac :) gabaryty tego auta mowia same za siebie, zwisy itp. masz wiecej mozliwosci :D

Awatar użytkownika
HunterR32
Posty: 77
Rejestracja: 03 mar 2010, 13:39
Auto: J90
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: HunterR32 »

a jesli bedziesz narzekal na 3.0 td to zawsze moga Ci zrobic takiego malego swapa :) to naprawde zapitala hehehe moze kiedys zdecyduje sie zamontowac w LC miejsce jest juz patrzylismy tylko dolary potrzebne :D
http://moto.allegro.pl/nissan-patrol-no ... 07374.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: seburaj »

HunterR32 pisze:jestem innego zdania te pozniejsze 3.0 td sa lepsze a szczegolnie z GU4, co do 3d to na wyprwy tez wydaje mi sie ze jest niezadobra z racji ograniczonego miejsca natomiast do jazdy w terenie jest lepsza od 5d i nie ma co tu dyskutowac :) gabaryty tego auta mowia same za siebie, zwisy itp. masz wiecej mozliwosci :D
a w czym sa lepsze ?
a co do drugiej czesci - miałeś "długasa" ? jezdziles nim w terenie ? czesto tam, gdzie krótki nie przejdzie (czesto na podjazdach), to właśnie - o paradoksie - długas poradzi sobie lepiej :lol:

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Cruiser »

Chyba temat się rozjeżdża.... Panowie, ja dostałem kiedyś za jednego posta zza bandy zjeby więc może idźcie sobie gdzieś indziej podyskutować nad wyższością krótkich nad długimi. :lol:

topol
Posty: 40
Rejestracja: 01 lut 2011, 07:32
Auto: jeszcze nie
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: topol »

Ktoś zna tą
http://www.autotrader.pl/toyota-4-runne ... 114055473/" onclick="window.open(this.href);return false;
albo tą
http://www.autotrader.pl/toyota-fj-crui ... 114549794/" onclick="window.open(this.href);return false; co prawda głupio biały...

ODPOWIEDZ